Miroljub Petrovic: Da li Vucic treba da prizna Kosovo, kao sto je Milos Obrenovic priznao tursku okupaciju?

Da li treba Vucic priznati Kosovo?

• Da

glasova: 1 14,3%
  • Ne, samo daj albancima sve ali ne pOtpisiiii

glasova: 1 14,3%
  • Ne, treba rat i cijela Srbija da izgine za Kosovo!

glasova: 5 71,4%
  • Podjela

glasova: 0 0,0%

• Ukupno glasova
    7
nisu Tarabići nikad predskazali tako nešto...ta priča je ujdurma hrvatske službe da bi nas uterali u autodestrukciju i beznadežnost...ako poverujemo u to to će nam se i desiti...

kao i koštunica iz sela koštunići...
tarbići su zaista stekli glas proroka jer su bili pismeni, i kako su živeli blizu pruge
čitali su beogradske novine, i seljacima govorili vesti koje bi ovi saznavali za mesec dva...
a ta šljiva je teška udbaška izmišljlotina
baš kao i beogradski pašaluk, koji je smišljen da umiri srbe iz srbije pred nesrećama srba
van srbije, kao eto barem će bgd pašaluk ostati, šta da se radi, baš nas briga!
a neće ostati ni to, ako se odreknemo kosova
i kao priča "kosovo je rešeno, prodato odavno, izgubili smo mi to, dižite ruke od svega!"

baš kao i beogradski pašaluk, koji je smišljen da umiri srbe iz srbije pred nesrećama srba
i kao priča "kosovo je rešeno, prodato odavno, izgubili smo mi to, dižite ruke od svega!"

Beogradski pasaluk je realnost. Srbija ide ka tome vec 30. godina.

Ovo zuto je prazno, crno i crveno dje ima ljudi.
164.Population_density-administrative_boundaries-m.png

kao i koštunica iz sela koštunići...
tarbići su zaista stekli glas proroka jer su bili pismeni, i kako su živeli blizu pruge
čitali su beogradske novine, i seljacima govorili vesti koje bi ovi saznavali za mesec dva...
a ta šljiva je teška udbaška izmišljlotina
nisu prorekli nikad ništa o Srbima pod jednom šljivom ni o čoveku koji se preziva kao selo iz kog dolazi...ovo drugo je izmislio čini mi se Voja Žanetić kad je DOSu trebalo da skloni Miloševića....

ipak neke stvari koje su prorekli su fascinantne...ono o trećem svetskom ratu naprimer...da će udariti najbešnji protiv najbesnijeg (nisu li sad besni i Rusi i zapadnjaci?)..da mi nećemo učestvovati u ratu ali će se nad nama u .vazduhu voditi bitka Rusa i Italijana (NATOu je u Evropi glavna avio baza Avijano u Italiji)....da će se to desiti kad izađe miris iz cveća (sa GMO tehnologijama i zagađenjem prirode bližimo se tome)...da ima jedna velika zemlja kao naša Evropa iznad koje nijedno tane neće da proleti , zemlje koja ima veliku reku koja je preseca s kraja na kraj i gde žive ljudi raznih boja kože u miru (Brazil naravno a ne Australija kako bi se mnogi ponadali)....

Милош Обреновић није признао никакву окупацију.Победио је у Другом српском устанку и из победничке позиције направио дил са Османским царством.Формално је био вазал османског султана, али је Милош фактички био неограничени владар Србије.

Милош Обреновић није признао никакву окупацију.Победио је у Другом српском устанку и из победничке позиције направио дил са Османским царством.Формално је био вазал османског султана, али је Милош фактички био неограничени владар Србије.

Kao Vucic danas.

Back