Mira je „vodila“ Slobu

8vul4g.jpg


Поента теме је што су шиптарска племена навикла да они "воде" жене, па им је чудно када су жене образоване и равноправне са мушкарцима.

Poenta teme je sto ti nisi naletela na pravog Albanca, inace te ne bi ni interesovala ravnopravnost. Ceo dan bi pevusila pesmice.
 
Kakva god da je bila Mira Markovic, umela je da se ponasa kao dama, za razliku od supruge Hasima Tacija, koja je umislila da je Seron Stoun (a vise licii na Olbrajtovu)"

8251.jpg

Mozda se ponasala kao dama, ali postupci joj ne sluze na cast. Moje misljenje. Sto se tice supruge Thacija, ova slika ne pokazuje olicenje dame, ali mogu pronaci neku bolju, ako zelis. Inace nemam nikakvih informacija o njoj.
 
Misliš selektor?

Ko Miljan Miljanić?

:lol:

Пишем српски да ме цео свет разуме.

Председник САД се бира на четири године, са могућношћу још једног реизбора. Председник САД се бира посредно, прекои изборника. Свака држава именује онолико електора колико има представника у ХоР и Сенату заједно. За електора не могу бити бирани чланови Конгреса, нити било која лица у служби САД. Сви електори се бирају по јединственим листама које подносе политичке партије, тако да сви електори у једној држави припадају партији за коју се изјаснила већина бирача. Из тог разлога, оног тренутка кад се објаве резултати гласања за електора, познато је и ко ће бити председник. У случају да ниједан од кандидата, приликом гласања електора за председника САД не добије већину, Представнички дом између три кандидата са највећим бројем гласова тајним гласањем бира председника.
Кандидат за председника САД мора бити лице које је грађанин и рођен у САД, стар најмање 35 година и са пребивалиштему САД најмање 15 година. Он мора имати одговарајуће политичко искуство и то са високих политичких положаја. Готово обавезно, он мора бити и добро финансијски ситуиран. Приликом избора председника води се рачуна о правилу "балансираног тикета "- географском балансу по коме ако председник долази са једног краја земље, потпредседник је, по правилу, са другог. Важан услов за успех у политичком надметању је и припадност једној од две партије.
 
Milosevic je uradio to sto je uradio, ali nekako sam ga ipak uvek "pravdao" misleci: sta ce jadnik, mora da slusa zenu.. Ne kazem da ne sme imati kominikaciju, cak i o drzavnim poslovima sa zenom, ali tacno se videlo ko nosi pantalone u toj kuci. Steta sto je pobegla i izbegla sve optuzbe. Ona nosi dobar deo odgovrnosti, da ne kazem veci, za sva ova njasra koja su se desila.



http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/aktuelno.69.html:316187-Vikiliks-Mira-je-vodila-Slobu


Како га је она "водила",....чему овакав наслов,
и ЧЕМУ твој овакав коментар,..када сам себе ДЕМАНТУЈЕШ
са једном реченицом из текста који си поставио:?:

Milošević bi se retko direktno usprotivio, već bi jednostavno
izbegao da je posluša
- kazao je Mekfejden i dodao da je
Mira Marković zauzimala centralno mesto u
Miloševićevom životu.


...и тако је било скоро УВЕК!!!


...а да је заузимала централно место у његовом животу и
он у његовом, хвала Богу да је тако било,...па ВОЛЕЛИ су се,
што ретко можемо срести код других парова, председничких:roll:


.
 
Poslednja izmena:
..`еј, пошто ти је прошао рођендан, сада могу да кажем да не лупаш,
...поређење ти је до бола глупо!!!


.
Mozda je glupo, ali to je moje misljenje. Inace namerno sam boldovao onaj deo, samo da pokazem da iako tamo tako pise, ja ne mislim tako.
ps. Jedva cekam sledeci rodjendan, tada si ogranicena na pristojan recnik :hahaha: :hahaha:
 
Mozda je glupo, ali to je moje misljenje. Inace namerno sam boldovao onaj deo, samo da pokazem da iako tamo tako pise, ja ne mislim tako.
ps. Jedva cekam sledeci rodjendan, tada si ogranicena na pristojan recnik :hahaha: :hahaha:


...а нећу то да ти заборавим,...на свој рођендан си отворио тему о
Слоби...:zper:....

.............то нешто ипак наговештава!

Жалиш ти, у души жалиш за оним временима....
тада су твоји сународници били макар људи,...а сада
су експериментални КУНИЋИ или заморчићи,
ако ти се више свиђа тај израз,...а
ЗА ШТА су они заморчићи,
ускоро ћеш се увериш....

.
 
...а нећу то да ти заборавим,...на свој рођендан си отворио тему о
Слоби...:zper:....

.

.

Pogledao sam vreme, u pravu si, iako sam imao nameru da bude na danasnji dan. I samo da ti kazem nesto, juce sam trazio bilo koju temu, ali nesto sto je pohvalno za Srbiju ali i interesantno, ali nisam nasao. Jedna od tema koju sam hteo da postavim je bila o nekim lekarima koji su osvojili prvo mesto za neki biljni preparat. Medjutim odustao sam jer mi je bila nepoliticka.
 
...а нећу то да ти заборавим,...на свој рођендан си отворио тему о
Слоби...:zper:....

.............то нешто ипак наговештава!

Жалиш ти, у души жалиш за оним временима....
тада су твоји сународници били макар људи,...а сада
су експериментални КУНИЋИ или заморчићи,
ако ти се више свиђа тај израз,...а
ЗА ШТА су они заморчићи,
ускоро ћеш се увериш....

.

Ti ne kapiras da su siptari vaspitavani da mrze Srbe?

Ti ma koliko da pokazes osvetoljubivosti prema njima na kraju ces opet reci ma nema veze,a da njima poklonis sve sto imas nece biti mirni dok te ne vide mrtvu.

I adem se tako ponasa,jednostavno ne moze biti spokojan dok smo zivi,i to je ono sto ga izjeda.
 
Запад воли да девастира лидере на које нема утицај преко породице, то је добро разрађен метод још познат из револуције у Румунији 1989., зато лидери слободног света држа своје породице даље од јавности како не би дале прилику западним медијима да манипулишу јавношћу износећи неистине и фабриковане истине у јавност како би им пољуљали углед.
Шта рећи за Хилари Клинтон која је постала државни секретра САД на основу тога само што је била супруга предесдника САД Била Клинтона.

Tacno...
Čuj ovo! :eek:

Aja mislio dobila na izborima. :think:

Pa, jeste na izborima....al sa njegovim imenom i lovom...z;)
 
... SLOBODAN Milošević svakog jutra zove suprugu Miru Marković, sa kojom ima neobičan odnos. Milošević može da manipuliše nacijom, ali teško upravlja svojom ženom, koja izgleda ima upravo takvu moć nad njim. ...

... Mira Marković služi Miloševiću kao izvor informacija, utehe, motivacije i strategije i on se dosta oslanja na njeno vođstvo. ...

Да није можда требао да зове Наташу Кандић, Бранкицу Станковић, Наду Кулунџију, Борку Павићевић, Соњу Лихт...!?:think::think::think:
 

Back
Top