Милица Заветница: Знаш ли Вучићу када је пао Мило Ђукановић?!

Gledam kako im Vučić svima odreda khenja po mozgu, prosto me dođe sramota, to nije humano.
Čovek je toliko intelektualno nadmoćan, jednostavno nije normalno.
Kako reče Radovan Treći:
Divim mu se do imbecilnosti.
Sta te cudi on ih je birao i doveo u parlament da bi bio pametniji od njih.
 
Оста Мицика на крају сама да се бори а још јуче сви поскочише. Остаде трудна жена да се бори сама и зато отпевала посланицима СНС,


Али ни председник није остао дужан али морам признати да га Мицика увек изнервира из неког разлога.

https://www.youtube.com/watch?v=9ARSb3Q3Qfs
 
Ovo su inače SNS majice kako kaže Vučić. :lol:

Screenshot_20230203-232759_Instagram.jpg
 
Али ни председник није остао дужан али морам признати да га Мицика увек изнервира из неког разлога.
Zato što ona uopšte nije ni glupa, ni naivna.
Glupa je politika njene stranke koja im nalaže da uvek budu protiv Vučića, pa makar to bilo i ono
najbolje za Srbiju.
Šteta.
 
Pa odgovorio joj je.
Trebalo je samo gledati prenos.
Za one koji samo prepisuju, a nisu gledali:
U međunarodne organizacije se ulazi većinom glasova, ne pita se tu Srbija ništa, ima 1 glas, kao i svi drugi.
Španija npr. ne podržava nezavisno kosovo iz sopstvenih, sebičnih razloga, hebe joj se baš da li je kosovo u Unesco ili nije.
Tako da je ovo pitanje čista demogagogija i igranje na jeftin populizam.
 
Milo kad je ovo čuo verovatno je pao na pod od smeha.
Ja mislim da Vučić nekad kad čita po netu komentare svojih botova (pogotovo onih koji to rade iz nekog nazovi ubedjenja) da umire od smeha, ja mislim da je i njemu tragi-komično, smešno pa verovatno malo i blam kada čita komentare tih likova po netu koji mu se dive do nivoa imbecilnosti, pa ih verovatno malo i ismeva u društvu porodice, prijatelja i ljudi iz bliskog mu okruženja, kapiram da ima reakcija tipa kao, haha jel si video ovo , jel si pročitao ono, verujem da se on baš fino zabavlja čitajući komentare svojih botova i trolova po netu, ono umire od smeha na te nebuloze ali je u fazonu........a šta im ja mogu......
 
Ja mislim da Vučić nekad kad čita po netu komentare svojih botova (pogotovo onih koji to rade iz nekog nazovi ubedjenja) da umire od smeha, ja mislim da je i njemu tragi-komično, smešno pa verovatno malo i blam kada čita komentare tih likova po netu koji mu se dive do nivoa imbecilnosti, pa ih verovatno malo i ismeva u društvu porodice, prijatelja i ljudi iz bliskog mu okruženja, kapiram da ima reakcija tipa kao, haha jel si video ovo , jel si pročitao ono, verujem da se on baš fino zabavlja čitajući komentare svojih botova i trolova po netu, ono umire od smeha na te nebuloze ali je u fazonu........a šta im ja mogu......
Kada se pojavio u skupštini oko Kosova i najavio ga Orlić odjednom su svi njegovi ustali i počeli da tapšu baš dugo. U jednom trenutku se videlo da se Vučić smeje i drma glavom levo desno pa je onda davao znak rukom da sednu i prekinu.
 
Ja mislim da Vučić nekad kad čita po netu komentare svojih botova (pogotovo onih koji to rade iz nekog nazovi ubedjenja) da umire od smeha, ja mislim da je i njemu tragi-komično, smešno pa verovatno malo i blam kada čita komentare tih likova po netu koji mu se dive do nivoa imbecilnosti, pa ih verovatno malo i ismeva u društvu porodice, prijatelja i ljudi iz bliskog mu okruženja, kapiram da ima reakcija tipa kao, haha jel si video ovo , jel si pročitao ono, verujem da se on baš fino zabavlja čitajući komentare svojih botova i trolova po netu, ono umire od smeha na te nebuloze ali je u fazonu........a šta im ja mogu......
Hteo sam da citiram samo onaj deo tvoje poruke koji se odnosi na nas koji mu se divimo do imbecilnosti, ali ne ide...
Ti izgleda nisi stigao do onog razreda u kojem se uči o interpunkciji? Rečenica?
Malo sam boldovao određene delove tvoje smušene poruke.
A sad pitanje za tebe:
Koga zabole qurac šta ti misliš i veruješ?
 

Back
Top