FataMorgen
Legenda
- Poruka
- 64.174
U Novom Sadu,uspesno razbijena jos jedna mafija


Na "Novom naselju"razbijen lanac baba koje su dilovale cveće!


Bravo za ministra policije


Dolijale su i babe!!!!





Na "Novom naselju"razbijen lanac baba koje su dilovale cveće!



Bravo za ministra policije



Dolijale su i babe!!!!




Polako bre

