Koristite zastareli pregledač. Možda neće pravilno prikazivati ove ili druge veb strane. Trebalo bi da ga nadogradite ili koristite alternativni pregledač.
Није ти ово избор за мис.
Каквих пацијената све има овде...
И како си ти планирала да се ова тема развија?Зашто ниси започела неку дискусију?
Изгледа да је само модерно написати мир у свету и сад си као хумана и добра особа...
И научи прво да пишеш српски језик,ако већ хоћеш да комуницираш помоћу њега.