gost 198384
Iskusan
- Poruka
- 5.443
Zamislimo da se u nekoj slobodnoj Srbiji (kakve inače nema ali ipak zamislimo) može slobodno kandidovati i izjašnjavati na izborima.
Za kog bi ste gladsali, hipotetički:
Za Tadića ili Dodika?
Lepo je rekao Simić večeras na reformisanoj, redizajniranoj i još šugavijoj devedesdvojci ; Dodik je od diskriminisane Srpske ipak stvorio ekonomiski najači entitet kvazidržave B&H a ja bih dodao Tadić je od nikakve Srbije stvorio očaj.
Slobodno glasajte, ovo je ipak samo forum...
Za kog bi ste gladsali, hipotetički:
Za Tadića ili Dodika?
Lepo je rekao Simić večeras na reformisanoj, redizajniranoj i još šugavijoj devedesdvojci ; Dodik je od diskriminisane Srpske ipak stvorio ekonomiski najači entitet kvazidržave B&H a ja bih dodao Tadić je od nikakve Srbije stvorio očaj.
Slobodno glasajte, ovo je ipak samo forum...



