Butterfly effect
Elita
- Poruka
- 15.196
Juce me drugarica ubedjuje kako posle raskida treba devojka odma' da nadje novog jebaca
Ja je opet ubedjujem da ona moze da radi kako god zeli, ja u toj situaciji nikada ne bih tako ne zbog njega vec zbog sebe.
Mislim ono, imas vezu od recimo par godina, meseci, raskines i odma' treba da se naklatim na prvog koji naidje no tnx..
To mi je ko da pljunem sebi u facu. Ona kaze ona ce tako posle njenog raskida. Go for it, girl!
Da li imate neki minumum koji mora da prodje izmedju 2 veze, ili 2 ljubavna odnosa ili odma' s konja na magarca?
Ja je opet ubedjujem da ona moze da radi kako god zeli, ja u toj situaciji nikada ne bih tako ne zbog njega vec zbog sebe.
Mislim ono, imas vezu od recimo par godina, meseci, raskines i odma' treba da se naklatim na prvog koji naidje no tnx..
To mi je ko da pljunem sebi u facu. Ona kaze ona ce tako posle njenog raskida. Go for it, girl!
Da li imate neki minumum koji mora da prodje izmedju 2 veze, ili 2 ljubavna odnosa ili odma' s konja na magarca?




