• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Министар ино-послова Русије је наш брат више него што смо мислили!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

комшија

Stara legenda
Poruka
82.539
Министар ино-послова Русије је наш брат више него што смо мислили!

1654208787962.png

~ АУТОРСКА ТЕМА ~

Сви смо ових дана срећни што нам министар спољних послова РФ Сергеј Лавров поново долази у госте. Сергеј је пореклом је из Јерменије. Званична биографија наводи да му је отац Јерменин, а мајка рускиња. Међутим, у жељи да се више информишем о драгом госту из РФ, сасвим случајно сам на сајту Republika, иначе блиском владајућој партији, пронашао Сергејеву слику из млађих дана (види слику горе). Фотографија ме је обрадовала и разгалила! Сергеј Лавров је очигледно Ром. Обрадовах се, јер тиме нам је Сергеј још ближи и дражи! Роми и ми Србијанци живимо вековима заједно и узајамно се поштујемо и волимо. Ромима су посвећене и неке од наших најлепших песама. На пример, чувена балада легендарног Србијанског кантаутора Томе Здравковића "Цигани тихо свирајте" са којом су Београдски боеми деценијама дочекивали зоре и кафанске фајронте. Па, добро нам дошао наш брате Сергеју!

1654208992948.png

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.