mis proper

pa da, ja sam sjajna, ali i nisam sjajna
Sve zavisi sta posmatram odredjenog momenta. Ne vidim razlog da ti to smeta isto ne vidim razlog da pokusavas da mi nadjes manu. Imam ih jako puno, to uopste nije tesko. Jedino sto se kod mene ne moze zameriti je da sam uvek lojalna i dosledna svojim principima. To vam smeta jedino.

Dobro, malo si i nevaspitana, ali nećemo sad da cepidlačimo....
 
Nemoj ići, malo nam je jedan Čičak na nas ovoliko.
Ma ne idem ja nigde, nego samo necu ulaziti u rasprave sa vama na forumu jer me smara da se nekom dokazujem. Cemu to objasnjavanje i dokazivanje, ubedjivanje... vi ste vec potrosili tu neko vreme i upoznali se, nisam u fazonu da se sistematski objasnjavam i upoznajem. Ovo je sve virtuelno, meni je blizi moj stvarni zivot, nalazim ga mnogo vecim izazovom. Radim jako lepe i velike stvari za svoj mali zivot i uopste ne mislim da sam nekom duzna ovde da objasnjavam ko sam. A uvek kad god se negde uvucem u pricu na forumu krenu da me sumnjicaju te ko si ti, onda krenu da lepe neke stereotipe i ja sve sto zelim da budem u zivotu sam ja, a ne neki tvoj Cicak. Pojma nemam o cemu je rec, ali znam da ja to nisam.
 
Ma Čičak je jedna bezobraznica koja nikako da nauči da se ponaša.
Istrese ovde šta ima na zgražavanje finih.
I taman da bude vaspitana onda se pojaviš ti. Sad i tebe treba prevaspitati.
Da naučiš da se fino izražavaš, mudro ćutiš i odgovaraš samo kad te pitaju.
Ali ne bezobrazno nego sa manirima.
 
cisto, cistije, prolaz kroz rajska vrata
perem malopre sudove, grilovala sam pileci file na gus tiganju, operem i njega, pocnem da brisem i vidim da je sa spoljasnje strane ostao trag od masnoce koja je skliznula dok sam piletinu okretala i zapekla se
pogledam jos jednom, dobro je to bas tako, popnem se i odlozim ga na njegovo mesto
ne da mi nesto da taj trag operem..nekako bi tiganj izgubio svoj identitet..nije to serpa od inoxa
i onda se zamislim kakav je psiholoski profil osoba cistunica koje svet gledaju samo kroz svoju prizmu i samo takav im je ispravan i cist
u tom svetu nema prevara, nema razvoda, nema abortusa..nema mesta za greske
da li im je takav pristup za sve u njihovom zivotu - besprekoran, brak, posao, zivot, deca, familija, prijatelji
da li su kao mis proper na svim poljima u svojim zivotima
cisto do sterilnosti
da li imate takve osobe u svom okrizenju
da li ste vi takvi
da li imate zapecene tragove masnoce na svojim tiganjima
za seknd hend tiganj ne smem ni da pitam :)
ako me razumete
štati tu čudno...i ja sam sebi dajem ostav kad vidim da nisam lepo istrljao masnoću
i to pogotovo kad pržim jajad na oko i to pogotovo na mom tiganju pošto nije gus, nego običan najobičniji, pa jaje malo zagori...i onda moraš svojski da trljaš da se skine...
 
cisto, cistije, prolaz kroz rajska vrata
perem malopre sudove, grilovala sam pileci file na gus tiganju, operem i njega, pocnem da brisem i vidim da je sa spoljasnje strane ostao trag od masnoce koja je skliznula dok sam piletinu okretala i zapekla se
pogledam jos jednom, dobro je to bas tako, popnem se i odlozim ga na njegovo mesto
ne da mi nesto da taj trag operem..nekako bi tiganj izgubio svoj identitet..nije to serpa od inoxa
i onda se zamislim kakav je psiholoski profil osoba cistunica koje svet gledaju samo kroz svoju prizmu i samo takav im je ispravan i cist
u tom svetu nema prevara, nema razvoda, nema abortusa..nema mesta za greske
da li im je takav pristup za sve u njihovom zivotu - besprekoran, brak, posao, zivot, deca, familija, prijatelji
da li su kao mis proper na svim poljima u svojim zivotima
cisto do sterilnosti
da li imate takve osobe u svom okrizenju
da li ste vi takvi
da li imate zapecene tragove masnoce na svojim tiganjima
za seknd hend tiganj ne smem ni da pitam :)
ako me razumete
moja majka je bila moj lični mister proper od nje nije moglo da se živi.
i ja sam uprkos mom gnušanju od besprekorno oribanog kosmosa nastavila da se ponašam isto kao ona
i ribam čistim i glancam svet do visokog sjaja kad sam dobila svoju decu.
to je trajalo do skoro a onda sam se jednog jutra probudila sa potpuno redefinisanim stavovima o čistoći
ne znam kako sam uspela da se izlečim ali sad mi je mnogo bolje:lol:
 

Back
Top