Quantcast

Milo:”Razgovarao sam s Vučićem, zakon se ne povlači”

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

комшија

Legenda
Banovan
Poruka
62.385
https://kolporter.rs/info-vesti/region/milorazgovarao-sam-s-vucicem-zakon-se-ne-povlaci/

Milo:”Razgovarao sam s Vučićem, zakon se ne povlači”

Crnogorski predsednik Milo Đukanović rekao je u sredu da je prijateljski razgovarao sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem. On mu je, kako kaže, pojasnio neke nedoumice povodom predloga Zakona o slobodi veroispovesti, ali da zakon neće biti povučen.

Milo-Đukanovic.jpg

Đukanović je rekao da se na tom dokumentu radi od 2014. godine i da nisu nikoga zaobišli u proceduri, a da će, ukoliko blagovremno budu podneti amadmani na taj zakon, oni biti razmotreni, prenose “Vijesti”.

On je naveo da je sa predsednikom Srbije, Aleksandrom Vučićem, razgovarao između ostalog i o ovom pitanju i da su o tome razmenili mišljenja.

Đukanović je naveo da je to bio prijateljski razgovor u kojem je, kako je kazao, pojasnio Vučiću neke nedoumice.

Kazao je i da je Crnogorska pravoslavna crkva starija od savremene Crne Gore i da postoji od ranog XV veka.

Izvor: b92. net

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.