Quantcast
  • Dragi prijatelji, obaveštavamo vas da je forum Hronika izdvojen iz foruma Politika i sada je poseban forum u kategoriji "Društvo".

Mira je „vodila“ Slobu

Милунка Савић

Buduća legenda
Poruka
36.021
Хе, па председник Руске Федерације Путин је скренуо пажњу Белој кући на недемократски начин бирања председника у САД када су електори мими бирачке воље грађана бирали председнике.
Том материјом се бави предмет Увод у право где на питање ко бира председника САД требаш да одговориш народ, што се у пракси сасвим другачије показало пошто завршну реч имају електори око бирања председника САД.
А ти си полагао предмет увод у право'?

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.618
Znas li ti KO JE ovaj terorista tzv. UCK, tj. OVK-a? Zar je uopste bitno ime i prezime? Bitno je da terorista tzv. UCK, tj. OVK-a!
Ako kazes da je taj na slici terorista, ja to mozda necu ni komentairsati, govoris o jednoj osobi. Ali ako kazes da su Albanci teroriste, onda je to vec nizak prag vaspitanja, i ja ponovo mozda necu komentarisati, ali iz sasvim drugog razloga.

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.618
Vrlo je jasno bilo da se moj post o tekstu odnosio na coveka na slici.
Apsolutno nemam nameru da se pravdam jer nikada nisam nista slicno (sto si mozda zeleo da mi pripises) izjavila odn. napisala na ovom forumu.
Upravo zbog toga sto ja nisam primeto da si ikada nesto slicno napisala, ja sam ti skrenuo paznju. Ima osoba koji stalno pisu slicne postove, ali ja ih ne komentarisem.

_011_

Poznat
Banovan
Poruka
9.441

Поента теме је што су шиптарска племена навикла да они "воде" жене, па им је чудно када су жене образоване и равноправне са мушкарцима.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.