Министарство одбране Русије: Вашингтон одговоран за напад на Севастопољ; Путин изјавио саучешће

Bukti bes u Kremlju zbog napada Ukrajine na Krim, ambasadorki SAD uručen demarš: Rusija tvrdi da je Kijev koristio američke rakete

Znači da su bile Ukrajinske rakete, napad bi bio u redu, ali pošto su Američke, to već ne može 😉

@Strigoi ja hocu da sutra zavlada mir kapitulacijom NATO alijanse i priznavanjem poraza u Ukrajini razume se.

Ne znam kako da ti kažem, ali to se neće desiti. Mislim da i sam to znaš, nego voliš malo da se praviš mutav.

Ukrajina sa američkim raketama gađa svoju teritoriju i Rusi nemaju šta oko toga da se bune. Njima niko ne brani da bacaju rakete po svojoj zemlji ;)

Ne znam kako da ti kažem, ali to se neće desiti. Mislim da i sam to znaš, nego voliš malo da se praviš mutav.

Ukrajina sa američkim raketama gađa svoju teritoriju i Rusi nemaju šta oko toga da se bune. Njima niko ne brani da bacaju rakete po svojoj zemlji ;)

100 miliona dolara vredan NATO USA avion srusili Rusi iznad Crnog Mora raketom MIG31!

Srusise vam Rusi avion

Sta cete sad?

Predlaze da Rusija naoruza sve NATO neprijatelje nuklearnim oruzjem
e, oni se pravdaju za severnu koreju, sankcije, tamo sporazumi o saradnji, memorandumi o razumevanju, zakoni, protokoli, pa to cak i kada bi moglo uzelo bi nekih 5 godina minimum - pisi propalo, oni cak i neki krs od raketa ne mogu da dostave sandalicarima, a ne nesto ozbiljnije

jedino sto rusi pametno rade je sto istiskuju iz afrike, i u aziji vijetnam, kambodza, ali to je sve na duge staze, kao da su sigurni da ce sve ovo da potraje, a mozda i verovatno i hoce

Back