Mimi Oro slikala međunožje u restoranu: starleta došla u pretkratkoj suknji, pokazala i boju i oblik!

zlatko01

Elita
Poruka
24.213
Brate prvo mi pade na pamet koja je ovo država
Mimi Oro ima par dana škole
A školovani ljudi prosvetari, lekari .... its.... sastavljaju kraj s krajem.
Mimi Oro srce malo, beli trougao prikazalo
Mimi oro ima neki fakultet...Megatrend ili nešto slično...ako doktori i prosvetari teško žive, kako onda žive oni sa minimalcem ili penzioneri sa 15 000 dinara mesečne penzije...moja majka ima 17 000 dinara penzije, sa 34 ili 36 godina staža...

Xicor

Primećen član
Poruka
785

milance19

Veoma poznat
Moderator
Poruka
10.166
Mimi oro ima neki fakultet...Megatrend ili nešto slično...ako doktori i prosvetari teško žive, kako onda žive oni sa minimalcem ili penzioneri sa 15 000 dinara mesečne penzije...moja majka ima 17 000 dinara penzije, sa 34 ili 36 godina staža...
Pa to za penzionere je tek sramota

Sramota je da lekar koji odgovorno radi posao ili učiteljica, plus su pod pritiskom, ne zarađuje dovoljno da moze da kupi auto ili garderobu bez problema

A Mimi samo sevne guzovima i zaradi nečiju mesečnu platu i više

zlatko01

Elita
Poruka
24.213
Pa to za penzionere je tek sramota

Sramota je da lekar koji odgovorno radi posao ili učiteljica, plus su pod pritiskom, ne zarađuje dovoljno da moze da kupi auto ili garderobu bez problema

A Mimi samo sevne guzovima i zaradi nečiju mesečnu platu i više
ponuda i potražnja...narod traži seks, drogu i alkohol...da ne radi ništa, a lova da kaplje...kladioonice pune, gde se prati Juventus i Barseona...biblioteke prazne, Dostojevski i Jesenjin nikoga ne interesuju...

milance19

Veoma poznat
Moderator
Poruka
10.166
ponuda i potražnja...narod traži seks, drogu i alkohol...da ne radi ništa, a lova da kaplje...kladioonice pune, gde se prati Juventus i Barseona...biblioteke prazne, Dostojevski i Jesenjin nikoga ne interesuju...
Jbg sve više je tako
Usta sve ",punija" i džepovi sve dublji
A i...

Zauz

Buduća legenda
Poruka
26.365
ponuda i potražnja...narod traži seks,
Nema para za to ...
...daleko bilo ubijaju sami sebe (ko nije imao narkomane u komsiluku ne zna kako je kad imaju krizu koliko je jeza da ne ulete ne polome sve ne povrede nekoga kako izgleda kad vriste dok ih odvodi hitna ne dao onaj Gore )...

...daleko bilo prodaju sve iz stana biju urlaju preskaces ih na stepenicama valjaju se po ulici daleko bilo ne dao onaj Gore ...
da ne radi ništa, a lova da kaplje...

...ko ima da izdaje :tick: / ko ima nesto gde nesto pravi prodaje ima radnike :tick: ...
kladioonice pune, gde se prati Juventus i Barseona...
...najgora bolest najteza posle kad izgube stan njive vikendice pare sve hoce da se ubiju ne dao onaj Gore daleko bilo ...
biblioteke prazne, Dostojevski i Jesenjin nikoga ne interesuju...
...nisu nego osobe koje citaju nemaju potrebu da se time hvale uzivaju u tome za sebe / depresivni su rusi da se ubijes bacanjem sa mosta zgrade cega vec / bolje je nesto zabavno lepo da popravi dan.

Neprilagođena

Leptirica
Moderator
Poruka
78.930
Ko je to uopšte?
Poruka je automatski spojena:

Nađoh je..Omg..
Prirodna lepota , sva je "natur"...
1642099929486.png

a bre Milun

Elita
Poruka
21.429

Сале

Legenda
Poruka
55.676

bmaxa

Elita
Poruka
18.848
Brate prvo mi pade na pamet koja je ovo država
Mimi Oro ima par dana škole
A školovani ljudi prosvetari, lekari .... its.... sastavljaju kraj s krajem.
Mimi Oro srce malo, beli trougao prikazalo
To isto mozes reci za zapad. Nekog tamo skolovanog moze da kupi pevac, zabavljac i neko generalno sto mnogo vise zaradi
nego neki koji radi na institutu. Generalno, heck neko ko radi u industriji moze da ga kupi :P

Belgradeboy

Domaćin
Poruka
3.079
Ovu sam video dok je bila niko i ništa pre 12 godina. Igrala je kao go go igracica. Dosla je u moj grad kad je bio tuning styling. Izložba auta, pranje kola nekoliko cica. Sreo sam je letos u centru grada jos grdja nego tad. Secam se bila crna I imala najbolje pedu (mada nista posebno) medju svojim kkk... drugaricama.

ima lep osmeh. Materinski.
😂 😂 😂 😂

Stojkov Menidjer

Buduća legenda
Poruka
35.857
Jedna od prvih izvornih domaćih starleta, Mimi Oro, objavila je novu fotku.

Ona je objavila sliku iz resotrana, a svi su primetili samo jedan detalj.

Mimi je pozirala u kratkoj suknji, a međunožje se potpuno videlo.

Pogledajte prilog 1083999

https://www.espreso.co.rs/showbiz/zvezde/956813/mimi-oro-fotka
ovo nije ta slika
clickbait
a jel ima nešto novo?

baš lepa žena
kasi zadnji put bio kod očnog?
ono u osmom razredu pred gimnaziju?

Nemoj da vredjas radnicu na trafiki.
i ja sam sliko Stojka pa mi zatvarali temu

Сале

Legenda
Poruka
55.676
Ovu sam video dok je bila niko i ništa pre 12 godina. Igrala je kao go go igracica. Dosla je u moj grad kad je bio tuning styling. Izložba auta, pranje kola nekoliko cica. Sreo sam je letos u centru grada jos grdja nego tad. Secam se bila crna I imala najbolje pedu (mada nista posebno) medju svojim kkk... drugaricama.

😂 😂 😂 😂
meni liči na cigančicu

Lada

Legenda
Moderator
Poruka
51.444

😂 😂 😂 😂
sad je tek nista dve nule ulaz u WC

Ja bih plakala do ludila kad bi ovako izgledala...jbt. a one jos plate za taj bljut izgled...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.