Mini raspust

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Просто дивно.
Јесте да ме нервира толико паничење око тог грипа, али распуст је распуст.:)
Јесте л' ви носили маске у школама?:lol:
 
kod nas je jedan lik dosao sa gas maskom.:confused:

:hahaha:
Улешала си ми дан.


Ја носила маску.
Било ми занимљиво.:mrgreen:
А и долази прехлађена стока у школу, па иста та стока не да да се отвори прозор, а по цео дан кашље. Тако да маске уопште нису лоша идеја, иако није свињски у питању.
 
haha...pola shk nosi maske.....
:hahaha:
Улешала си ми дан.


Ја носила маску.
Било ми занимљиво.:mrgreen:
А и долази прехлађена стока у школу, па иста та стока не да да се отвори прозор, а по цео дан кашље. Тако да маске уопште нису лоша идеја, иако није свињски у питању.

:mrgreen:
kod nas se samo njih par sprda..............
a jedna riba je dosla sa hirurskom...
a ne izgleda mi kao neki zezator....tako da...........:confused:
 
:mrgreen:
kod nas se samo njih par sprda..............
a jedna riba je dosla sa hirurskom...
a ne izgleda mi kao neki zezator....tako da...........:confused:

:lol:
Лудило.
Маске су закон. Пошто их нема у апотекама, ја добих пола пакла цигара и жваке за маске.:lol:
Какав лудак треба да будеш да би некоме дао дуван за маску.:neutral:
 
To je obazrivo.
Pomrli neki Meksikanci od toga, znas? Njih dvaes sigurno
U svetu u kojem se od Srbije do Tokija stize za 10 sati, bolje biti jako, jako oprezan.

I mi cemo da dobijemo taj grip s obzirom na enormno beliki broj oglodanih i ispecenih prasica i njihovih majki. Ono sto pretekne od ljudske vrste ce dokusuriti jagnjeci grip.
Sto je okej. Bolje to nego vanzemaljci.
ja bih otisla na pregled na tvom mestu..........
mozda nije svinjski,ali je vrlo verovatno da je kravlje ludilo:mrgreen:
:lol:
Лудило.
Маске су закон. Пошто их нема у апотекама, ја добих пола пакла цигара и жваке за маске.:lol:
Какав лудак треба да будеш да би некоме дао дуван за маску.:neutral:
kakav ludak treba da budes da das zvake za duvan?:confused::mrgreen:
edit:za maske...ispalila se:D
 
:hahaha:
Улешала си ми дан.


Ја носила маску.
Било ми занимљиво.:mrgreen:
А и долази прехлађена стока у школу, па иста та стока не да да се отвори прозор, а по цео дан кашље. Тако да маске уопште нису лоша идеја, иако није свињски у питању.

omg...ja sam prehladjena...ccc
znaci stoka sam...a...:P
 
pa kod nas samo hirurske i nosimo...msm bash bash dosta njih...i ja medju njima....al mene mrzi...pa skinem...
pa te hirurske ne pomazu uopste.........
one cvrste bele su funkcionalne..............
hator , ne zvucis grubo i kao da trollujes,
al zato zvucis debilasto i kriminalno :mrgreen:

Poslednje globalne epidemije 1957god i 1968god odnele su preko 3 miliona zivota.
A vi samo spamujte na ovako ozbiljnoj temi.-.
-

nemoj ti mene da smatras konkurencijom....ti si ipak u tome neprikosnovena...............:manikir:

vau......
realno,gas maska je debilizam.....
a i tema je o raspustu,a ne o gripu............tako da.............:manikir:
 
@kreptosucks:

1839. U Engleskoj je izbila epidemija velikih boginja. Umrlih je bilo 22.081.

1840. Cepljenje je stavljeno van zakona.

1853. Izglasan je Zakon o prinudnoj vakcinaciji. Roditelji su morali da vakcinišu svoje dete čim navrši 3 mesece ili su se suočavali sa kaznom od 20 šilinga.

1855. Uvodi se obavezna vakcinacija u SAD. (I danas je tamo vakcinacija obavezna u svim državama, iako mnogi nastoje da pravo na izuzeće od vakcine bude garantovano ljudsko pravo.)

1859. Čarls Darvin objavljuje "Poreklo vrsta putem prirodne selekcije". Od tada majmuni se smatraju našim bliskim rođacima stoga ne predstavlja nikakav problem da se limfa obolelog majmuna ubrizgava ljudima. I danas je ovo oficijelni naučni stav koji se uči u svim školama. (Setite se kako se provela bivša srpska ministarka prosvete Ljiljana Čolić kada je izrazila svoj kritični stav prema ovoj Darvinovoj tezi. Ne samo da je "religiozni" Koštunica odmah sklonio sa ministarskog mesta , već ju je srpska neuka pseudoelita počastvovala brojnim uobraženim i nadmenim komentarima koristeći, naravno, Sorošove medije).

1867. Izbegavenje vakcinacije protiv velikih boginja rezultiralo je još oštrijim novčanim kaznama. Hiljade ljudi prkosilo je ovoj medicinskoj inkviziciji i mnogi roditelji napustili su Britaniju radije nego da decu vakcinišu, smatrajući to varvarskim običajem.

1868. U Britaniji je formirana Liga protiv obavezne vakcinacije.

1870. Izbija dvogodišnja epidemija velikih boginja u čitavoj Evropi.

1889. Formirana je Kraljevska komisija da ispita delovanje vakcine. Sedam godina su zasedali i izdali 6 izveštaja, a konačni je objavljen 1896. Rezultat je bio Zakon o vakcinaciji iz 1898.

1896. Kraljevska komisija nije više mogla da ignoriše ogroman broj dokaza o štetnosti vakcine, pa su preporučili da se obavezna vakcinacija obustavi.

1898. Zakon o vakcinaciji nije više imao sankcije.

1900. Bankarski kartel Rokfelera i J.P. Morgana (koji i danas kontrolišu globalni farmako-biznis) kupuje Enciklopediju Britaniku i sve reference koje su postojale o štetnosti vakcina su uklonjene. (Danas udarni globalni mediji prikazuju samo naučne rasprave između podobnih lekara i sa dilemom da li deci treba davati različite vakcine pojedinačno, ili ih kombinovati u jednu, koja je navodno manje štetna. Cvrc!)

Roditelji ovako mogu da biraju: "Da ste odmah rekli, mogli smo dati samo ovu jednu iglu od tri vakcine. Svejedno, uradićemo tako sledeće godine".

1910. Fleksnerov izveštaj poziva na zatvaranje preko polovine medicinskih škola u SAD.

1911. Vakcinacija je postala obavezna u SAD.

1911 Vakcinacija je postala obevezna za američku vojsku.

1917. Pre nego što su poslati u Evropu, svi američki vojnici su vakcinisni. Retzultat - hiljade mrtvih.

1918. Preko 675.000 Amerikanaca i 25 miliona ljudi širom sveta umire od vakcinacije u prvoj epidemiji svetskih razmera. Medicinska inkvizicija to prikriva nazivajući to "Španskim gripom".

1971. Epidemija velikih boginja u Jugoslaviji. SFRJ u kojoj je apsolutnu vlast imao mason visokog ranga u službi Rokfelera, Josip Broz, iskorišćena je kao zamorče kako bi se na uzorku od 21 miliona ljudi ispitalo delovanje vakcine protiv "variole vere". I ne samo to već i da se ispita da li se 21 milion ljudi u totalitarnom režimu može brzo vakcinisati i preko medija napraviti "majmunima". Na čitavom jugoslovenskom prostoru je od tada sve veći broj obolelih od šećerne bolesti koje do tada nije bilo. ( O "varioli veri" i ovoj epidemiji će biti reči u posebnom tekstu).

1976. Nova prevara je smišljena pod nazivom "Velika svinjska groznica". Predsednik Ford je vakcinisan pred TV kamerama. Više od 500 ljudi koji su primili vakcinu postalo je paralizovano usled Guillain-Barre sindroma.

Predsednik Ford se vakcinise.

1991. Na početku "Zalivskog rata" hiljade vojnika NATO primilo je vakcinu sa smrtonosnim virusom antraksa.

2002. Rat u Iraku vodi ka vakcinaciji čitave američke populacije. Incidenti sa antraks pismima koji su nakon terorističkog napada na Njujork i Vašington dobili ogroman medijski prostor, bili su samo uvod. Setite se kako je sve naprasno nestalo. Čas ga ima čas ga nema.

http://ivonazivkovic.net/istina o vakcinama.htm
cisto da se vidi, ko nam cedi mast i debelo profitira....

znam nije tema oprostite....
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top