Minimum

Poruka
15.196
Juce me drugarica ubedjuje kako posle raskida treba devojka odma' da nadje novog jebaca :lol:
Ja je opet ubedjujem da ona moze da radi kako god zeli, ja u toj situaciji nikada ne bih tako ne zbog njega vec zbog sebe.
Mislim ono, imas vezu od recimo par godina, meseci, raskines i odma' treba da se naklatim na prvog koji naidje no tnx.. :lol:
To mi je ko da pljunem sebi u facu. Ona kaze ona ce tako posle njenog raskida. Go for it, girl!
Da li imate neki minumum koji mora da prodje izmedju 2 veze, ili 2 ljubavna odnosa ili odma' s konja na magarca? :lol:
 
Juce me drugarica ubedjuje kako posle raskida treba devojka odma' da nadje novog jebaca :lol:
Ja je opet ubedjujem da ona moze da radi kako god zeli, ja u toj situaciji nikada ne bih tako ne zbog njega vec zbog sebe.
Mislim ono, imas vezu od recimo par godina, meseci, raskines i odma' treba da se naklatim na prvog koji naidje no tnx.. :lol:
To mi je ko da pljunem sebi u facu. Ona kaze ona ce tako posle njenog raskida. Go for it, girl!
Da li imate neki minumum koji mora da prodje izmedju 2 veze, ili 2 ljubavna odnosa ili odma' s konja na magarca? :lol:

Ma odma nadji novog , sto da ne :lol:
 
Juce me drugarica ubedjuje kako posle raskida treba devojka odma' da nadje novog jebaca :lol:
Ja je opet ubedjujem da ona moze da radi kako god zeli, ja u toj situaciji nikada ne bih tako ne zbog njega vec zbog sebe.
Mislim ono, imas vezu od recimo par godina, meseci, raskines i odma' treba da se naklatim na prvog koji naidje no tnx.. :lol:
To mi je ko da pljunem sebi u facu. Ona kaze ona ce tako posle njenog raskida. Go for it, girl!
Da li imate neki minumum koji mora da prodje izmedju 2 veze, ili 2 ljubavna odnosa ili odma' s konja na magarca? :lol:

nema tu pravila. niti odredjeni vremenski rokovi..
e sad, posle lJUBAVI, znaci, posle veze gde sam bas volela,. trebalo mi je vremena, ne znam tacno bas ali trebalo mi je da budem sama i da se sredim.
e sad, ako je veza raskinunta, a bila onako mlaka, nista posebno, a vec se lozis na nekoga, onda je logicno da ce tog nekog odma da zaskocis;)
 
nema tu pravila. niti odredjeni vremenski rokovi..
e sad, posle lJUBAVI, znaci, posle veze gde sam bas volela,. trebalo mi je vremena, ne znam tacno bas ali trebalo mi je da budem sama i da se sredim.
e sad, ako je veza raskinunta, a bila onako mlaka, nista posebno, a vec se lozis na nekoga, onda je logicno da ce tog nekog odma da zaskocis;)

ja sam imala ovu drugu situaciju i uskocila sam u lozacev krevet posle 3 dana od raskida....:D....sram da mi udje.....
 
Juce me drugarica ubedjuje kako posle raskida treba devojka odma' da nadje novog jebaca :lol:
Ja je opet ubedjujem da ona moze da radi kako god zeli, ja u toj situaciji nikada ne bih tako ne zbog njega vec zbog sebe.
Mislim ono, imas vezu od recimo par godina, meseci, raskines i odma' treba da se naklatim na prvog koji naidje no tnx.. :lol:
To mi je ko da pljunem sebi u facu. Ona kaze ona ce tako posle njenog raskida. Go for it, girl!
Da li imate neki minumum koji mora da prodje izmedju 2 veze, ili 2 ljubavna odnosa ili odma' s konja na magarca? :lol:

Ne radi se to o vremenu, radi se o tome, koliko si tog nekoga volela ili ga voliš, čak i ako vise niste u vezi. O tome se radi tu. Ako nekoga mozes sutra da nadjes, kakva je to onda ljubav bila? Iskrena? Ja ne verujem. Kako do juce mozes nekoga ljubiti, a prekosutra se baciti u neciji drugi zagrljaj? Neshvatljivo. A nije mali broj, slucajeva da ljudi tako rade, Cipelićka, nazalost. Koliko puta sam cula o tome pa i imam i neke primere iz blize okoline, dugogodinje veze, razlaz, pa posle pet dana, svako nadje drugog sebi, ili se ulece u neki bezveze brah. Stahote i grehote, pa i uzasa od zivota. LIčno, to ne razumem. I ja takva nisam. Svako moze da zivi kako zeli i niko nikome ne polaze racune. Ako zaista nekoga iksreno volis, ja milsim da cak i posle razlaza ne mozes da zamislis nekoga pored sebe odmah a kamoli nekoga da nadjes. Prvi put kada sam zavolela nekoga, nakon njega i dve godine veze, sam bila vise od godinu i po dana sama. Potreban je neki period da se covek povrati i da dodje sebi. Do skora sam bila u vezi sa nekim, vise nismo zajedno, ali kada nekoga i dalje volis, ja ne mogu zamisliti neke druge ruke, da me grle, neke druge usne da me ljube. Jednostavno ne mogu. I tu nema govora o drugome, a kamoli o nalazenju nekoga. Ja nisam takva . Ok, dtrugi mogu tako da rade i da nalaze neke druge ako im se nalazi, ja ne mogu, jer sutra ne bih mogla pogledati sebe u ogledalo, jer i kada drugi prolaze pored mene, ja ih ne primecujem, jer u srcu mom i dalje stanuje samo on. :kiss:
 
Možeš da uđeš u vezu, možeš i da se tu.caš s prvim koji naiđe itd, to neće promeniti ono što ti je u glavi. Da se ebeš s jednim ,a da misliš na drugog. Forma je zadovoljena, onome kome je to bitno, suština je takva kakva jeste.
 
Juce me drugarica ubedjuje kako posle raskida treba devojka odma' da nadje novog jebaca :lol:
Ja je opet ubedjujem da ona moze da radi kako god zeli, ja u toj situaciji nikada ne bih tako ne zbog njega vec zbog sebe.
Mislim ono, imas vezu od recimo par godina, meseci, raskines i odma' treba da se naklatim na prvog koji naidje no tnx.. :lol:
To mi je ko da pljunem sebi u facu. Ona kaze ona ce tako posle njenog raskida. Go for it, girl!
Da li imate neki minumum koji mora da prodje izmedju 2 veze, ili 2 ljubavna odnosa ili odma' s konja na magarca? :lol:
hmmm pa najbolji odgovor je prosto pitanje: šta je za tebe seks? orgazam ili nešto više od toga? ako se odlučiš na sam orgazam, onda ti ne treba niko da bi ga doživela, a za nešto više od toga već i sama znaš ;)
 
Juce me drugarica ubedjuje kako posle raskida treba devojka odma' da nadje novog jebaca :lol:
Ja je opet ubedjujem da ona moze da radi kako god zeli, ja u toj situaciji nikada ne bih tako ne zbog njega vec zbog sebe.
Mislim ono, imas vezu od recimo par godina, meseci, raskines i odma' treba da se naklatim na prvog koji naidje no tnx.. :lol:
To mi je ko da pljunem sebi u facu. Ona kaze ona ce tako posle njenog raskida. Go for it, girl!
Da li imate neki minumum koji mora da prodje izmedju 2 veze, ili 2 ljubavna odnosa ili odma' s konja na magarca? :lol:

Konji i magarci su plemenite zivotinje,e sad jedina nijansa je ako kod magarca posmatrate sa vecom paznjom ushi u odnosu na , znate.!!!!
 
Poslednja izmena:
Juce me drugarica ubedjuje kako posle raskida treba devojka odma' da nadje novog jebaca :lol:
Ja je opet ubedjujem da ona moze da radi kako god zeli, ja u toj situaciji nikada ne bih tako ne zbog njega vec zbog sebe.
Mislim ono, imas vezu od recimo par godina, meseci, raskines i odma' treba da se naklatim na prvog koji naidje no tnx.. :lol:
To mi je ko da pljunem sebi u facu. Ona kaze ona ce tako posle njenog raskida. Go for it, girl!
Da li imate neki minumum koji mora da prodje izmedju 2 veze, ili 2 ljubavna odnosa ili odma' s konja na magarca? :lol:

Ispravno razmisljas,nastavi tako. ;) :D Mislim da je glupost ako se bude sa nekim u vezi i bar malo voli odmah posle raskida baciti u narucije nekom drugom,uglavnom ko uradi tako nesto posle se kaje.
 
Juce me drugarica ubedjuje kako posle raskida treba devojka odma' da nadje novog jebaca :lol:
Ja je opet ubedjujem da ona moze da radi kako god zeli, ja u toj situaciji nikada ne bih tako ne zbog njega vec zbog sebe.
Mislim ono, imas vezu od recimo par godina, meseci, raskines i odma' treba da se naklatim na prvog koji naidje no tnx.. :lol:
To mi je ko da pljunem sebi u facu. Ona kaze ona ce tako posle njenog raskida. Go for it, girl!
Da li imate neki minumum koji mora da prodje izmedju 2 veze, ili 2 ljubavna odnosa ili odma' s konja na magarca? :lol:

ovo je tema za ljis ;)
 
Juce me drugarica ubedjuje kako posle raskida treba devojka odma' da nadje novog jebaca :lol:
Ja je opet ubedjujem da ona moze da radi kako god zeli, ja u toj situaciji nikada ne bih tako ne zbog njega vec zbog sebe.
Mislim ono, imas vezu od recimo par godina, meseci, raskines i odma' treba da se naklatim na prvog koji naidje no tnx.. :lol:
To mi je ko da pljunem sebi u facu. Ona kaze ona ce tako posle njenog raskida. Go for it, girl!
Da li imate neki minumum koji mora da prodje izmedju 2 veze, ili 2 ljubavna odnosa ili odma' s konja na magarca? :lol:

Pazi ovo... žene imaju u sebi usađenu potrebu da titraju muškarcima, da ih tetoše, kao male mamice... pa dok si u vezi, misliš na svoj čedo kako je, pa stišavaš svoje neke potrebe i želje zarad njegovog egića, zarad njegovih želja... sve se to kulturno zove sitan kompromis... stvari koje priliče ženi. Pa vremenom suknja biva sve duža... dečko naravno ne nameće svoj stav, on samo iznosi svoju želju, jer ne bi da drugi petlići balave nad nonama njegove cice... i mic po mic, ti si potpuno osvojena teritorija.
Tome se teško oduprijeti.

A onda dođe raskid. Tih nekoliko prvih dana sreće što si slobodna, bez tereta. I eto ga opet titranje njemu. Novi ljubavnik je pljuvanje sebi u facu. Zašto?
To ti govori da si ogadila vezu... da si prebrzo njega zamijenila? Ili je problem u starhu od nekog pogrešnog odabira?

Moje mišljenje je da treba da se nađe novi čim se osjeti želja a dobar kandidat bude na dohvat ruke. To je tvoje tijelo, tvoja potreba, tvoj ljubavnik... kakve veze sa tim ima bivši?
Samo je problem ako žena ne zna da upotrijebi muškarca... već očekuje ljubavnika sa kojim će da vodi ljubav...
Ja sam ranije imala taj stav kako bi mi šema dodatno slomila srce... dok nisam otkrila da ne bi... dobro muvanje, vraćanje samopouzdanja, igranje mačke-miša sa nekim podjednako spremnim na to... ne mora ni seks, dovoljno je vatanje. I potreban je neko novi, nema starih ljubavnika, oni zadovoljavaju želju, ali ne rešavaju problem... samo novo, mlado i da valja.

Mogu ti reći da se ja nikada nisam bolje osjećala: )
 
Juce me drugarica ubedjuje kako posle raskida treba devojka odma' da nadje novog jebaca :lol:
Ja je opet ubedjujem da ona moze da radi kako god zeli, ja u toj situaciji nikada ne bih tako ne zbog njega vec zbog sebe.
Mislim ono, imas vezu od recimo par godina, meseci, raskines i odma' treba da se naklatim na prvog koji naidje no tnx.. :lol:
To mi je ko da pljunem sebi u facu. Ona kaze ona ce tako posle njenog raskida. Go for it, girl!
Da li imate neki minumum koji mora da prodje izmedju 2 veze, ili 2 ljubavna odnosa ili odma' s konja na magarca? :lol:

Ја се слажем с твојом другарицом.
Ствар је у томе што је јако битно направити сексуалну дистанцу што пре од бившег партнера јер кад се поново јави сексуална жеља, она нас враћа на оно познато.
А познато нам је оно што је последње.
И онда се поново пожели неко с ким није ишло.
Људи се после неколико месеци најчешће помире због сексуалне потребе, а коју објашњавају љубављу и жељом да се поново проба.
А онда поново настају проблеми кад страст јења...
Исти они који су раније само гурнути под тепих да би било секса...

Из тог разлога ја и не верујем у обнављање везе која пре тога обе стране нису потпуно преболеле. Па то, у суштини, и није обнављање већ нова веза..

Зато је јако битно наћи новог љубавника или љубавницу што пре, па макар се на трен згадили и сами себи.
Дугорочно, то има само позитивне последице.
И, као што рече ПИЛ, неопходно је да то буде неко нов. Потпуно нов...

Ово се односи само на сексуалну везу.

Иначе, минимум периода до уласка у нову љубавну везу не постоји. То се увек ради кад дође нова особа која је у стању потпуно да нас импресионира.
Ако није, онда није права особа за улазак у нову везу.
Онај ко размишља о времену увек у виду има форму и "шта ће свет рећи"...
Суштина је одговорити на прави начин особи која нас потиче на прави начин...
Кад год се то деси...
 
Juce me drugarica ubedjuje kako posle raskida treba devojka odma' da nadje novog jebaca :lol:
Ja je opet ubedjujem da ona moze da radi kako god zeli, ja u toj situaciji nikada ne bih tako ne zbog njega vec zbog sebe.
Mislim ono, imas vezu od recimo par godina, meseci, raskines i odma' treba da se naklatim na prvog koji naidje no tnx.. :lol:
To mi je ko da pljunem sebi u facu. Ona kaze ona ce tako posle njenog raskida. Go for it, girl!
Da li imate neki minumum koji mora da prodje izmedju 2 veze, ili 2 ljubavna odnosa ili odma' s konja na magarca? :lol:
pa nista ne treba raditi na silu. ako upoznas novog bacjea sutradan, samo napred, ako ne naletis ni na koga ko bi ti bio bar podnosljiv ako ne i prijatan, onda nista. najgore je raditi stvari protiv sebe samog, lazuci se da ces tako resiti neki problem. missim neko mozda i oce, a neko drugi mozda nece. nikad nema ni minimuma ni maksimuma, osim ako ih sabi sebi ne postavimo.
 
Nema pravila.
Čim se osetiš svojom i čitavom, ako pretpostavimo da si posle raskida malo napukla i da si osećala da ti fali deo tela.
Dok nisi čitava ne bi bilo fer prema tom novom.
Znači ako si još pred kraj veze prebolela, onda možeš i odmah sutradan, nije nemoralno. :lol:
 
Nema pravila.
Čim se osetiš svojom i čitavom, ako pretpostavimo da si posle raskida malo napukla i da si osećala da ti fali deo tela.
Dok nisi čitava ne bi bilo fer prema tom novom.
Znači ako si još pred kraj veze prebolela, onda možeš i odmah sutradan, nije nemoralno. :lol:

Ја мислим да је све фер уколико се поштено каже шта нам треба од тог неког...
Проблем је у томе што људи себи просто неће да признају шта им треба...
 
Ја мислим да је све фер уколико се поштено каже шта нам треба од тог неког...
Проблем је у томе што људи себи просто неће да признају шта им треба...
Nije fer, samo je pranje ruku.
Džabe ti nekome kažeš da nećeš ozbiljno, a zavodiš ga i uživaš u njegovoj predaji.
Samo se osećaš ispravno.
 
Nije fer, samo je pranje ruku.
Džabe ti nekome kažeš da nećeš ozbiljno, a zavodiš ga i uživaš u njegovoj predaji.
Samo se osećaš ispravno.

Ниси рекла да је то твоје мишљење.
Износиш ово као апсолутну истину, а није...

Просто, свако има право да верује у шта хоће али то не значи да може да занемари оно што му неко каже о себи.
А кад некоме кажеш под којим условима нешто радиш, не видим како је то прање руку...

Шта уопште знали исправно... То је моралистички термин који је увек релативан и лични...
 
Juce me drugarica ubedjuje kako posle raskida treba devojka odma' da nadje novog jebaca :lol:
Ja je opet ubedjujem da ona moze da radi kako god zeli, ja u toj situaciji nikada ne bih tako ne zbog njega vec zbog sebe.
Mislim ono, imas vezu od recimo par godina, meseci, raskines i odma' treba da se naklatim na prvog koji naidje no tnx.. :lol:
To mi je ko da pljunem sebi u facu. Ona kaze ona ce tako posle njenog raskida. Go for it, girl!
Da li imate neki minumum koji mora da prodje izmedju 2 veze, ili 2 ljubavna odnosa ili odma' s konja na magarca? :lol:


:dash:
 
Ниси рекла да је то твоје мишљење.
Износиш ово као апсолутну истину, а није...

Просто, свако има право да верује у шта хоће али то не значи да може да занемари оно што му неко каже о себи.
А кад некоме кажеш под којим условима нешто радиш, не видим како је то прање руку...

Шта уопште знали исправно... То је моралистички термин који је увек релативан и лични...

Diki, naravno da je moje mišljenje, da je tuđe, to bih naglasila.
 

Back
Top