Quantcast

MIRIS MASTIKSA

Lada

Elita
Moderator
Poruka
22.822
Nadam se da se neces ljutiti @Soradze, sto cu napisati par anegdota iz onih vremena,u kojima si imala srecu da odrastas i da nam preneses predivna tvoja secanja
Ustvari,priznacu ti,kada sam videla tvoj avaar znala sam da samo mozes biti takva kakva jesi,i radosna sam sto naam punis srca lepotom dozivljenog...:heart::heart:

Lada

Elita
Moderator
Poruka
22.822
Популарна глумица Жанка Стокић први пут летовала у Словенији, на Бледу. Увече, с друштвом за столом, Жанка замоли конобара за јеловник. Прочита у јеловнику „пишка на рижо“; то јело одабере и настави разговор с друштвом.

На љубазно питање конобара: „Шта сте одабрали за вечеру?“, Жанка се збуни, јер је у међувремену заборавила како се јело зове на словеначком језику, па да друштво не примети њену забуну, рече на српском:

-Донеси ми ону „минџу на пиринџу!“

Lada

Elita
Moderator
Poruka
22.822
Чича Илија (Станојевић) је глумио у Српском народном позоришту у Новом Саду када је у Београду, 1882, откривен споменик кнезу Михаилу.
Једнога дана, боравећи у Београду због неког посла, Чича сврати у кафану „Дарданели“ (на месту где је сада Народни музеј). Наручио пиво, и загледао се кроз прозор. Кад су га упитали о чему размишља, он одговори:
Сада би ова кафана требала да се зове „Кафана код коњску задњицу“.

https://www.opanak.rs/wp-content/uploads/2017/12/beograd-apartmani-stare-kafane-.jpg

Lada

Elita
Moderator
Poruka
22.822
Угледала Жанка Стокић у трамвају „оца“ Живке министарке, Бранислава Нушића, с марамицом на лицу, па га упита:

-Господине Нушићу, како то изгледате!? Шта Вас то мучи?

-Зуби, проклети зуби, стално ме понеки боли.

-Е, да је Бог био паметнији, па да је дао човеку само један зуб, а место 31 зуба да је дао ону мушку ствар, колико би мање муке било!

-Куку, Жанка! Онда би сваки човек морао носити корпу за јаја.

Slične teme

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.