mir

zelom mir u celome svetu

Није ти ово избор за мис.
Каквих пацијената све има овде...
И како си ти планирала да се ова тема развија?Зашто ниси започела неку дискусију?
Изгледа да је само модерно написати мир у свету и сад си као хумана и добра особа...
И научи прво да пишеш српски језик,ако већ хоћеш да комуницираш помоћу њега.
 

Back
Top