Милорад Додик : "Слобода је једино могућа ако имамо своју државу "

Slavenska

Ističe se
Poruka
2.696
ауторска тема

Председник Милорад Додик је честито српском народу победу коју се остварио у другом светском рату , подсетио на страдања спрксог народа у другом светском рат и нагласио "да је слобода једино могућа ако имамо своју државу "

Мислим да се председник Додик најбоље сналази у оваквим тренутцима , да најбоље разуме геополитичке околности и да се не плаши јер зна коначни исход ..

Слобода нема цену и слободу народ у Републици Српској заслужује и то сад..

Да ли је време да се заокружи независност Републике Српске ?

Slavenska

Ističe se
Poruka
2.696
Sloboda je jedino moguca ako narod ima pune frizidere i novcanike. Naravno to pod bajom nije slucaj.

Мислим да грешиш и за фрижидере и за твоје поимање слободе ..

Када сам гладна слободе не могу да једем храну , храна не значи ништа ..

903

Ističe se
Poruka
2.281
ауторска тема

Председник Милорад Додик је честито српском народу победу коју се остварио у другом светском рату , подсетио на страдања спрксог народа у другом светском рат и нагласио "да је слобода једино могућа ако имамо своју државу "

Мислим да се председник Додик најбоље сналази у оваквим тренутцима , да најбоље разуме геополитичке околности и да се не плаши јер зна коначни исход ..

Слобода нема цену и слободу народ у Републици Српској заслужује и то сад..

Да ли је време да се заокружи независност Републике Српске ?
Nije,jer RS ne može da opsatne bez strani kredita i pomoći.
Ekonomski i politički nema nikakvu snagu,zato pusti snovi i nemojte narodu da mazete oči.

Slavenska

Ističe se
Poruka
2.696
Hrana je nebitna, creva se pune demagoskim srbovanjem. Sigurno od toga baja skupio 150 kila.

Глад и жеђ за слободом ни једна храна не може да утоли .
Poruka je automatski spojena:

Људска припрода је таква да је слобода човеку најбитнија , човек без слободе умире и чак да има сва блага овог света а слободе да нема , он је ништа и нико , једнако је несрећан ..

Mean Baby

Ističe se
Moderator
Poruka
2.575
A kakvu slobodu ti tražiš?
Možeš li da se slobodno krećeš? Da izražavaš svoje mišljenje i stavove? Evo i samim ovim što pišeš ti je dokazano da si slobodan da radiš šta hoćeš.

Mstislav

Buduća legenda
Poruka
35.766
Poruka je automatski spojena:

Људска припрода је таква да је слобода човеку најбитнија , човек без слободе умире и чак да има сва блага овог света а слободе да нема , он је ништа и нико , једнако је несрећан ..

Sloboda je lepa, ali kad je prati sitost. Gladan losije poima slobodu od sitog.

Slavenska

Ističe se
Poruka
2.696
A kakvu slobodu ti tražiš?
Možeš li da se slobodno krećeš? Da izražavaš svoje mišljenje i stavove? Evo i samim ovim što pišeš ti je dokazano da si slobodan da radiš šta hoćeš.

Слободу да народ управља својом државом и уређује је а не Запад , слободу да имам право да гледам параду победе на јавном сервису Србије , слободу да имам државу у којој ћу бити заштићена са својим народом ..на ово последње је мислио Додик када је дао ту изјаву .

Ту жеђ и глад за слободом коју сваки човек има у дубини свога бића ништа не може да ублажи , осим тражене слободе ...

Када ти нуде окупације или робовање у замену за ту слообду , да имаш леба и соли , ти ћеш опет умреш гладан, жедан и тужан .

Slavenska

Ističe se
Poruka
2.696
Sloboda je stanje uma, ja sam slobodna da živim, slobodno se krećem i radim šta god poželim pod ovom kapom nebeskom (kako u Federaciji tako i Republici Srpskoj).

Српски народ није слободан у Федерацији , чак на против, тамо је страдао на најгори могући начин .

Федерација има своје темље који су крвави јер су настали на убиству српског народа . сходно томе , српски народ је створио РС да би могао да опстне и преживи ..ту можемо видети значај слободе , то је питање опстанка или нестанка , живота или смрти.

слобода је најважнија.

Mean Baby

Ističe se
Moderator
Poruka
2.575
Српски народ није слободан у Федерацији , чак на против, тамо је страдао на најгори могући начин .
Pola vas radi u Federaciji, o čemu pričaš? Prestani da se drogiraš pa pogledaj kroz prozor a ne u tv.

Nikac od Rovina

Iskusan
Poruka
5.121
U Republici Srpskoj imaju hautoput,dobra hauta vozaju iebo ih patak al nemaju sta da jedu sram ih bilo eo znaju krzljusi.Zato i nema slika hrane jbg :(
IMG_20220416_115644.jpg

IMG_20220418_181434.jpg

Al dzaba Sve kad su crijeva prazna :(

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.