Милица Заветница: Знаш ли Вучићу када је пао Мило Ђукановић?!

ova desno, je l to ona iritantna glupača? zar je i ona poslanik leb ti jbm!!!???

Ti ne kapiraš brate, ona je iritantna i botina do te mere da već postaje simpatična i zabavna :) , znaš kao ono kada je neki vic toliko glup da je smešan ili kada je neki film toliko glup, idiotski i besmislen da ga to već čini unikatnim i dobrim. : D
 
Ti ne kapiraš brate, ona je iritantna i botina do te mere da već postaje simpatična i zabavna :) , znaš kao ono kada je neki vic toliko glup da je smešan ili kada je neki film toliko glup, idiotski i besmislen da ga to već čini unikatnim i dobrim. : D
Ili kada neko piše toliko idiotske postove da postaje zabavan.
Zato ste mi vi i toliko zabavni.
 
onaj Aleksić jbe kevu psihu
Ajd da razumem da se primate na njihove plitke laži, to je i pravljeno da se takvi upecaju na te idiotizme.
Ali da pričate da je neko koga Vučić toliko izblamira svojim odgovorom, da bi svako normalan posle toga
izvršio harakiri, navodno hebao kevu predsedniku, e, to je vrhunac.
Pa nema kome Vučko nije pokazao i dokazao da je lažov i budala.
Ustvari nije svima, nije onima koji su bili dovoljno pametni da se ne jave za reč...
 
osim Aleksića psihopatu ponižava i onaj lik sa izvučenom košuljom iz pantalona.. Psiho samo spusti ružnu glavu , guta knedle i oblizuje usne dok onaj bukvalno ke nja po njemu i razotkriva sve njegove laži, manipulacije i kriminal!! mislim da se više nikada neće pojaviti u skupštini..vreme je da ode na Pink kod Sarape ili Hepi kod Marića i objasni svima kako ih on sam junački je sve rasturio :D
 
Znači , ako su napustili insajderi Milicu, u nju se može imati prilično poverenja da nije bot vladajuće stranke.
Ne moze se imati poverenje u nikoga a pogotovo u politicare koji su stabilni ko trska na jakoj kosavi.
Lepo kaze u Pismu da je proklet covek koji se uzda u drugog coveka i stavlja sebi tijelo za misicu'''a od Gospoda odstupa srce njegovo .
 
Dopao mi se njen govor.

Godinama nisma gledala Skupstinu, ali pozitivno me je iznenadila ona, ali i opozicija uopste, patriotska, mada je dobar govor imao i Lutovac pa i ovaj Cuta.

Bas su se borili lavovski da se izglasa odbijanje tog dokumenta u celini, ali su prozvani nazalost da ne znaju sta hoce.
Sledeće je formiranje Zajednice kosovskih općina, i onda letite s vlasti
 
Vidi se da niko od vas nije gledao prenos.
Nego prepisujete jedan od drugoga, kao, ako je onaj iznad to napisao, mora da je gledao...
izdajnik vucic, i sns bulumenta vara narod o FRANC-NEMACKOM nonpejperu koji niko nema pojma sta sadrzi - ajde ti diskutuj o necemu sto nisi ni video ni cuo osim od zute stampe vuciceve - IDIOTIZAM SNS SEKTE I VUCICA IZDAJNIKA, sad je gotov, mora da padne. jer ovo niko u svetu ni banane drzave ne mogu sebi da priuste - zvaljo je najgori, rusiti ga dok zapomaze da smo mi rusi.
 
Sledeće je formiranje Zajednice kosovskih općina, i onda letite s vlasti
Meni je svejedno ko je na vlasti sve dok ispravno radi, a narocito kome ne pada na pamet da proda Kosovo.

Bravo za Patriotski Blok - Zavetnike, Dveri !!!
Mada mora se reci na kraju, Vucic je na kraju rekao da nece potpisati taj dokument niti da budu u UN niti nista, da ga uopste nece prihvatiti. Poceo je cak i da vice, iznervirano.

Tako da ispada da je bilo mnogo buke ni oko cega, a i on je to mogao odmah da kaze jasno da odbacuje to skroz.
 
Meni je svejedno ko je na vlasti sve dok ispravno radi, a narocito kome ne pada na pamet da proda Kosovo.
Meni nije, cilj mi je smena Aleksandra Vučića.

Već se pominje njegova ostavka i samim tim propast političke opcije Tomislava Nikolića

Za njega su podsetimo glasali isključivo gmazovi
 

Back
Top