Quantcast

MILO ĐUKANOVIĆ ZARAŽEN KORONA VIRUSOM U teškom stanju, tražio pomoć iz Rusije i Francuske!

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.184
Ma mosh me marshiras do sutra, nego zasto prosipas ovde neke besmislene vesti?
Ја нисам крив што ти ниси довољно интелигентна и што уопште НЕ КАПИРАШ какве вести ја постављам - ја ти не могу помоћи.......... иди код доктора..........

moleban

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.142
Ја нисам крив што ти ниси довољно интелигентна и што уопште НЕ КАПИРАШ какве вести ја постављам - ја ти не могу помоћи.......... иди код доктора..........
mito, NIKO ne kapira zasto nesto postavljas, utuvi to u glavudzu.
osim botova.

Rayela

Legenda
Moderator
Poruka
64.587
Ako pogledaš snimak Milo je zaista bolestan, nije na respiratoru i njegovo stanje nije kritično čim može da se kreće . No čovek se ne može otrgnuti od utiska da miriše na ilovaču .

Moguce, nesto ga nisam posmatrala tako detaljno, a pravo da ti kazem ne znam zasto se uopste i bavite toliko njegovom
evnetualnom bolescu, a glavni vam je bolesnik kod kuce.

moleban

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.142
О, Божееееееее............. е свашта од тебе........ ма хајде не буди неозбиљан...
ja ti iskreno kazem
ne ljuti se
ali zastranio si u ljubavi za voljenim vozdom
sve razumem da mrzis zute
da ti se gadi dacic
seselju namigujes ali nisi anarhista osim kada povilenis
a aleka kad vidis, samo ovlazis ko pichkiza

Rayela

Legenda
Moderator
Poruka
64.587
Pa prvo postavis vest da Crnogorac bas sada umire pa trazi pomoc i pomazanje od Putina, onda dva minuta kasnije
kazes da je to fake news. I sad , ajde kom je ovde potrebna hospitalizacija?

moleban

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.142
Pa prvo postavis vest da Crnogorac bas sada umire pa trazi pomoc i pomazanje od Putina, onda dva minuta kasnije
extra sto bi ga putin katapultirao zabog pizdarija koje jr milo mafijas napravio rusima u cg i pokvario mnogima poslove sa obe strane

Rayela

Legenda
Moderator
Poruka
64.587
extra sto bi ga putin katapultirao zabog pizdarija koje jr milo mafijas napravio rusima u cg i pokvario mnogima poslove sa obe strane

Putin je i sam u nekoj samoizolaciji ( zasto, kako, ne znam, tako je saopstio njegov kabinet) i svakako
da ima mnogo zesce i vaznije probleme nego da se bakce sa Djukanovicem ili Vucicem.

moleban

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.142
Putin je i sam u nekoj samoizolaciji ( zasto, kako, ne znam, tako je saopstio njegov kabinet) i svakako
da ima mnogo zesce i vaznije probleme nego da se bakce sa Djukanovicem ili Vucicem.
ma ovo bre smrdi na kraj sveta gde se svi politicari satro bolesni izoluju i zbrisu na neke moderne arke a 5 milijardi il kolko nas vec ima ko majmuni gledamo brojke od korone...dok ta ekipica jede ostrige kavijar pije najskuplja vina i vrti glavom po sistemu e steta a bio nam je lep svet :lol:

Rayela

Legenda
Moderator
Poruka
64.587
ma ovo bre smrdi na kraj sveta gde se svi politicari satro bolesni izoluju i zbrisu na neke moderne arke a 5 milijardi il kolko nas vec ima ko majmuni gledamo brojke od korone...dok ta ekipica jede ostrige kavijar pije najskuplja vina i vrti glavom po sistemu e steta a bio nam je lep svet :lol:

Vidi, nije bas svuda tako, ovo za Putina i ja ne razumem, ali moguce je da je i on pozitivan, ali
je Boris Dzonson stvarno bio tesko bolestan, nemacka je kancelarka dve nedelje bila u karantinu,
nije to sve ni za politiku jednostavno, a narocito kada ekonomija preti da pukne.

Troubleshooter

Iskusan
Poruka
5.811
Ма држава Montenegro је изабрала Мила и нека им он буде председник још сто година. Само морају под хитно да се уведу реципрочне мере и, чим се отворе границе, сви Милогорци оду у њихов рај. Не сме да буде двојног држављанства и привилегија. Срби у држави Montenegro морају да буду национална мањина и да имају сва могућа права, чак и позитивну дискриминацију, као мањина и потпуно посебан третман у Србији. Не иду уље и вода заједно. Од Милогораца никада људи неће бити, то је Трамп најбоље показао.

Troubleshooter

Iskusan
Poruka
5.811
to cemo znati da je tako kad engleska kraljica odleti u denver u onu ogromnu bazu ispod zemlje gde su svi najveci politicari, bogatasi i besprizorni olos zakupili mesto za sebe i svoje porodice.
Сачекаш мало и нанесеш неколико тона бетона на улазе. Па колико издрже. :)

krinka5

Elita
Poruka
15.999
Ali ako je naslov i izvor fake news i nema veze s mozgom sto je otvarac kasnije lepo i napisao, sta i kako onda?
Pa nije skroz fejk Milo je zaista bolestan, to što svojim igrokazima želi da stvori utisak da nije bolestan ili da mu bolest ne može ništa jeste tema o kojoj treba pisati. Takođe je zanimljiva stvar što je posetio Tuzi , njegovo poslednje uporište.

Rayela

Legenda
Moderator
Poruka
64.587
Pa nije skroz fejk Milo je zaista bolestan, to što svojim igrokazima želi da stvori utisak da nije bolestan ili da mu bolest nije jeste tema o kojoj treba pisati.

Ma mozda je i bolestan, ali da li o bolesti jednog coveka ovde treba da se diskutuje danima, a samo zato sto
je taj nekakav Milo iz Crne Gore?
Pa mi u Srbiji imamo ne samog jednog bolesnika, ali to kao nije tema jer valjda nije smrtna bolest.

krinka5

Elita
Poruka
15.999
Ma mozda je i bolestan, ali da li o bolesti jednog coveka ovde treba da se diskutuje danima, a samo zato sto
je taj nekakav Milo iz Crne Gore?

Da. Onaj ko misli da nije ne mora ni da učestvuje u raspravi.

Pa mi u Srbiji imamo ne samog jednog bolesnika, ali to kao nije tema jer valjda nije smrtna bolest.

To je priča za neku drugu temu.

ccaterpillar

Legenda
Poruka
53.735
Pa nije skroz fejk Milo je zaista bolestan, to što svojim igrokazima želi da stvori utisak da nije bolestan ili da mu bolest ne može ništa jeste tema o kojoj treba pisati. Takođe je zanimljiva stvar što je posetio Tuzi , njegovo poslednje uporište.
Ако је стварно бољестан, јуначки се држи, прави Црногорац, нити писну нити зуби шкрину..

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.184
Глупа жено - ја само покушавам на пристојан начин ДА ОБУЗДАМ ЛАЖНЕ ВЕСТИ КОЈИХ ЈЕ У МЕДИЈИМА ПРЕВИШЕ......... значи у првом тренутку сам и ја сам поверовао у вест - а онда сам пронашао да је то измишљотина - и објавио сам и једно и друго ПА НЕКА ЧИТАОЦИ САМИ ПРОЦЕНЕ ШТА ЈЕ ИСТИНА, ЈА НЕ ЗНАМ.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.