Miris-afrodizijak-sex

PetrolBoy

Poznat
Poruka
7.650
Mnogi casopisi nabrajaju afrodizijake kao cokolada,alkohol u malim kolicinama, te mnoga druga sranja...Meni je najveci afrodizijak kada zaronim medju noge i pomirisem CICU MACU ,nekako se uzbudim kad ima onaj predivni miris! CVUC MVUC
 
Mnogi casopisi nabrajaju afrodizijake kao cokolada,alkohol u malim kolicinama, te mnoga druga sranja...Meni je najveci afrodizijak kada zaronim medju noge i pomirisem CICU MACU ,nekako se uzbudim kad ima onaj predivni miris! CVUC MVUC

........i ja sam chuo da je to opasan afrotralala i da zbog toga ovih dana je prava pomama za maskama za ronjenje .............valjda oce ljudi da vide shta rade ............;-)
 
...
Laie_77.gif
...
 
sad ozbiljno, relativno nedavno je čini mi se bila tema o telesnim mirisima i koliko je to kome privlačno i, jelte, napaljivo.. meni je sasvim ok što je našem piscu miris žene privlačan i što je to podelio s'nama
pozdravljam =)
 
Pa, teško da sa dva'est godina (ako mu je ono godište u nicku) Pisac ima bilo šta na svoje ime uknjiženo pa i "svoju" ženu!!? Iskustvo mu se izgleda zasniva tek na prvim mirisima...:wink: Ali, super, to je baš seksi...
 

Back
Top