Quantcast

Минирање седнице Народне Скупштине

~Petar~

Poznat
Poruka
8.644
Zarathustra:
Pošteno rečeno Đinđić je do sad bio poslednja krupna riba na našoj političkoj sceni u očima zapadnjaka. Pitanje je samo da li će se pojaviti neki većeg kalibra koji bi davao tako odmerene izjave u stranim medijima i na delatnom planu povukao prave poteze za srpsku stvar. U ovo sumnjam. Kad ovo pišem ponekad se preispitujem ko ga je ubio i zbog čega :?
da,to i meni cesto padne..i zasto se bas stvari dogadjaju oko price o kosovu i srpskoj..ali,previse malo znamo o tome da bi razglabali..
ja samo vidim da polako svi dolaze na stav ideologa svih i vega na pol.sceni jos od kraja osamdesetih,cosica..

Strela

Elita
Poruka
17.185
Duh Sekire:
Сви се слажемо да је Тадићев план поделе на ентитете најбоље докле можемо стићи. Али питање је колико је добро САДА излазити са идејом, посебно када се зна ко је највише против тога. То нису Албанци, него "међународна заједница". Ја на то питање немам одговор јер немам све податке.
Оно што ми је засметало је став ДуПе (Дуле Петровић) како је "најбитније оних 7 милиона". У принципу то стоји, али се то може ШИИИРООКО примењивати. Рецимо ја бих то применио на "угроженост чедиста" који пројектују ново ванредно стање. Тих седам милиона не би желело да живи у ванредносм стању да би се неко осећао безбедно...

Ево једног коментара који сам добио, слажем се делимично са изреченим:
Pratim sednicu Skupstine. Ne verujem sta slusam i gledam. Prvo, gledam Dusana Petrovica i ne razumem kako DS ima obraza da se uopste posle svega pojavljuje u Skupstini. Pa zar ima morala bar kod nekoga u DS-u? Drugo, radikalska demagogija ce definitivno unistiti Srbiju. U ovakvoj situaciji radikalska demagogija plus licemerje i lazi Demokratske stranke, jednako propast Srbije.
Zanimljiv je ovaj komentar na kraju, ispada da će zbog dve OPOZICIONE STRANKE,
Srbija propasti. Šta je sa POZICIONIM STRANKAMA? Ima li njihove krivice i odgovornosti
za političke prilike u Srbiji?

Zarathustra

Poznat
Poruka
7.625
Al' pazite, je li izvaljujete svi kako sinhronizovanu se vuku konci ''odozgo'' što na Kosovu što u BiH, dok bi neko ovu igrariju oko BiH ustava mogao nazvati čistom koincidencijom, jer se podudara sa 10 godina Dejtona. Mislim ako je jedan Đinđić (za koga u čaršiji kod prosečnih ljudi se zna kakvo su mišljenje gajili prema njemu) dao u određenom momentu takvu izjavu, posle njegovog odlaska zaista ne vidim neku političku personu koja bi autentično mogla da sledi njegov put dodavši još i manjak kreativnosti.

Q

Queen_

Gost
Duh Sekire:
Сви се слажемо да је Тадићев план поделе на ентитете најбоље докле можемо стићи. Али питање је колико је добро САДА излазити са идејом, посебно када се зна ко је највише против тога. То нису Албанци, него "међународна заједница". .
ne znam da li je nabolje, kako će Štrpce ući u srpski entitet, recimo? :-?
Ali, za ovo si potpuno u pravu. Amerikanci su do sada bili najviše protiv podele.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.