Quantcast

Милов распоп прети ратом и тврди да је Србија извршила геноцид у Црној Гори!

Mr.Infinity

Veoma poznat
Poruka
11.932
Da si Srbin ateista zna bi da je pravoslavlje važan dio srpskog identiteta, i da je očuvalo srpski identitet u doba turske okupacije. Najzadrtiji Srbi ateisti slave Slave, Božić, Uskrs itd. ne iz duhovno-vjerskih razloga nego zbog tradicije.
Pošto pljuješ i totalno negiraš pravoslavlje, znam da si nešto od ovoga troga - Rvat, Šiptar ili Balija.
Tvoja katastrofalna logika govori sve o tebi. Negiram ja i katolicizam i islam. Sve je to za mene teška glupost.

Krishna

Poznat
Poruka
8.096
Tvoja katastrofalna logika govori sve o tebi. Negiram ja i katolicizam i islam. Sve je to za mene teška glupost.
Imaš pravo da budeš ateista, ali nemaš da pljuješ po pravoslavlju kojem pripada većina državljana zemlje iz koje je ovaj forum.
Šta misliš da se skupe ateisti i da javno počnu pljuvati crkvu i pravoslavlje? To bi bio duhovni i psihološki atak na većinu državljana Srbije koji su pravoslavci, iliti uvreda osjećanja vjernika (čini mi se da se tako naziva sa pravne tačke).

Poruka
15.408
Imaš pravo da budeš ateista, ali nemaš da pljuješ po pravoslavlju kojem pripada većina državljana zemlje iz koje je ovaj forum.
Šta misliš da se skupe ateisti i da javno počnu pljuvati crkvu i pravoslavlje? To bi bio duhovni i psihološki atak na većinu državljana Srbije koji su pravoslavci, iliti uvreda osjećanja vjernika (čini mi se da se tako naziva sa pravne tačke).
Његово писање и сличних овуда је доказ једне од двије ствари...
или су православци најмирољубивији
или су најнаивнији па пуштају по форуму свакога да лаје...
На било ком другом форуму или у другој земљи био би банован...
А послије тога онемогућен улаз са ИП адресе на којој је.
И не само он, него СВИ који тако пишу...
Па ако имаш 100 адреса, ти пиши...а оно се затвара једна по једна...

zauvek branilac

Primećen član
Poruka
895
Митрополит непризнате Црногорске православне цркве Михаило (Мираш Дедеић) изјавио је да у Црној Гори лако може доћи до грађанског рата

http://www.pravda.rs/2020/1/17/mira...i-da-je-srbija-izvrsila-genocid-u-crnoj-gori/
SRBIJA i ceo SRPSKI NAROD mora na svaki mogući način da uz pomoć svojih saveznika sa istoka (prvo RUSIJE a onda i KINE) zaštiti Srbe u Crnoj Gori odnosno Srpsku Crnu Goru (sve tamošnje Srbe uključujući i regionalne Crnogorce koji su etnički Srbi) po kojoj gazi Dukljanska Crna Gora uz pomoć svih Muslimana i Šiptara! CCCC :rtfm:

Krishna

Poznat
Poruka
8.096
Његово писање и сличних овуда је доказ једне од двије ствари...
или су православци најмирољубивији
или су најнаивнији па пуштају по форуму свакога да лаје...
На било ком другом форуму или у другој земљи био би банован...
А послије тога онемогућен улаз са ИП адресе на којој је.
И не само он, него СВИ који тако пишу...
Па ако имаш 100 адреса, ти пиши...а оно се затвара једна по једна...
Potpuno se slažem.
Da ja vodim ovaj forum oni koji ovdekare ispoljavaju mržnju i netrpeljivost prema Srbima i svemu srpskom bilo na ustaški, pravaški, montenegrinski, balijski, natoguzni, šiptarski, drugosrbijanski, autonomaški ili bilo koji drugi način bi bili trajno banovani. Neću sade da ih nabrajam, da im ne pridajem značaj.

eremita

Zaslužan član
Poruka
116.804
Potpuno se slažem.
Da ja vodim ovaj forum oni koji ovdekare ispoljavaju mržnju i netrpeljivost prema Srbima i svemu srpskom bilo na ustaški, pravaški, montenegrinski, balijski, natoguzni, šiptarski, drugosrbijanski, autonomaški ili bilo koji drugi način bi bili trajno banovani. Neću sade da ih nabrajam, da im ne pridajem značaj.
Ама БОЉЕ ДА ОСТАНУ НА ФОРУМУ - ТАКО БАР ЗНАМО ШТА НАМ МИСЛЕ:..........

Srboskizborim

Poznat
Poruka
7.057

Srboskizborim

Poznat
Poruka
7.057
Da si Srbin ateista zna bi da je pravoslavlje važan dio srpskog identiteta, i da je očuvalo srpski identitet u doba turske okupacije. Najzadrtiji Srbi ateisti slave Slave, Božić, Uskrs itd. ne iz duhovno-vjerskih razloga nego zbog tradicije.
Pošto pljuješ i totalno negiraš pravoslavlje, znam da si nešto od ovoga troga - Rvat, Šiptar ili Balija.

Onda nije ateista.

difrent from others...

Veoma poznat
Banovan
Poruka
12.946
A ti si pravoslavni taliban.
Mene ovo čak i raduje što se dve lažovske lopovske prevatantske institucije svađaju.
nemoj tako. sad ces i ti da postanes siptar ili mudzahedin jer ne delis powerslavni orgazam za ovaj crkvenjacki narko obracun :zper:

difrent from others...

Veoma poznat
Banovan
Poruka
12.946
a jbg, nema veze sto se powerslavlje "uvodilo" kod srba tako sto su citave porodice pa i nasdelja otisla pod kurcanski noz ne bi li se srbi odrekli svoje tradicije i vere i prihvatili obrezanog dzizusa sa kojima nikada u istoriji nisu imali nikakvih dodira, ni krvno i geografski :zper:

zamisli koliko je sile bilo potrebno da srbin domacin odbaci Svarozica,Roda,Svetovida i ostale stare bogove i da prihvati ove junake iz biblije
od adama, preko davida, mojsija i ostalih JEVREJA :zper:

Mr.Infinity

Veoma poznat
Poruka
11.932
nemoj tako. sad ces i ti da postanes siptar ili mudzahedin jer ne delis powerslavni orgazam za ovaj crkvenjacki narko obracun :zper:
Da to je ona fora ko nije pravoslavac taj nije ni Srbin. A niste ni vi pravi Srbi jer ste usvojili učenje jevrejske sekte. I vi ste prodali veru za večeru. Zato vam se sada tako i vraća.

Mr.Infinity

Veoma poznat
Poruka
11.932
A nemate ni vi pravo da lažete i da varate narod i da manipulišete sa decom.

Demagogic

Obećava
Poruka
99
Ткз. црква коју води распоп Мираш Дедеић је невладина организација регистрована у полицијској станици. Највише 10% православаца у Црној Гори припадају ткз. цркви коју води тај распоп.
Тако је, то није ни расколничка црква (МПЦ то јесте), ни секта попут суботара, то је обична НВО чији "вјерници" имају чланске карте и отворено се декларишу атеистима.
Скоро сви "вјерници" ЦПЦ који имају српска имена су антитеисти. Остатак ЦПЦ "пастве" су шовинисти исламске и мањим дијелом католичке вјере.

dragan10

Veoma poznat
Poruka
12.147
Potpuno se slažem.
zato ovaj forum poneki nazivaju KRIZARICA, cudno ti?

Srboskizborim

Poznat
Poruka
7.057
Potpuno se slažem.
I obratno, ko god ispoljava mržnju i pretnje.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.