Quantcast

Miroljub Petrovic, psihoanaliza.

Indigo3

Iskusan
Poruka
6.628
Draga @Peconi123 , izvinI, ja vas TE sve vreme doživljavam kao žensko, vi TI se deklariši ako želiš...
Tesla, ma koliko je uradio za taj veliki i vrli svet, bio je jalov čovek.
Osoba koja je nesposobna da se bavi bilo čime nego nekim svojim pozivom je jalova.
Nikoga Bog u Svetom Pismu nije dao da bude jalov, ispravite me, znalci! Čak i oni što nisu mogli da imaju svoje dece su patili, želeli makar i tuđe.
U redu je ako stvaramo, ako smo kreativni, ako smo radni, vredni, pametni...
ali nije u redu ako odlučimo da budemo jalovi.
Tesla je bio siromašan-zašto?... uh... nećemo više o tome, ubi tema u pojam, baš onako zaudara na odvratno.

gost 386492

Poznat
Poruka
8.210
Draga @Peconi123 , izvinI, ja vas TE sve vreme doživljavam kao žensko, vi TI se deklariši ako želiš...
Tesla, ma koliko je uradio za taj veliki i vrli svet, bio je jalov čovek.
Osoba koja je nesposobna da se bavi bilo čime nego nekim svojim pozivom je jalova.
Nikoga Bog u Svetom Pismu nije dao da bude jalov, ispravite me, znalci! Čak i oni što nisu mogli da imaju svoje dece su patili, želeli makar i tuđe.
U redu je ako stvaramo, ako smo kreativni, ako smo radni, vredni, pametni...
ali nije u redu ako odlučimo da budemo jalovi.
Tesla je bio siromašan-zašto?... uh... nećemo više o tome, ubi tema u pojam, baš onako zaudara na odvratno.
Muskarac sam...
Ja i dalje ne mislim da je tu nesto lose zato sto je bio sam al dobro, a bio je siromasan zato sto nije hteo da unovci to sto je napravio i generalno ga pare nisu zanimale

LokiMacak

Domaćin
Poruka
3.817
Tesla nije bio jalov nego aseksualac na autističnom spektru.I baš zato što je bio na autističnom spektru on je mogao da ignoriše sve što nije imalo veze sa onim što ga je zanimalio i posveti svu pažnju svom radu,zato je iza sebe ostavio izume koje dobra većina ljudi njegovog doba nisu ni mogli da zamisle.

Edit: I nije li i Hristos lično bio asekualan? Ako je verovati Bibliji jeste...

LokiMacak

Domaćin
Poruka
3.817
Pa, to dvoje je sramotno porediti. Nadam se da nećemo zalaziti u sitna crevca jer se izdaleka vidi razlika.
Da,da...pardon,moja greška...jedan je bio najveći pronalač svog vremena...a za drugog istoričari nisu sigurni da li je uopšte bio jedan revolucionar u pitranju ili više njih stoji iza tih legeni koje su se vremenom sve prepisale jednom čoveku...A i to što u Bibliji nigde ne piše da je bio sekualno aktivan ne znači da nije...
Eto moja greška,stalno kritikujem to kad ljudi tetiraju Bibljiju kao dokument sa tačnim informacijama a eto na sekund sam sam zaboravio na to...

Indigo3

Iskusan
Poruka
6.628
jedan je bio najveći pronalač svog vremena...a za drugog istoričari nisu sigurni da li je uopšte bio jedan revolucionar u pitranju
Pronaći nešto što već postoji može bilo ko. Pronađi lek protiv korone, izvoli-ne možeš dok ti to Bog ne odobri, a dakako da postoji. Što bi dragi dr. Petrović rekao-bez Boga ne možeš ni luk da sadiš!
A za tog drugog bi posebno trebalo da vas je sramota jer nećete da priznate očiglednu stvar-u Isusu Hristu se Bog sami otelovio, pomogao nam kroz njega i stvorio tako iznova svet zasnovan na ono pre Hrista i posle Hrista.
Čak ni sam Nečastivi ne sme da opovrgne činjenicu da postoji vreme pre Hrista i posle Njega-a bi, samo da može.
Istorija je učiteljica-zašto se kroz vreme prevrljalo sve, iskrivilo, zamutilo-a samo je dan na koji je Isus Hristos bio tu za nas-ostao svima jasan?

Sasha Smirnoff

Aktivan član
Poruka
1.787
Briljantno rečeno (napisano)... U skladu sa time se ljudi i ponašaju.
Je l' smeo neko da pisne protiv Titovih pravila pre samo blizu pola veka? Nije, i plus su za njim plakali čak i oni koji su trpeli najviše sankcija.

Kakva pravila, takva i ponašanja. U demokratiji pravila skoro da nema, svako može da priča šta hoće, radi šta hoće, obožava šta hoće.
Što više oprečnih mišljenja-to bolje.
Па ово у чему ми у Србији живимо и није демократија... а тај систем уређења државе је, заправо, најбољи онда када је заиста уређен. Јер слобода не значи анархија, него одговорност.

Druge ljude koji nisu pozitivni hvali njega kritikuje iako je Tesla mnogo doprineo ali eto nije ni Miroljub savrsen
Свако поређење једног Тесле са Мирољубом одраз је способности разумевања живота онога ко то ради.
То је, ако ћемо да упоредимо, једнако као када би Бернарда Љубаша упоредио са Јуријем Гагарином.

Sasha Smirnoff

Aktivan član
Poruka
1.787
I@Peconi123 , vi mislite da osoba koja se ceo život bavi mrtvim stvarima može da bude draga Bogu?
U redu, proučavaj, izučavaj, pravi, konstruiši...
Није ти познато да се Исус бавио и дрводељским занатом?
Или постоји неко оправдање или истраживање које показује да су столови и слично живе ствари?

LokiMacak

Domaćin
Poruka
3.817
Pronaći nešto što već postoji može bilo ko. Pronađi lek protiv korone, izvoli-ne možeš dok ti to Bog ne odobri, a dakako da postoji. Što bi dragi dr. Petrović rekao-bez Boga ne možeš ni luk da sadiš!
A za tog drugog bi posebno trebalo da vas je sramota jer nećete da priznate očiglednu stvar-u Isusu Hristu se Bog sami otelovio, pomogao nam kroz njega i stvorio tako iznova svet zasnovan na ono pre Hrista i posle Hrista.
Čak ni sam Nečastivi ne sme da opovrgne činjenicu da postoji vreme pre Hrista i posle Njega-a bi, samo da može.
Istorija je učiteljica-zašto se kroz vreme prevrljalo sve, iskrivilo, zamutilo-a samo je dan na koji je Isus Hristos bio tu za nas-ostao svima jasan?
Nemam ja šta tu da priznam ili opovrgnem.Nema ni jednog kokrenog dokaza da je bio išta više od revolucionara,ili možda više njih koji su se u to vreme pojavili i stradali jedan za drugim i onda se posle smrti pojavile legende.Jevanđelja su pisana skoro pa ceo vek kasnije i to po pričma koje su se usmeno prenosile...to je negde oko 80-90 godina usmenog prepričavanja,ko može da zna šta je tačno bila inspiracija za to.
To je jednostavno stvar vere da li će neko da računa Hristosa za nešto bozansko ili ne jer znaš,kada bi imalo konkrentnih nekih dokaza prvo da je to uopšte moguće to ne bi bila više vera nego činjenica...
Ali ovde nije uopšte poenta šta se krije iza mitologije(a uglavnom se nikad ne krija ništa toliko spektakularno),već to licemerje koje je potrebno da bi neko ko sebe naziva hrišćaninom,pripadnikom religije koja tretira celibat kao jedan od plemenith načina da se dokaže samokontrola proglašava asekualnog naučnika za jalkovi promašaj koji je protraćio svoj život tako što je ostavio toliko naučnog rada iza sebe da bukvalno promeni način na koji generacije i generacije ljudi žive danas jer nije iza sebe ostavio potomstvo...Znači po toj logici i svi oni monasi i monahinje po manastirima su jalovi promašaji koji traće svoji život uzalud?

Mr.Infinity

Elita
Poruka
18.892

Stvarno je psihopata, a Bibliju su pisale psihopate i ubice.

A pogledajte psihipotske komentare ispo i kako se ova bolest širi.

Mile PozПре 4 сата
To znaci ako mi otac kaze ajde da glasamo za Vucica to zanci da mogu da ga likvidiram...:)

34

ОДГОВОРИ

Сакриј 7 одговора
Lomke
Lomke
Пре 3 сата
hahahahaah tako je

3

ОДГОВОРИ

Jjojjj Titooo
Jjojjj Titooo
Пре 3 сата
Cim ti spomene Vucica treba da koknes a kamoli da ti kaze da glasas za njega ! :)

2

ОДГОВОРИ

Ajfelov Toranj
Ajfelov Toranj
Пре 2 сата
Da

1

ОДГОВОРИ

Kobra Team
Kobra Team
Пре 2 сата
Upravo

1

ОДГОВОРИ

Ajfelov Toranj
Ajfelov Toranj
Пре 2 сата
@Kobra Team saglasava se mister proper

1

ОДГОВОРИ

Erol Demir
Erol Demir
Пре 44 минута
😂😂😂😂😂😂😂😂😂

I samo pogledajte za kakav se Miroljub užasni i bolesni poredak zalaže. Toga ima jedino na teritorijama koje kontroliše ISIS. Kada bi se takva teokratija uspostavila svakako da bih otišao iz Srbije. To bi bila bolesna i uništena država pod neviđenom tiranijom sa Šiptarčinom na vlasti koji je rekao da je nebitno kako se država zove.

Poslednja izmena:

LokiMacak

Domaćin
Poruka
3.817
Covek je biljojed i ne treba da jede meso iako ja prvi jedem meso skoro svaki dan, alkohol odavno ne pijem to ti tek ne treba
Ok,ovo za alkohol svako ko je doživeo mamurluk može da skapira...ali dobro.

To da su ljudi biljojedi neko te je grdno slagao...Mi smo svaštojedi.Čak ne možemo najbolje ni da svarimo namernice koje imaju previše biljnih vlakana jer nam sistem za varenje nije prilagođen tome...Ljudi ako ne unose dovoljno proteine neko duže vreme bukvalno gube mišićnu masu...Bez zejebancije.Ako izbaciš meso,mleko i mlečne proizvode iz ishrane bukvalno moraš da tražiš drugi način da umeseš proteine u ogranizam inače neće biti dobro,nikako.

Mr.Infinity

Elita
Poruka
18.892

Vidi se uticaj Miroljuba Petrovića na tebe. Isus Hrist nikada nije postojao izmišljen je koliko i njegov Otac Bog.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.