MILO ĐUKANOVIĆ ZARAŽEN KORONA VIRUSOM U teškom stanju, tražio pomoć iz Rusije i Francuske!

Глупа жено - ја само покушавам на пристојан начин ДА ОБУЗДАМ ЛАЖНЕ ВЕСТИ КОЈИ ЈЕ У МЕДИЈИМА ПРЕВИШЕ......... значи у првом тренутку сам и ја сам поверовао у вест - а онда сам пронашао да је то измишљотина - и објавио сам и једно и друго ПА НЕКА ЧИТАОЦИ САМИ ПРОЦЕНЕ ШТА ЈЕ ИСТИНА, ЈА НЕ ЗНАМ.
Dorbo Mito, ja sam ti samo ukazala da je malo glupo da se zaletis pa prvo preneses laznu, a posle dva minuta i vest da su to
lazne vesti.
 
Dorbo Mito, ja sam ti samo ukazala da je malo glupo da se zaletis pa prvo preneses laznu, a posle dva minuta i vest da su to
lazne vesti.
То са МОЈЕ СТРАНЕ уопште НИЈЕ ГЛУПО - јер ја преносим оно што је у јавности и у медијима........ стварно те не разумем....... па јбт........ нисам ја пророк да знам шта јесте а шта није истина........ свашта........
 
То са МОЈЕ СТРАНЕ уопште НИЈЕ ГЛУПО - јер ја преносим оно што је у јавности и у медијима........ стварно те не разумем....... па јбт........ нисам ја пророк да знам шта јесте а шта није истина........ свашта........

Ok, pa ti znas da ja uvek imam razumevanja za tebe.:heart:
 
Глупа жено - ја само покушавам на пристојан начин ДА ОБУЗДАМ ЛАЖНЕ ВЕСТИ КОЈИХ ЈЕ У МЕДИЈИМА ПРЕВИШЕ......... значи у првом тренутку сам и ја сам поверовао у вест - а онда сам пронашао да је то измишљотина - и објавио сам и једно и друго ПА НЕКА ЧИТАОЦИ САМИ ПРОЦЕНЕ ШТА ЈЕ ИСТИНА, ЈА НЕ ЗНАМ.
a koje novine po tebi daju tacne i istinite vesti?
pitam jer si do sad u najvecm slucaju postovao tabloide
 
a koje novine po tebi daju tacne i istinite vesti?
pitam jer si do sad u najvecm slucaju postovao tabloide
Не знам више ни сам ГДЕ ЈЕ ИСТИНА А ШТА ЈЕ ЛАЖ - и не само ја - него цела СРбија.............није то тако просто као што би ти хтео да буде......

10.04.2020. • RINA
Ispovest Srđana iz Kragujevca: Osetio sam malaksalost, a kada sam otišao u bolnicu dali su mi ove lekove

Među zaraženima korona virusom, koji leži na bolničkom lečenju u Kragujevcu je i Srđan Tošić (44). On nije bio u direktnom kontaktu sa inficiranim i sumnja da se zarazio u nekom od marketa u Beogradu.

- Prvo sam osetio malaksalost, a potom temperaturu koja me je lomila, nisam mogao da gledam niti da sedim, rasla je iz dana u dan, i tako šest dana dok me nisu primili u Topoli u Domu zdravlja. Dali su mi infuziju i diklofen inekciju, tad mi je bilo bolje ali preko noći ponovo sam dobio temperaturu koja jednostavno lomi sve u meni, nisam mogao da gledam na oči. Imao sam upalu pluća, otežano disanje, temperatura varira od 37 do 39,4 - objasnio je pacijent Srđan Tošić.

- Pre svega, sve zavisi od imuniteta koji čovek poseduje. Imunitet je nešto što je generalno najvažnije u odbrani protiv virusa, te bi trebalo da uzimamo sredstva koja podižu imunitet. Zavisi od toga da li uzimate prirodna sredstva za podizanje imuniteta kao što su med, pčelinji proizvodi, perga, zatim hrana bogata cinkom, vitamine C i D. Međutim, što se tiče korona virusa, sa prvim istraživanjima sa kojima je krenula ekipa kolega iz Kine, govorilo se o dva soja korona virusa, a sada se broj sojeva povećao na šest. Vrlo je moguće, ali ono što je najvažnije i treba reći o ovom virusu jeste da ništa ne znamo o ovom virusu jer je nov i ne možemo govoriti ni o kakvim pravilima. S obzirom da postoji nekoliko podsojeva virusa, vrlo je moguće da neki od njih idu sa težom, a neki sa lakom kliničkom slikom - kaže doktorka.

Prema njenim rečima ovaj virus pripada grupi virusa koji su dosta mali i koji imaju afinitet prema respiratornom sistemu. Način na koji oni ulaze, preko nosa, grla, disajnih puteva i ono što je najgore, kada dođu do najsitnijih delova pluća kod jednog broja obolelih, počnu da oštećuju plemenito plućno tkivo, koje sada luči sluz i praktično delove pluća izbacuje iz funkcije. Na snimku se to vidi kao obostrana upala pluća, inače se to zove akutno otkazivanje pluća. Smanjuje se disajna površina i kad se ona dosta smanji i pacijent počne brzo da diše i pada mu kiseonik, on je kandidat da se stavlja na respirator i prima terapiju da se ne bi stvarale dalje komplikacije pluća. Nama je taj sindrom u pulmologiji poznat i od ranije. Ono što je najgore sa tom krajnjom, terminalnom fazom jeste da je preživljavanje ovih osoba i ranije bilo 50 posto. To su ljudi koji su na respiratorima, a to su veštačka pluća, uređaj koji vam pomaže da dišete i da u međuvremenu, terapijom i vašim vlastitim imunološkim snagama, regulacijom svim ostalih poremećaja koja nastaju kao posledica otkazivanja rada pluća. Kada prođete sve to i preživite, onda ćete biti skinuti sa respiratora.

Doktorka kaže da bi trebalo čim se osete tegobe i testirati se:

- To je temperatura koja dugo traje, suvi kašalj, sve su to simptomi koji mogu ukazivati, ali ne mogu sto posto bez testa govoriti da li je u pitanju infekcija korona virusom ili nije. Mnogo je simptoma koji su slični običnim respiratornim infekcijama i sezonskom gripu -.

- Tako je, naročito kada se radi o lakšim oblicima. Nije svaka pojava bola u grudima, temperatura koje idu na 37, infekcija koronom. S druge strane, nije ni svaki kašalj koji se javi, korona, a i ne treba zaboraviti na treći faktor, cvetanje koje je ovih dana pojačano i kod ljudi koji su inače reagovali alergijski može se pojaviti kašalj. Na nama, pulmolozima i lekarima je da prosto pokušaju da nekim određenim pitanjima suze indikacije i da u kovid centre upute ili ne pacijente koji nam se obraćaju - dodaje ona.

Postoji i lečenje krvnom plazmom od onih koji su preboleli virus.
- To su prvi put uradili u Kini i dvoje ljudi je dobilo tu krvnu plazmu i dobro odreagovalo. Pitanje je da li je to pravi tretman, ja bih stvarno volela da je to nova nada. Pokušava se sve što se može - isitče doktorka.
 
Molili smo se mi jako jako dugo za njega. A on sve gori i gori...


Hoce crkve da pogani i svestenstvo da izgoni....


Tako da smo mi smrtnici digli ruke od njega nakon sto je usvojio zakon o pljacki crkvene imovine. On je anatemisan kao i drugi poslanici crne gore , do pokajanja

ISKLJUC.jpg


ISKLJUC2.jpg


Za ove nema krstenja, opela, molitve ....

Anatema bajo....

A zivot kratak i brzo prodje

Postaće vampiri posle smrti.
 
MILO ĐUKANOVIĆ ZARAŽEN KORONA VIRUSOM U teškom stanju, tražio pomoć iz Rusije i Francuske!

Leži bolestan od koronavirusa već dva dana

Milo Đukanović
Milo Đukanović, Foto: Instagram

Teža klinička slika
Predsednik Crne Gore Milo Đukanović oboleo je od koronavirusa i ima težu kliničku sliku bolesti.

Milo leži bolestan od koronavirusa već dva dana i u veoma je teškom stanju, ali crnogorski državni vrh je odlučio da zataška ovu informaciju. Milo se ne pojavljuje u medijima, a zvanična saopštenja u njegovo ime šalju se iz kabineta kao da je sve u najboljem redu.

Milo se obratio za pomoć Moskvi i Francuskoj da mu pošalju lekove protiv koronavirusa.

Podsećamo da je Crna Gora poslednja priznala da ima obolele od koronavirusa te da je Milo postavio potpredsednika crnogorske Vlade Milutina Simovića na čelo tima za borbu protiv koronavirusa, inače Simović je magistrirao na sejanju kompira.

respiratori
respiratori, Foto: Instagram printscreen
Odbili respiratore

Simović je ostao upamćen po izjavi da Crnoj Gori nisu potrebni respiratori koje im je ponudila Srbija na poklon.

U Crnu Goru je jutros stigao kontigent pomoći iz Turske koju je poslao Erdogan.

“Radi se o 50.000 medicinskih maski, 1.000 zaštitnih odela i 1.000 testova. Turska je ranije donirala 1.000 testova, pomoć u transportu isto toliko iz Kine i obezbedila prevoz crnogorskih građana iz te prijateljske zemlje”, saopšteno je ranije iz kabineta Mila Đukanovića.

Državni vrh Crne Gore je odlučio da vest o zdravstvenom stanju Mila Đukanovića zataška od javnosti zbog već svakako negativnog rejtinga koji prati Mila poslednjih pola godine od kako je usvojen zakon usmeren protiv Srpske crkve u Crnoj Gori.

https://www.alo.rs/vesti/region/korona-milo-virus-zarazen/302795/vest


Djavo pre ili kasnije dodje po svoje sluge....

Tražio pomoć od Rusije?

:hahaha:

86oni.jpg
 

Back
Top