Мира Марковић: Марко није болестан

Poruka
20.103
На жалост многих злобника из Србије!!! :zper:


(Наслов је моја слободна интерпретација вести коју сам малопре прочитала):





Мира Марковић: Марко није болестан​

r



http://www.vesti-online.com/Vesti/Srbija/239246/Mira-Markovic-Marko-nije-bolestan




:zurka:
 
На жалост многих злобника из Србије!!! :zper:


(Наслов је моја слободна интерпретација вести коју сам малопре прочитала):





Мира Марковић: Марко није болестан​


r



http://www.vesti-online.com/Vesti/Srbija/239246/Mira-Markovic-Marko-nije-bolestan




:zurka:

Ne znam od kad datira slika, tj. nemam predstavu kako sad izgleda ali, moram priznati da je (barem onda bio ) lep momak...
 
Ja mislio kada sam procitao naslov da je rekao LICNO SLOBODAN! :eek:


Ех, која би то била радост за СРБИЈУ,.

...али нема, у Србији је туга, јад и беда, од када је он убијен!




E svasta, nevencana zena kaze da je tesko bolestan a onda Mira demantuje.


Неко изгледа ЛАЖЕ:think:



Ne znam od kad datira slika, tj. nemam predstavu kako sad izgleda ali, moram priznati da je (barem onda bio ) lep momak...


на тату,...
28.jpg


Marko-Milosevic.jpg


....Нека више никада ниједан српски родољуб не
буде продан, издан и предан.
Нека Србија врати све из тог протеклог и срамног
места где сам те последњи пут видео. Нека се агресорима и
окупаторима више не дозволи да кроче на ову земљу.
Нека се не допусти
да са твојом погибијом буду
сахрањени и слобода и достојанство.

Нека слобода и мир замене и насиље и
издају прогон и понижење које владају.
Издајници и кукавице
правдају издају отаџбине интересима и нације.
Родољуби и хероји за њом гину као ти.
Умрети за отаџбину значи живети.
Тата, када твоје срце више не куца, моје само откуцава.
Буди најзад спокојан и слободан,
дошао си кући. Овде ћеш бити са нама заувек.
Иако твоје срце више
не ради дајемо ти наше да заувек остане са Тобом.
Волим те одувек, заувек и увек, највише на свету.
Нека ти је вечна слава,

Марко".


(део опроштајног писма које је Марко написао оцу свом, Слободану Милошевићу)
 
A od cega je "umirao"? :mrgreen:

Nemam pojma, ja dnevne novine kupujem samo kad objavljuju privatne ebačine preko duplih strana
da uporedim šta rade drugi a šta radim ja i sve zmišljam baš u ovom momentu rade isto
a novine o zdravlje i kako se gaji beba u dvadeset jednom veku ne kupujem
možda osmosmerku
 
Poslednja izmena:
Ma kakvi bolestan
To je bre stari komunisticki manir
Cim se otkrije neka teska brljotina, ubrzo potom akter "tesko oboli" obicno od neke opake, neizlecive bolesti ili naprasno dobije snazne srcane smetnje
Kao sto obole Kadijevic, kao sto obole Pavkovic i ostali ini rukovodioci, politicari, direktori cim ih privedu ili osumnjice za nesto
Cim se afera malo zataska i zaboravi, odose i njihove bolesti nekim cudom, i znaju da pozive jos decenije posle toga u zdravlju veselju, uz use nase i podaaaaase

Tako da verujem da je Marko zdrav kao dren i da uziva kao zivotinja u Rusiji :lol:
 
imas srece 2x...

petarda je, vreme za pocinak, treba sacuvati snagu za sutrasnje neglasanje... da si mi naleteo u pristojno vreme, kao i uvek kada pametniji/jaci naleti na glupljeg/slabijeg, koji se qrci, gazio bih te lagano, sistematski, ceo dan. ne bi ti bilo dobro. mnogo...

druga stvar, zoki nije zlopamtilo i zna da svako ima zutu minutu ( ima ih i zoki ). tako da, tretiram ovo kao one night stand.... necu te traziti/dirati.

naravno ukoliko budes zeleo, igracemo se...

Evo... Preti mi BoTa-in batinash... Ne shvatajuci da cu ga skratiti za vugla, ako mi se prohte... :hahaha:

Moderatori, gde ste vi, za koji ***** postojite? Ili treba ja da uzimam Pravdu u svoje macheche shape?! Da eliminisem, zoketa_loketa?! :whistling:

_nobody_
 
Ma kakvi bolestan
To je bre stari komunisticki manir
Cim se otkrije neka teska brljotina, ubrzo potom akter "tesko oboli" obicno od neke opake, neizlecive bolesti ili naprasno dobije snazne srcane smetnje
Kao sto obole Kadijevic, kao sto obole Pavkovic i ostali ini rukovodioci, politicari, direktori cim ih privedu ili osumnjice za nesto
Cim se afera malo zataska i zaboravi, odose i njihove bolesti nekim cudom, i znaju da pozive jos decenije posle toga u zdravlju veselju, uz use nase i podaaaaase

Tako da verujem da je Marko zdrav kao dren i da uziva kao zivotinja u Rusiji :lol:

Какве он везе има са "комунистичким манирима":roll: Знаш колико је њега интересовала политика.
.......и
што би он "уживао к`о животиња", ваљда ужива живот ки човек, а што и не би, да није можда тебе
покрао или ти крив што ти ниси био син председника Србије (премда је он изјављивао, да је то САМО ЊЕГОВ ХЕНДИКЕП и да би више волео да му је отац, само пензионер)

.



Znamo mi da si ti zdrav i PUN KO BROD,
a da ste ti i mama puštali probne balone,
da vidite kako narod reaguje ....

Pa, kako vam se čini ...? :zper:


Што би пуштао "пробне" балоне:?: Човек неће да се врати у Србију и тачка. Ни ја не бих, да сам
на његовом месту. А, и требао је да буде истрајнији у одлуци да му отац буде сахрањен у Русији.
Макар би могао свећу да му на гробу упали,..јер овако, како јесте, Србија није заслужила ни гроб
Слобин,иако је он дао живот за њу!!!


a za tebe mi bas posebno puca tuki..somina debilska...

.... он сомина, па још дебилска :zcepanje: `с ти неки пЦихијатар:zper:

.
 
А. неки га овде чак скоро па и сахранише....:zcepanje:

Читала сам све то и нисам могла чуду да се начудим. .

Него, нешто се (на ову вест) ућутале неке црне `тице ЗЛОслутнице:zper:


.
:)Meni covek kao licnost nikada nije bio simpatican,ali nije mi drago da procitam da je bolestan,bas kao sto ne volim to da cujem za bilo koga drugog,tako da..Ako je sve ok onda je ok.Teraj dalje:)
 

Back
Top