Mira Markovic stize posle izbora?

Добро дошли

Buduća legenda
Poruka
27.854
50810.jpg

BEOGRAD - Mira Marković vratiće se u Srbiju po okončanju sledećih parlamentarnih izbora?!

Da se nešto kuva u vezi s povratkom u otadžbinu jedne od dve najpoznatije srpske udovice, postalo je jasno na godišnjicu smrti njenog supruga Slobodana. Kućni prijatelj Miloševića Milutin Mrkonjić izlanuo se 12. marta i nagovestio da se na Mirinom povratku „uveliko radi“.

Za šta terete Miru?
Miru Marković Viši sud u Beogradu do oktobra prošle godine teretio je za nezakonito posredovanje prilikom dodele stana dadilji sina Marka Miloševića. Kako je pretilo da to delo zastari, sud je kvalifikaciju preimenovao u zloupotreba službenog položaja. Time su kupljene još dve godine, jer novo delo zastareva 2012.
http://www.kurir-info.rs/vesti/politika/mira-markovic-stize-posle-izbora-80263.php


Баш ме живо интересује, дали ће јој се судити у пакету са В.Драшковићем, који је такође поделио неке станове док је био Министар спољних послова именованог по Уредби Владе Србије ( без одлуке Скупштине РС).
 
Da je gresila jeste,medjutim smesno je da demokrate nekom poput predsednikove porodice sude za neki dodeljen stan a prosecan clan DSa u nekom opshtinskom odboru ima vishe nego porodice Milosevic ikadaz:D

Da li su ljudi uopste svesni koliko novca i imetka uopste imaju demokrate,i to neki clanovi koji su mnogo,mnogo slabiji od Dinkica i sl.?

Sto nju uopste ne amnestira.
 
50810.jpg

BEOGRAD - Mira Marković vratiće se u Srbiju po okončanju sledećih parlamentarnih izbora?!

Da se nešto kuva u vezi s povratkom u otadžbinu jedne od dve najpoznatije srpske udovice, postalo je jasno na godišnjicu smrti njenog supruga Slobodana. Kućni prijatelj Miloševića Milutin Mrkonjić izlanuo se 12. marta i nagovestio da se na Mirinom povratku „uveliko radi“.

Za šta terete Miru?
Miru Marković Viši sud u Beogradu do oktobra prošle godine teretio je za nezakonito posredovanje prilikom dodele stana dadilji sina Marka Miloševića. Kako je pretilo da to delo zastari, sud je kvalifikaciju preimenovao u zloupotreba službenog položaja. Time su kupljene još dve godine, jer novo delo zastareva 2012.
http://www.kurir-info.rs/vesti/politika/mira-markovic-stize-posle-izbora-80263.php


Баш ме живо интересује, дали ће јој се судити у пакету са В.Драшковићем, који је такође поделио неке станове док је био Министар спољних послова именованог по Уредби Владе Србије ( без одлуке Скупштине РС).

I mene ziko zanima isto jer taj draskovic jaooo majko,nije dzaba onako dlakav
 
i nisam znao da je Mira plava :eek: verovatno od tuge za slobom:confused:

Грешиш, туга се изражава црном бојом. Зато је предходна Мирина боја изражавала тугу Божију.
Плава може да значи и препоруку за удају. Бог ће знати!?
Ако стави цтвену, биће освете!
 
50810.jpg

BEOGRAD - Mira Marković vratiće se u Srbiju po okončanju sledećih parlamentarnih izbora?!

Da se nešto kuva u vezi s povratkom u otadžbinu jedne od dve najpoznatije srpske udovice, postalo je jasno na godišnjicu smrti njenog supruga Slobodana. Kućni prijatelj Miloševića Milutin Mrkonjić izlanuo se 12. marta i nagovestio da se na Mirinom povratku „uveliko radi“.

Za šta terete Miru?
Miru Marković Viši sud u Beogradu do oktobra prošle godine teretio je za nezakonito posredovanje prilikom dodele stana dadilji sina Marka Miloševića. Kako je pretilo da to delo zastari, sud je kvalifikaciju preimenovao u zloupotreba službenog položaja. Time su kupljene još dve godine, jer novo delo zastareva 2012.
http://www.kurir-info.rs/vesti/politika/mira-markovic-stize-posle-izbora-80263.php


Баш ме живо интересује, дали ће јој се судити у пакету са В.Драшковићем, који је такође поделио неке станове док је био Министар спољних послова именованог по Уредби Владе Србије ( без одлуке Скупштине РС).

Nije u redu, treba ih vise ostaviti na miru...zar nisu vec dosta stradali kao porodica?

Jovanka i Titovi tajni i javni srodnici, prijatelji poklonici zive i dolaze normalno ovde , a oni da ne mogu?
Preteruje se po ovom pitanju zaista.
 
ipak, ne treba zaboraviti da je Milosevic do zadnjeg daha branio Srbe i Srbiju, a mogao je da izda, da prizna, pa da tako mozda i izvuce neke privilegije, a sta je on uradio?
Ostao je nepokolebljiv do kraja i otisao u smrt pod cudnim okolnostima.
Nemojte tako, ni ja nisam bila pristalica njegove politike, ali treba da budemo ljudi i da kazemo onako kako jeste.
 

Back
Top