Ministarka Mihajlović sa sindikatima EPS-a o osnivanju novog sindikata rudarstva i energetike

Који су синдикати најбољи

• садашњи синдикати који мало више помажу 'власт' од надничарки/ра

glasova: 0 0,0%
  • будући синдикати ће још више да буду на страни 'власница и власника' 'средстава продукције'

glasova: 1 100,0%
  • независни синдикати на страни који би као у ЕУ и САД помагали нандичарке/ре

glasova: 0 0,0%

• Ukupno glasova
    1

AleksaJ

Elita
Poruka
23.819
Predsednik Sindikata radnika EPS-a Milan Đorđević rekao je da postoji dovoljan broj potpisa radnika za osnivanje novog sindikata rudarstva i energetike, koji bi bio reprezentativan u čitavoj grani, ali da se još čeka na upis u registar kod Ministarstva za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja, saopštilo je Ministarstvo rudarstva i energetike.

Govoreći o problemima u EPS-u tokom zimskog perioda i havarijama u „Кolubari“ i Termoelektrani „Nikola Tesla“, Djordjević je istakao da je sindikat godinama upozoravao na brojne probleme u ovom preduzeću, čije posledice se danas vid

Mihajlović je rekla da je stabilno funkcionisanje EPS-a važno za energetsku bezbednost zemlje i da veruje da će se sa novim rukovodstvom stvari u EPS-u menjati i da će kompanija funkcionisati na drugačiji način nego prethodnih godina, kad je bilo mnogo problema.

„Zajednički cilj države i sindikata je da EPS bude stabilan, da više ne bude u situaciji da se struja uvozi, već da kompanija stoji stabilno na svojim nogama i da može da se razvija“, rekla je ministarka.

https://www.danas.rs/vesti/ekonomij...vanju-novog-sindikata-rudarstva-i-energetike/

Синдикати у ЈП су постали баласт 'Државном' 'менаџменту'

Следи форимрање паралелних синдиката који ће више бити на страни 'опосдаватељки и послофаваца '

Да ли сте се икада запитали зашто нема синдиката као у ЕУ и САД који штите нандичарке и нандичаре ...

Вероватно нисте

Poslednja izmena od moderatora:

AleksaJ

Elita
Poruka
23.819
Jesmo kako nismo i gledamo ih stalno , kakav narod , taki i sindikati..

Нисмо присталице тезе 'какви смо добро смо и прошли'

Имамо много добре људе .. и као опозит томе ... изузетно покварене управљачице и управљаче

Само трпељивост народа је та која одржава постојећи систем...

Cosmopolite

Stara legenda
Poruka
87.897

Vučić: "Ješić je za Zoranu Mihajlović rekao da je MILF, a vi biste sa tim da trgujete"​

https://www.blic.rs/vesti/politika/...je-milf-a-vi-biste-sa-tim-da-trgujete/kxk6qfz

zorana-mihajlovic.jpg

AleksaJ

Elita
Poruka
23.819

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
45.050
Ova je milf....sine misko , dajte bre ljudi, Brnaba vam je zensko , ova je milf....pita mene tip u jednoj IT firmi , hoces li moci da se uklopis u tim, svi oni imaju 20 godina 21 godinu...
Ja rekoh , nisam nikad pio alkohol, ali mi to nije smetalo da se uklapam......samo kod matorih oni insistiraju da se naloces ko majka..
Mozda su sad klinci postali takvi....
Ili kao krimosi traze da povucem crtu da bi seli na opustanje posle posla..

Ali u svakom slucaju , uklopicu se sa zenskim delom tima, sigurno....
Zorana milf....sine Vucko......pa sto si dovlacio onda Dariju ako ti je ova milf...

I da video sam da su obe uradile plasticne operacije...

AleksaJ

Elita
Poruka
23.819
Ova je milf....sine misko , dajte bre ljudi, Brnaba vam je zensko , ova je milf....pita mene tip u jednoj IT firmi , hoces li moci da se uklopis u tim, svi oni imaju 20 godina 21 godinu...
Ja rekoh , nisam nikad pio alkohol, ali mi to nije smetalo da se uklapam......samo kod matorih oni insistiraju da se naloces ko majka..
Mozda su sad klinci postali takvi....
Ili kao krimosi traze da povucem crtu da bi seli na opustanje posle posla..

Ali u svakom slucaju , uklopicu se sa zenskim delom tima, sigurno....
Zorana milf....sine Vucko......pa sto si dovlacio onda Dariju ako ti je ova milf...

I da video sam da su obe uradile plasticne operacije...

Дарија је само омрашавела

63167_darija-kisic-tepavcevic-luka-sarac-2_f.jpg

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.