Miševima bačena nova kriška sira

ne moze cnn, da kaze evo skoro milion ludaka, ali b92 moze,
Barka Obama kaze jasno mi je zasto nas toliko mrze u svetu ( cak i razume Srbe i njihove patnje), zato sto vodimo pogresnu poitiku, razum njega vodi do onog trenutka dok neki lobista, a njegov savetnik za spolju politiku dobija nagrade o sbima kao genocidnom narodu !
Molim i ja sam bio na mitingu nism lomio, mirno sam dosao i otisao, a ako je rektor univerziteta huligan i stoka onda sam mozda i ja !
 
Emir ili Nemanja Kusturica je na pocetku jucerasnjeg govora na mitingu upitao: "Misevi gde ste ?"
Stajao sam preko puta bine na ivici parka, puno mladih oko mene, na isto pitanje Kusturice u glas su odgovorili: "U Rumuniji"...............Kusturica je potvrdio da su u rupama..................pa gledajuci onaj mir i sklad mase ispred bine i na Molebanu, dok smo hodali prema crkv.Sv.Marka, slivanje naroda i omladine koja je bila u inponznatnom broju, onako u miru po kojem osmehu i laganim korakom, cuo sam kraj sebe jednog pedesetogodisnjaka odprilike kako kaze: "E ovo mi je ljudi naj lepsi KORZO u zivotu, samo da sam mladji, ali nema veze dusa mi se podmladila"..........

Ono sto se kasnije desavalo pri povratku sam od zel stanice i prema njoj primetio vise pojedinacnih grupa od po dvadesetak i to veoma mladih, ukapuljicenih, povezanih marama i kapama fantomkama........pa pomislih dali su ovo misevska ili pacovska posla manipulacije............
A da je CNN ulazio u objektivnost analize istih dogadjaja, (za razliku od b92 i studia B uzgred kojima su "pljuvacne zlezde"radile punim anacionalnim i donatorsko motivisanim intezitetom..........) JESTE i bas su me iznenadili.............ali idemo dalje.....zivot ide dalje sa ili bez onih koji ga prate ili koji ga koriste.......a miseva uz pacova ce uvek biti..
 
Ja bih rekao da su misevi oni u kapuljacama i salovima preko lica sto su urnisali grad,pritom pazeci da ih neko ne prepozna i identifikuje.Ako su toliko hrabri neka skinu fantomke i kapuljace,i krenu na ambasade nebojeci se murije.Svoju nemoc u sukobu sa policijom pokazuju i time sto usput prebiju i nekog jadnog novinara koji se tu zadesi.Toliko o "hrabroj" srpskoj omladini.
 

Back
Top