Quantcast
  • Dragi prijatelji, forum "Hobi" smo prebacili u kategoriju "Zabava" i pripojili smo mu teme iz foruma "Аlbumi sa sličicama" i "Strip i Anime".

Milosevic ubijen?

die_happy

Zainteresovan član
Poruka
264
tafil:
millosheviqa su ubilli preko 300 hilada dusheve ko je je ubio,svaka qast crkao kako je zaslluzhio
covek nije crkao. Umro je u snu (ako cemo verovati medijima).
Ali sigurno je da nije mesecima cekao da umre, kao sto je to slucaj bio kod Alije i Tukija.
Crkavanje je kada ti utrobu razjeda rak.

die_happy

Zainteresovan član
Poruka
264
Petar_FPN:
sto bi neko njega ubio?ciste spekulacije,..slazem se sa jominijem
p.s.parola nek bude-tiranin manje
A sto njega neko ne bi ubio?
Zasto ne dozvoljavaju ruskim patolozima da obave autopsiju?
Srbima ce da se odobri, jer Srbi ne bi smeli da pisnu.

Skoro pet godina su mu sudili i nisu mogli da ga osude, jer ni jednu tacku optuznice nisu mogli da potkrepe svarljivim dokazima.

"Aj' sad smo se resili Zlobe. Jos da vidimo mozemo li poFatati Mladju i Karadzica, pa da rasformiramo tribunal"
Ionako je za Srbe i bio formiran.

Onom Haradinaju su dozvolili da nastavi da bude aktivan u politici...Pustili ga kuci pre nego sto je i dosao u Den Haag, a zasta se on tereti??!

Poruka
7.141
Hmmm. Kolateralna steta (bese li to onaj izraz kad su ljudi zbog njega ginuli, onako, slucajno, kad je ostavio ljude i RTSu kao zivu metu pa su visili raskomadani iz rusevine - snimak prikazan samo te kasne noci i nikad vise jer je zabranjen? Drug mi poginu tamo te noci, kamerman je bio - kolateralna steta valjda....)

Ambasador

Elita
Poruka
19.692
...ovo shta pishem nema nikakove veze sa odeljenjem za zayebanciju ovog podforuma...
...pishem ovde jer usprkos cinjenici da mi je zeludac izuzetno stabilan,ipak
moram priznati da takove bljuvotine,odvratnosti i najvishe bruku i sramotu
bash i ne mogu jednostavno otrpeti...
..jednostavno chitajuci nekoliko tema vaskrslih za poslednja 24 casa ne mogu a da se nezapitam - sa kakovim to ljudima ovde suochavam razlichita mishljenja,drugachije poglede,suprotstavljam politichke poglede...kakav je to virus zahvatio ljude,da li je
moguce da takovi likovi postoje...da li je moguce da ona plemenita zhenska stvar
moze iz sebe izbaciti toliko imbecilnosti,kretenizma,sramote,jada,chemera,
bruke i sramote koja uneredjuje jednu zemlju i njen narod....ne,ne ti likovi
nisu proizvod plemenitog china izmedju - Zhivana i Mikice - to su frankeshtajni
ove zemlje,...to su kopije nakaradnih indigo projekcija,nakaza koje nose glavu samo
da im kisha ne bi padala u stomak...spodobe ciji je zhivotni cilj a i jedino
moguca motorichka aktivnost da govore ono shta drugi misle...njushke koje
nikada u zhivotu nisu ni prismrdele nechemu shta se zove uspeh,nikada
u zhivotu nisu ni na filmu ukapirali shta znachi poshtovanje,..ma nikada u zhivotu
nisu bili NISHTA...a to ce srecom i ostati...
...iskreno govoreci sada se pomalo gadim i sam sebe,shta sam bio u prilici da komuniciram sa takovim kreaturama...chak osecam njihov zadah mozdane bede..

Vangelis

Zainteresovan član
Poruka
337
marlon je, po ko zna koji put dokazao, da je covek koji, ne samo da ume da misli nezavisno, vec da sa mnogo vise analitike, a sa minimumom strasti, prilazi odredjenim temama. Pritom, uopste nije vazno da li su njegovi zakljucci bas uvek tacni ( pa, ko od nas ima prava da sebe nazove sveznalicom, i jedinim, ciji su stavovi totalno ispravni? ), vazno je da nije podlegao histeriji i da je kroz gore receno, u celu pricu, uneo elemente, ogromnoj vecini na ovom forumu, dosad nepoznate, iz biografije, sada vec pokojnog Milosevica.Takodje, marlon je, za razliku od vecine, cije su reakcije svedene na proste, ili prostoprosirene recenice, ponekad toliko nafilovane mrznjom, do krajnje granice neukusa, svejedno, pristalica ili protivnika SM, svojim ambivalentnim odnosom spram dogadjaja iz proslosti, potvrdio, da se stvari, uopste, pa tako i kad je politika u pitanju, ne smeju posmatrati crno - belo, da je background istorijskih dogadjaja, u vecini slucajeva viseslojan. Kada bismo poceli da grebemo, ispod svakoga sloja, nailazili bismo na cudnovate, fantasicne mozaike, raznovrsnih boja i oblika.Istorija u celini, prepuna je intriga, spletki, prikrivenih i poluprikrivenih. Ona, ne samo da nije uvek transparenta - naprotiv! Ona nam se u pojedinim momentima uspeva izmigoljiti iz ruku, kao klizavi sapun, i kada mislimo da smo na pravom tragu, da ce nam se ukazati, ogoljena do kostiju, da mozemo da je sagledamo objektivno, bas tada pocinjemo liciti na psa koji juri za sopstvenim repom. Ne zaboravite, Milosevic je u jednom trenutku, u vodecim svetskim medijima, prikazan kao "balkanski kasapin", a, samo par godina kasnije, kao "mirotvorac", i "stozer stabilnosti na Balkanu". A, onda, opet, za nekoliko godina, ponovo postaje demonizovan od strane tih istih medija, koji su u Dejtonu, dok je silazio iz aviona, postavljali crveni tepih njemu, uz dobrodoslicu, opet, samo njemu.Kasnije su ovu zemlju zasuli bombama, jer su shiptari, ti nesretnici, ugrozeni od ponovo rodjenog tiranina, bivseg "peacemakera" Zapamtite, to su radili isti oni, koji su ga pred haskim tribunalom, opet, nekoliko godina docnije, opuzili za genocid u Bosni. Razmislite malo o ovoj hipokriziji. Kako to da su potpisivali mirovni ugovor, koji zaustavlja rat u Bosni, sa covekom koji je odgovoran, po njima, za taj genocid? Da li oni tada nisu znali? Ne budimo naivni. Pa, otkud onda transkripri prisluskivanih razgovora iz perioda rata i video snimci? Jesu li oni precutno, sve vreme dok se raspadala ex Jugoslavija, podrzavali Milosevica? U medijima ga optuzivali, a tajno, sve radili da ostane na vlasti? Da li im je takav covek bio potreban, da bi do kraja sproveli svoju agendu, u pogledu iscrtavanja granica na poluostrvu? O tom coveku mislim sve najgore ( a jos gore o njegovoj porodici ), ali, jesmo li mi objektivni, kada apostrofiramo njega, kao jedinog krivca za raspad drzave i ratove? Da li su mozda svi ostali nevini, jagnjad koja je, eto, zrtva brutalne, ratnohuskacke politike Beograda? Refreshujte malo svoju memoriju. Imate obilje materijala za promisljanje. Ko je, po vama, u Haag-u, iznosio jace argumente, tuzilastvo ili Milosevic? Proces Milosevicu, trebao se privesti kraju, trebalo je da se pojave jos neki svedoci odbrane i donese presuda. I gle cuda! Milosevica nalaze mrtvog u celiji ( koja, btw, ima non - stop video nadzor ). On umire zbog hipertenzije. Kako to, kad nas je tuzilastvo ubedjivalo da je on zdravstveno sposoban za nastavak sudjenja, i da ga svakodnevno pregledaju "kompetentni" lekari? Da li je on apelovao da mu se omoguci adekvatan lekarski tretman, te, da mu je glava "teska pola tone", i neprekidno mu zuji u usima? I, kakav je odgovor suda bio? On je folirant ( doduse, on je zaista hteo da zauvek zbrise u Moskvu, to mu je, siguran sam, bila potajna namera ), sposoban je, zdrav. Ali njega ipak, par meseci kasnije, pronalaze mrtvog u celiji. Zar mislite da tamo u Haag-u imaju lekare-specijaliste -debile? Nisu mogli da procene ( pa, samo na osnovu oba krvna pritiska ), da je samo pitanje dana kada ce naprasno umreti? I zar bi Haag, da je imao optuznicu na cvrstim temeljima zasnovanu, dozvolio sebi luksuz, da im tako dragoceni optuzenik, u epohalnom procesu, na koji je utroseno toliko vremena i novca, osvane mrtav u celiji pod video nadzorom? Ja ne verujem u to.

gost 16798

Elita
Poruka
15.821
Ambasadore mislim da prestrogo sudis! S obzirom kroz sta je ovaj narod prolazio nije ni cudo sto ovako reaguje - tesko je biti neutralni posmatrac dogadja ako si bio ucesnik...neko krivi Milosevica, neko krivi svet...mozda im je tako lakse...treba vremena da ljudi zaborave....

gost 304860

Buduća legenda
Poruka
44.437
ПРИЧА О ЈЕДНОЈ ПРИЧИ

Била једном једна прича

Завршавала се
Пре свога почетка
И почињала
После свог завршетка

Јунаци су њени у њу улазили
После своје смрти
И из ње излазили
Пре свога рођења

Јунаци су њени говорили
О некој земљи о неком небу
Говорили су свашта

Једино нису говорили
Оно што ни сами нису знали
Да су само јунаци из приче

Из једне приче која се завршава
Пре свога почетка
И која почиње
После свог завршетка

ВАСКО ПОПА

Grandfather

Primećen član
Poruka
772
Andreavk:
Ambasadore mislim da prestrogo sudis! S obzirom kroz sta je ovaj narod prolazio nije ni cudo sto ovako reaguje - tesko je biti neutralni posmatrac dogadja ako si bio ucesnik...neko krivi Milosevica, neko krivi svet...mozda im je tako lakse...treba vremena da ljudi zaborave....
Zar ima nekog ko nije bio učesnik?

Boki DX-11

Zainteresovan član
Poruka
265
Milosevic je ubio sam sebe jer nije zeleo da advokatski tim vodi njegov postupak... Bilo bi pravo cudo da je izdrzao do kraja, jer treba podneti toliko vremena, toliko svedoka itd... zato se i razboleo!

~Petar~

Poznat
Poruka
8.644
svi ljudi su smrtni
milosevic je covek...sledi..
milosevic je smrtan
umro covek,nebtno da li je zbog suvise posla ili sta vec,vec je bio i star...sto neko rece,bar je umro u toplom,a ne u krecu,ili upucan na uskrs,kao neki sto su zavrsili po njegovoj volji

prof.Okultis

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
110
Samo se pitam , dužnim poštovanjem prema pokojniku , koji će mu biti simbol iznad večne kuće ...

Neka je svakom pokojnom Srbinu laka crna zemlja pa i našem predsedniku i neka o tome daju sud oni sa kojima je stalno bio u neslozi , Srpska pravoslavna crkva ..............

A BOG JE VELIKI I ON ČUVA SVE SRBE .......

A

anakin

Gost
GZ:
@ Pored velikog razocarenja, ja nemam ni snage a ni volje da pisem na teme Milosevica, jer sam prije svega covjek, zatim hriscanin, i odacu mu pocast kao sto dolikuje covjeku, a koliko ga cijenim to cu zadrzati za sebe, a vi (na zalost ogromna vecina) nastavite slaviti za bolje sutra koje od kako ste skinuli Milosevica cekate vec evo 6-tu godinu..
jesi tako i Djindjicu odao pocast ko covek i ko hriscanin?

eremita

Zaslužan član
Poruka
115.838
anakin:
GZ:
@ Pored velikog razocarenja, ja nemam ni snage a ni volje da pisem na teme Milosevica, jer sam prije svega covjek, zatim hriscanin, i odacu mu pocast kao sto dolikuje covjeku, a koliko ga cijenim to cu zadrzati za sebe, a vi (na zalost ogromna vecina) nastavite slaviti za bolje sutra koje od kako ste skinuli Milosevica cekate vec evo 6-tu godinu..
А Тебе то мучи... е онда иди на тему о пок.Зорану Ђинђићу... 8-)

A

anakin

Gost
eremita:
anakin:
GZ:

А Тебе то мучи... е онда иди на тему о пок.Зорану Ђинђићу... 8-)

ne, ne muci me...samo primecujem da ovde imamo dva mrtva srbina pa cemo jednog horski pljuvati a drugog zaliti...

ikana

Početnik
Poruka
38
Nisu ga ubili strani dusmani. Ali ovi nasi sto ga isporucise kao vola na klanje, oni neka vide hoce mirne savesti moci ziveti. I oni ce jednog dana Bogu na istinu. Pred njim smo svi isti.

eremita

Zaslužan član
Poruka
115.838
Nedavne analize krvi pokazale prisustvo leka protiv lepre
Tanjug - Пре 2 сата и 53 минута

HAG - Holandski toksikolog sa Univerziteta Groningen Donald Uges izjavio je danas da su analize krvi bivšeg predsednika SRJ Slobodana Miloševića, koja su okončane pre dve sedmice, pokazale prisustvo leka koji umanjuje dejstvo medikamenata za visok krvni pritisak, prenele...

gost 13024

Domaćin
Poruka
3.926

Sasvim... Moram da ti kazem da sam cijenio gospodina Zorana Djindjica bez obzira sto mi se nije dopadalo nesto od njegove politike.. Iskren da budem pokojni Zoran Djindjic je bio veoma ugledan i veoma ostar lik..

U svakom slucaju ga zalim kao srbina i covjeka, a ne kao politicara, sto je u istom kontekstu i sa Slobodanom Milosevicem..

Dakle, zalim ih oba kao srbe koji su stradali rekao bih od prvo srpske ruke..

Respect..

I

iluzionista

Gost
Ajde da pretpostavimo da je pretpostavka tačna, ko bi ubio Miloševića? Po meni, u obzir dolaze samo obaveštajne službe. Ali koje? To ostaje tajna... E, sad... Da li jeste ili nije... To je samo spekulacija.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.