Milovan iz Ilijaša promenio ime u Safet, ponosno ističe da je Jugosloven: "Pravoslavne korene ne zaboravljam"

Pa i ka sam katolik samo na papiru, prije par tjedana sam ovdje kontemplirao kako preći na islam bez sunećenja da bi dobio ona bonus dva dana godišnje, ali izgleda da muftija prvo provjerava kitu.

Не мораш сећи кожурицу да би веровао у Аллаха.

Meni je bratić obrezan zbog fimoze.
Ja sam je isto imao, ne toliko izraženu, ali sam negdje u drugom ili trećem osnovne našao njemačke VHS kazete koje su starci skrivali u ormaru.
Od tog dana nadalje, kitu sam uredno razrađivao i rješio problem fimoze.
Sad, da je baš jako puno osoba u Hrvatskoj obrezano, ne bi stavio ruku u vatru za tu tvrdnju.
Dobro, vi ste Srbi. Naime, svi Srbi imaju problema sa rastom i veličinom i ovom minijaturnom konfekcijom u koju nas oblače. Ćutiš, trpiš, uvek se uprizoriš u dva broja manjem odelu, ali da ideš kod ovog da ti otfikari pola ćune, nešto je što se svakako neće dogoditi.

Не мораш сећи кожурицу да би веровао у Аллаха.
A što ako poslodavac zatraži neku potvrdu od muftije?
Moja bivša kompanija za koju sam radio imala je pravilnikom o radu utvrđeno da vjernici SPC imaju pravo i na plaćen slobodan dan za krsnu Slavu, što zapravo nije zakonska obveza, ali o tome je vođen popis.

A što ako poslodavac zatraži neku potvrdu od muftije?
Moja bivša kompanija za koju sam radio imala je pravilnikom o radu utvrđeno da vjernici SPC imaju pravo i na plaćen slobodan dan za krsnu Slavu, što zapravo nije zakonska obveza, ali o tome je vođen popis.

Што од муфтије? Ево ја верујем у Аллаха, а као хришћанин источног обреда јесам.

Кожурица ту, а и Слава...

Аллаху Акбар!

Izgleda malo prečesto, dogodine je npr. pušiona.

IMG_20240611_130719.jpg

😟

Зар је Славити Бога ,,арлаукање", недрећо???
Аллах је демон, рекли смо већ како Схвата Светосавље, а како робљански Арапи Бога...

Не арапизирај веру овде у Србији балијо партизански, само лупеташ са том пустињском демончином, а не Оваплоћеним Христом Богом...

Христос Акбар!

Takav mi je bio plan, ali kako god okreneš, sunetarnica ti ne gine.
Sada razmišljam o pravoslavlju, ali dogodi se da se iskršnji ponedjeljci poklope i tu zaluliš dan.
Боље у православље...

Имаш свега пута два од празника католичких због разлике календара, плус славу пута 15, женину славу, теткину, комшијијину и сл...

"Нерада" колко оћеш... Господска религија

Боље у православље...

Имаш свега пута два од празника католичких због разлике календара, плус славу пута 15, женину славу, теткину, комшијијину и сл...

Ali neplaćeno.

😟

Боље у православље...

Makar po mejnstrim svatanju kod hrscana nema seks u raju a maltene ga nema ni u zivotu ako bi se drzao onih najostrijih koji to zabranjuju za vreme posta tako i sredom i petkom, subotom, nedeljom, praznicima, dan pred praznik, kad zena menstuira, kad je trudna, kad dete sisa i.t.d. Kad zena vise ne moze da dobije dete isto. Samo je dozvoljeno da eto ne izumiremo. To nije bas svacanje svih pravoslavnih i krsi se za Pavlom koji je reko samo uz dogovor da se supruzni prisvete molitivi (a i postilo se samo pred uskrs tada a ne kao sad vise od pola godine). Ali hajde Pavle je to reko kao izuzetak, a nasi najgori talibani bi za svaki post i sveti dan. Pre braka nema isto nista, samo sto se ne preporucuje da se zene deca od 12 (devojcice) i decaci 14. Da decak koji od 14 ima zenu nikad ne masturbira i nije tesko. Ali ocekivati da se covek tek nadje do 30 jer eto mora da se stasa i da nadje poso i da se svega drzi.

I za vreme Vizantije ili srednjeg veka se niko nije drzio, ali eto mladima tipa Vladimir Dimitrijevic tvrdi ako to ne radis onda nisi pravoslavan, a po svemu najverovatniji si jos ludji od njega ako si Zilot.

U islamu imas seks i za vreme zivota i posle smrti.

Monaska literatura je puna prica kako je Islam hedonisticka religija dok je hrscanstvo cisto astetsko.

Poslednja izmena:
I za vreme Vizantije ili srednjeg veka se niko nije drzio, ali eto mladima tipa Vladimir Dimitrijevic tvrdi ako to ne radis onda nisi pravoslavan, a po svemu najverovatniji si jos ludji od njega ako si Zilot.
Ако је Влада Димитријевић ''млад'', драго ми је што мислиш да сам луђи од њега, јер од тебе не могу бити...

Ако је Влада Димитријевић ''млад'', драго ми је што мислиш да сам луђи од њега, јер од тебе не могу бити...

Vlada Dimitrijevic to sve preporucuje mladima.

To savetuje mladima.

Inace sta sam reko sta nije tacno.

Не, Аллах значи Бог на Језику Арабљана. Ту реч користе сви Арапи.
И Православни Арапи.
Не причај Арапски на Србском ко Турчин, бесмислено је...

То нису компатибилни језици са Европским језицима, то ти не капираш...

Не причај Арапски на Србском ко Турчин, бесмислено је...

То нису компатибилни језици са Европским језицима, то ти не капираш...
Не причај ти, Зилоте бесмислице. Палестинци хришћани, који су исто део Арапског Честитог Народа, кажу ,,Аллах", као што ја и ти кажемо Бог.

1718110823906.png

Back