Milošević je najveći dušmanin u istoriji

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gost 150019

Elita
Poruka
20.524
Niko tako dušmanski nije izdao deo svog naroda kao Milošević Srbe iz Hrvatske. Kosovo gubimo korak po korak već 300 godina. Naš najveći strateški interes je očuvanje Republike Srpske.

image.jpg

Ruski zagrljaj ume da bude prečvrst... Predrag Marković

LINK


Da ne postujem sve. Vrlo zanimljiv intervju... Pročitajte...
 
Prof. dr Smilja Avramov - počasni profesor - emeritus

Jedan od najvećih živih eksperata u oblasi Međunarodnog javnog prava. Studirala je u Beču, Zagrebu, Beogradu i Londonu, a usavršavala se na Harvardu i na Kolumbija univerzitetu. Redovni profesor na Pravnom fakultetu Univerziteta u Beogradu u periodu od 1948-1985. Po pozivu je predavala na vodećim univerzitetima širom Azije, Evrope i Amerike.
Godinama je bila predsednik Svetskog udruženja za međunarodo pravo, predsednik Svetske konfederacije za mir i razoružanje, član Izvršnog odbora Udruženja pravnika sveta za borbu protiv nuklearnog naoružanja, član Odbora za istraživanje ratnih zločina počinjenih u Vijetamu, od strane SAD. Osnivač je Odbora za zaštitu srpskog naroda od Haškog tribunala (1995). Autor je mnogih knjiga: Genocid u Jugoslaviji 1941-1945, 1991..., Trilateralna komisija – svetska vlada ili svetska tiranija, Opus dei – alternativni model svetske zajednice, Postherojski rad zapada protiv Jugoslavije...

design and development by PK
Copyright © www.diplomatija.com 2009
 
Najsmesnije su mi price kako je Sloba los jer je slabo branio Srbe u Krajini - kad ste te price cuju od strane onih koji tvrde da ih uopste nije trebao ni braniti i da je sve to bila srpska agresija.

A koliko je ovaj kosijaner i takozvani istoricar odvojen od realnosti najbolje pokazuje ovaj pasus:

- Ono što ne razumem kod međunarodnih faktora je to što nam ne daju častan izlaz, već nam uzimaju Kosovo i još hoće da nas pljunu. Američka politika se svodi na ispunjavanje svih albanskih interesa, što se u teoriji igara zove "igra nulte sume", kada pobednik nosi sve. A poznato je da su najbolje taktike da svako dobije pomalo. Podela Kosova bila bi za početak znak dobre volje prema srpskom narodu.

On to ne razume jer nije sposoban da shvati ili prihvati da je nama Zapad neprijatelj u pravom smislu reci. Oni ne zele sa nama da trguju, ne zele da pregovaraju oni zele jednostavno da nas uniste i raskomadaju i da usput posalju poruku svim ostalim potencijalnim metama.
 
Partizanski filmovi su zapravo zatrovali našu svest zato što je rat mnogo strašniji nego što je u njima izgledao. Ti filmovi su poetizovali rat. Mi toga nismo svesni. Svi mi koji smo rasli uz te filmove zamišljali smo da je rat nešto super i šmekerski.

wooow dobro je sto ni u jednoj drugoj zemlji na svetu nema ratnih filmova u kojima se glorifikuju ratnici.
ybt koja je budaletina ovaj Markovic pa ja to tek sada vidim
 
On to ne razume jer nije sposoban da shvati ili prihvati...

More znaju svi i razumeju samo se neki prave blesavi da bi pre svega obamnuli sebe i pokusali privremeno da se operu za podrsku kolaboracionistickoj vlasti.

...da je nama Zapad neprijatelj u pravom smislu reci. Oni ne zele sa nama da trguju, ne zele da pregovaraju oni zele jednostavno da nas uniste i raskomadaju i da usput posalju poruku svim ostalim potencijalnim metama.

Cak ni to. Nema tu neke narocite poruke.

Recimo da smo mi privremeno posluzili da se NATO-u da novi smisao, da se nemacke snage po prvi put od Drugog svetskog rata ukljuce u ofanzivnu borbu, da se Francuska vrati pod okrilje NATO-a i da NATO zvanicno zapisa UN.

Nema tu nekog narocitog neprijateljstva. To je samo lezerna nadmocna otimacina; preuzimanje jedne zemlje za drugom.
 
Гадно је кад је историчар страначки опредељен, па још када кроз његове мисли провејава и странка чији је члан - губи на свом кредибилитету, а његове изјаве постају нелогичне и недоследне.


И још нешто:

Oni koji su nezadovoljni 5. oktobrom, samo treba da se sete koliku platu su imali 4. oktobra 2000.

Подсетила бих га да многи који су тада имали 10 марака плату - сад немају посла! А тада су са тих 10 марака могли макар дажбине да плате...
 
On to ne razume jer nije sposoban da shvati ili prihvati da je nama Zapad neprijatelj u pravom smislu reci. Oni ne zele sa nama da trguju, ne zele da pregovaraju oni zele jednostavno da nas uniste i raskomadaju i da usput posalju poruku svim ostalim potencijalnim metama.

To jeste politika zapada prema Srbima već 20-tak godina a takva je u najvećoj meri, jer su Šiptari,Muslimani i Hrvati bukvalno kupili veliki broj američkih i nekih evropskih političara.
 
Ma kakva 'kupovina političara'... Verovatno je da su im usput i uzeli neku siću, ali to nije toliko ključno jer sve ovo bi se odíralo nezavisno od te korupcije. U pitanju je uspostavljanje 'Novog svetskog poretka' i slamanje poslednjih herojskih naroda- brana globalizmu: Srba, Iranaca, Koreanaca... Koliko je samo jadno i naivno verovati da je Zloba ZA SVE KRIV... Pa Hrvatska, Makedonija, Crna Gora i BiH nisu imale Miloševića, pa opet im nije ništa bolje nego nama! Zapad gura Hrvatsku već 20 godina, imaju slobodu kretamja po celoj EU, pa im narod živi gore nego mi!
Tužno je što i ljudi od nauke dozvoljavaju sebi da zloupotrebe svoj naučni status tako što svoje stavove temelje na partijskoj indoktrinaciji a ne na svom znanju. Time pokazuju ili kakvi su ljudi ili kakvi su naučnici.
 
velike reci, teatralnost da se skrene paznja visokih rezimskih krugova, koji su vec sve izgovorili i videli, nije lako zasluziti neko visoko, dobro placeno drzavno mesto

ondak nije lose izigravati velikog brata i, nepozvan, a za racun rezimskog velikog brata seckati skorasnju istoriju i praviti eunato korektan mozaik

pa meni svakom ko nosi duboke cipele bez potrebe, po lepom vremenu, bar mu se noge `osecaju`
 
Niko tako dušmanski nije izdao deo svog naroda kao Milošević Srbe iz Hrvatske. Kosovo gubimo korak po korak već 300 godina. Naš najveći strateški interes je očuvanje Republike Srpske.

image.jpg

Ruski zagrljaj ume da bude prečvrst... Predrag Marković

LINK


Da ne postujem sve. Vrlo zanimljiv intervju... Pročitajte...

..šogi..evo da i ja nesto kazem..na temu...pogotovo je zanimljivo prvih par rečenica..

 
Mogao sam ja da uzmem neki arhivski snimak,i komentatora koji ce u pozadini da kaze da je sima simic digao ruke od krajine,ali kakav je to dokaz ? sta su oni dali kao dokaz da je neko digao ruke od bilo cega ? proizvoljno laprdanje kao i obicno sa te televizije.

..ebi ga..istina je istina...
..osobno sam bio..prisutan.pri ..dilu..oružja..Arkana i naših..
...tako da ne mozeš..pricati kad ne znaš...pri granatiranju Osijeka..iz Tenje(predgradje Osijeka..Željkovi..su našima..pokojni Mato(moj sugradjanin s Jug2).dio Osijeka..poznavali su se osobno ..)dok je trajalo..granatiranje...vodila se isporuka..Dojče marke za oruzje...da ne pričam,..o Željokovj..kradji..nafte iz Đeletovaca..koju je onako..sve ko ..dobar...rodoljub..prodavao svojam..Srbima...i svu lovu stavljao u svoj džep...:hahaha: :hahaha: :hahaha:..
...momak..rat je nekome brat.
 
Овај грбавац је и интелектуално уназађен

Већи унутрашњи "душмани" су апсолутно комунисти и тито (из познатих разлога), и DOS гарнитуре јер су дошли на власт по задатку западних сила, што је довело до још већег осиромашења становноштва и раста "класне сегрегације" сегрегација, монополизације трговине, великог порста цена итд...

Спољни непријатељи су : шиптари, турци,хрвати, муслимани у Босни, немци и последњих 20 година американци. Милошевић није позитивна историјска личност, али ником није желео зло, понајмање српском народу
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top