Милорад Додик : "Слобода је једино могућа ако имамо своју државу "

Slavenska

Domaćin
Poruka
4.213
ауторска тема

Председник Милорад Додик је честито српском народу победу коју се остварио у другом светском рату , подсетио на страдања спрксог народа у другом светском рат и нагласио "да је слобода једино могућа ако имамо своју државу "

Мислим да се председник Додик најбоље сналази у оваквим тренутцима , да најбоље разуме геополитичке околности и да се не плаши јер зна коначни исход ..

Слобода нема цену и слободу народ у Републици Српској заслужује и то сад..

Да ли је време да се заокружи независност Републике Српске ?
 
Sloboda je jedino moguca ako narod ima pune frizidere i novcanike. Naravno to pod bajom nije slucaj.

Мислим да грешиш и за фрижидере и за твоје поимање слободе ..

Када сам гладна слободе не могу да једем храну , храна не значи ништа ..
 
ауторска тема

Председник Милорад Додик је честито српском народу победу коју се остварио у другом светском рату , подсетио на страдања спрксог народа у другом светском рат и нагласио "да је слобода једино могућа ако имамо своју државу "

Мислим да се председник Додик најбоље сналази у оваквим тренутцима , да најбоље разуме геополитичке околности и да се не плаши јер зна коначни исход ..

Слобода нема цену и слободу народ у Републици Српској заслужује и то сад..

Да ли је време да се заокружи независност Републике Српске ?
Nije,jer RS ne može da opsatne bez strani kredita i pomoći.
Ekonomski i politički nema nikakvu snagu,zato pusti snovi i nemojte narodu da mazete oči.
 
Hrana je nebitna, creva se pune demagoskim srbovanjem. Sigurno od toga baja skupio 150 kila.

Глад и жеђ за слободом ни једна храна не може да утоли .

Људска припрода је таква да је слобода човеку најбитнија , човек без слободе умире и чак да има сва блага овог света а слободе да нема , он је ништа и нико , једнако је несрећан ..
 
Глад и жеђ за слободом ни једна храна не може да утоли .
A kakvu slobodu ti tražiš?
Možeš li da se slobodno krećeš? Da izražavaš svoje mišljenje i stavove? Evo i samim ovim što pišeš ti je dokazano da si slobodan da radiš šta hoćeš.
 
Глад и жеђ за слободом ни једна храна не може да утоли .

Људска припрода је таква да је слобода човеку најбитнија , човек без слободе умире и чак да има сва блага овог света а слободе да нема , он је ништа и нико , једнако је несрећан ..

Sloboda je lepa, ali kad je prati sitost. Gladan losije poima slobodu od sitog.
 
A kakvu slobodu ti tražiš?
Možeš li da se slobodno krećeš? Da izražavaš svoje mišljenje i stavove? Evo i samim ovim što pišeš ti je dokazano da si slobodan da radiš šta hoćeš.

Слободу да народ управља својом државом и уређује је а не Запад , слободу да имам право да гледам параду победе на јавном сервису Србије , слободу да имам државу у којој ћу бити заштићена са својим народом ..на ово последње је мислио Додик када је дао ту изјаву .

Ту жеђ и глад за слободом коју сваки човек има у дубини свога бића ништа не може да ублажи , осим тражене слободе ...

Када ти нуде окупације или робовање у замену за ту слообду , да имаш леба и соли , ти ћеш опет умреш гладан, жедан и тужан .
 
Sloboda je stanje uma, ja sam slobodna da živim, slobodno se krećem i radim šta god poželim pod ovom kapom nebeskom (kako u Federaciji tako i Republici Srpskoj).

Српски народ није слободан у Федерацији , чак на против, тамо је страдао на најгори могући начин .

Федерација има своје темље који су крвави јер су настали на убиству српског народа . сходно томе , српски народ је створио РС да би могао да опстне и преживи ..ту можемо видети значај слободе , то је питање опстанка или нестанка , живота или смрти.

слобода је најважнија.
 
Српски народ није слободан у Федерацији , чак на против, тамо је страдао на најгори могући начин .
Pola vas radi u Federaciji, o čemu pričaš? Prestani da se drogiraš pa pogledaj kroz prozor a ne u tv.
 
U Republici Srpskoj imaju hautoput,dobra hauta vozaju iebo ih patak al nemaju sta da jedu sram ih bilo eo znaju krzljusi.Zato i nema slika hrane jbg :(
IMG_20220416_115644.jpg

IMG_20220418_181434.jpg

Al dzaba Sve kad su crijeva prazna :(
 
ауторска тема

Председник Милорад Додик је честито српском народу победу коју се остварио у другом светском рату , подсетио на страдања спрксог народа у другом светском рат и нагласио "да је слобода једино могућа ако имамо своју државу "

Мислим да се председник Додик најбоље сналази у оваквим тренутцима , да најбоље разуме геополитичке околности и да се не плаши јер зна коначни исход ..

Слобода нема цену и слободу народ у Републици Српској заслужује и то сад..

Да ли је време да се заокружи независност Републике Српске ?
199797.jpg
 
Teritorije koje snaga srpskog oruzija nije uspjela da odbrani tu vise nema Srba
Na teritoriju danasnje F BIH je zivjelo po popisu iz 1991 vise od 500 000 Srba ,samo u dijelu Sarajeva kojeg danas kontrolisu Muslimani 130 000 a po zadnjem popisu Srba ima danas u F BIH oko 50 000 .I to uglavnom u bosanskoj Krajni koja je pre rata bili potpuno etnicki cista srpska teritorija .etnicki cistija od Sumadije i gde se narod posle rata vratio jer tu nije bilo Muslimana i Hrvata
 
Teritorije koje snaga srpskog oruzija nije uspjela da odbrani tu vise nema Srba
Na teritoriju danasnje F BIH je zivjelo po popisu iz 1991 vise od 500 000 Srba ,samo u dijelu Sarajeva kojeg danas kontrolisu Muslimani 130 000 a po zadnjem popisu Srba ima danas u F BIH oko 50 000 .I to uglavnom u bosanskoj Krajni koja je pre rata bili potpuno etnicki cista srpska teritorija .etnicki cistija od Sumadije i gde se narod posle rata vratio jer tu nije bilo Muslimana i Hrvata

Bilo je 480.000 Srba na teritoriju danasnje FBIH. Te 1991 god
Danas ima oko 30.000 Srba na teritoriju FBIH. Ali i oni su vecinom poturceni ili na putu da to budu. Srbi fakticki vise ne postoje u FBIH

Sanja Domuz/ Kcerka Cedomira Domuza je primer. Jedan

http://saff.ba/dirljivi-govor-sanje-domuz-kcerke-heroja-odbrane-bih-cedomira-domuza-video


A ovo mu je sin

https://radiosarajevo.ba/metromahal...-vjecna-neces-njoj-nauditi-ma-ko-da-si/441735
 
Bilo je 480.000 Srba na teritoriju danasnje FBIH. Te 1991 god
Danas ima oko 30.000 Srba na teritoriju FBIH. Ali i oni su vecinom poturceni ili na putu da to budu. Srbi fakticki vise ne postoje u FBIH

Sanja Domuz/ Kcerka Cedomira Domuza je primer. Jedan

http://saff.ba/dirljivi-govor-sanje-domuz-kcerke-heroja-odbrane-bih-cedomira-domuza-video


A ovo mu je sin

https://radiosarajevo.ba/metromahal...-vjecna-neces-njoj-nauditi-ma-ko-da-si/441735
Naravno da ti malobrojni Srbi koji su ostali vremenom se asimiluju u Muslimane .slicno je sa Muslimanima u RS naprimer BL ili Bjeljini
https://www.rtvbn.com/350800/Edin-iz-Bijeljine-velicao-Mladica


Ali za razliku od Muslimana koji su se masivnije vratili na teritoriju RS Srbi se nisu vracali u F BIH
Jedini veci povratak Srba je bio u ove zapadne dijelove Krajine gde su Srbi i pre rata cinili 100% stanovnistva Drvar,Grahovo,Glamoc,Petrovac

Federation_BH_Ethnic_Map_1991.png
 

Edin Hadžihajdić, vođa navijača FK Radnik: Uvijek ću braniti Ratka Mladića!​




Madjar-768x497.jpg

Vođa navijača FK Radnik i strastveni navijač Crvene Zvezde u žižu šire javnosti Republike Srpske i BiH dospio je 11. jula, kada je u Bijeljini lijepio plakate podrške Ratku Mladiću.
Na plakatima su bile ispisane poruke “Đeneral, Junak bez mane, Srpski heroj” i “Predsjedniče Dodik vrijeme je za istinu. Referendum!”.
– Ustao sam kao i svaki drugi dan, došao do grada i počeo lijepiti plakate, došla je policija, a kada su ustanovili da plakati nikoga ne vrijeđaju, ipak su pozvali komandira stanice da se konsultuju. Potom sam priveden. Na plakatu sam ispisao parole podrške generalu Ratku Mladiću i parole podrške Miloradu Dodiku, predsjedniku Republike Srpske. Ja ću uvijek dati podršku predsjedniku Srpske, ma kako se on zvao, ističe Hadžihajdić.
Foto: Facebook
– Na svojim plakatima nisam uvrijedio nikoga, ni Hrvata, ni muslimana, ni Srbina. Ne plašim se ničega, jer nema osnove da mi bilo šta prikače. Ja sam musliman, rođen sam ovdje u Bijeljini i Srpska je moja zemlja. Uvijek ću braniti Ratka Mladića, kaže Edin Hadžihajdić.
Protesti
Proteklih godina hapšen je više puta mada, kako tvrdi, nikad zbog kriminala. Nikad se nije bavio smunjivim poslovima niti imao dodira sa kriminalcima.
– Već 15 godina sam među prvima na svakom protestu. Kada su hapšeni Mladić, Karadžić i naši generali, ja sam bio tu. Uvijek sam bio među vodećim ljudima kada se organizovao protest. Ne znam zašto sam im taj dan zasmetao. Bolje da su hapsili one koji su pravili nerede u Srebrenici, kaže Edin za magazin Istina.


http://saff.ba/edin-hadzihajdic-voda-navijaca-fk-radnik-uvijek-cu-braniti-ratka-mladica/
 

Back
Top