Posto vidimo da u srpskoj javnosti danas ogroman broj ljudi tvrdi da je miran zivot u diktaturi prava vrednost.
'Ostavimo na miru Gadafija, Sadama, Putina, Madura, Kastra, Hamneia, neka rade sta hoce, samo da bude mir.'
Znamo da su ljudi kroz istoriju dizali bune, ustanke i ratove, samo da se bore protiv nasilnih vladara.
Danas postoji ogroman broj ljudi koji tvrdi da je to glup izbor, i da je bolje cuteti i trpeti pod diktatorima.
Kada su Srbi poceli da masovno razmisljaju na taj nacin?
Postoji masa primera gde je to los izbor, bukvalno na hiljade primera.
Srpski skorasnji primer- Srbi nisu hteli da smene nasilno komunisticko-fasisticku vlast krajem 80-ih, i to im se vratilo kroz jos vece ratove i razaranja.
Znaci taj izbor mira nije nikakav mir, jer diktature na duze staze donose i nasilnije i gore ratove.
Kada su Srbi zaboravili te zivotne lekcije?
'Ostavimo na miru Gadafija, Sadama, Putina, Madura, Kastra, Hamneia, neka rade sta hoce, samo da bude mir.'
Znamo da su ljudi kroz istoriju dizali bune, ustanke i ratove, samo da se bore protiv nasilnih vladara.
Danas postoji ogroman broj ljudi koji tvrdi da je to glup izbor, i da je bolje cuteti i trpeti pod diktatorima.
Kada su Srbi poceli da masovno razmisljaju na taj nacin?
Postoji masa primera gde je to los izbor, bukvalno na hiljade primera.
Srpski skorasnji primer- Srbi nisu hteli da smene nasilno komunisticko-fasisticku vlast krajem 80-ih, i to im se vratilo kroz jos vece ratove i razaranja.
Znaci taj izbor mira nije nikakav mir, jer diktature na duze staze donose i nasilnije i gore ratove.
Kada su Srbi zaboravili te zivotne lekcije?

