Милица Ђурђевић у Бундестагу са председником Алтернaтиве за Немачку (AfD): Косово и Метохија су Србија!

S jednom razlikom sto je u toj konstelaciji odnosa Republika Sqipëria Izrailj, a Srbija blize nekim Palestincima bez pomocnika i saveznika. Nemojte se igrati, samo to kazem

Контра шифт.
Инверзно видиш ствари.

Греота је такве убијати
али ако угрожавају милионе других живота,
онда мора ...

Увек се сетим оне приче кад се педесетак сељана сакрије у земуницу
јер наилази немачка казнена експедиција.

Мора да буде апсолутна тишина,
међутим са собом су повели и децу, и једну бебу.

Беба почиње да плаче,
има се само пар секунди да бебу убедиш да престане да открива положај ...

Беба наравно не разуме стварност,
наставља да плаче,
угрожава целу заједницу ...

Најодговорнији међу сељанима ставља шаку преко бебиних уста,
беба више не може да плаче јер не може да дише.

Неко је морао да буде жртвован
50 сељана и беба
или само беба ...

Firerova priča o rasama je samo način do ostvarenja cilja nemačke potrebe da kontroliše i upravlja tuđim resursima
Naravno da su mu je u svakom narodu trebalo raznih upravnika, ali što neki narod kontroliše teritoriju koja je bogatija resursima to ih treba imati manje

Tim principom se rukovodi Nemačka već +100 godina i ideja kako će da maze Srbe jer eto genetski su im bliski je zaludna idiotarija

To je moguće samo ako nas svedu na broj lužičkih Srba

Ne zavaravahte ovaj narod ljotićevskim i stojadinovićevim idiotarijama, jer zbog njih su stotine hiljada izgubile živote1941-1945 i desetine hiljada 1944-45

Mi Švabama možemo biti samo dobri ako ima neki narod koji ima nešto što njima treba a mi smo tu da ih eliminišemo
Па Фирер није имао ова данашња сазнања о генетици и технологију која то омогућава.

Сети се прича да ми имамо ресурсе угља за 1000 година и шта смо доживели, да Вучић ложи у ТЕ Обреновцу јаловину са адитивима и да врши додатно загађење ваздуха. Иначе на западу се одавно гасе ТЕ и смањује то примитивно сагоревање угља, само код нас Вучић прича о вечним ресурсима угља.

Ено имаш велике ресурсе русе у Бору и то нису узели ни Немци ни други западњаци, него браћа Кинези и само трују животну средину, не питају да ли српски народ може да преживи тај екоцид.

И онда се појавиш ти германофоб, да шириш неке лажи и небулозе о нашим ресурсима које су отели западњаци.

Па Фирер није имао ова данашња сазнања о генетици и технологију која то омогућава.

Сети се прича да ми имамо ресурсе угља за 1000 година и шта смо доживели, да Вучић ложи у ТЕ Обреновцу јаловину са адитивима и да врши додатно загађење ваздуха. Иначе на западу се одавно гасе ТЕ и смањује то примитивно сагоревање угља, само код нас Вучић прича о вечним ресурсима угља.

Ено имаш велике ресурсе русе у Бору и то нису узели ни Немци ни други западњаци, него браћа Кинези и само трују животну средину, не питају да ли српски народ може да преживи тај екоцид.

И онда се појавиш ти германофоб, да шириш неке лажи и небулозе о нашим ресурсима које су отели западњаци.

Firera ne bi ni zanimale te informacije ili ako vi ga zanimale samo utoliko da upregne određeni broj idiota iz srpskog naroda kako bi Srbe sveo na razumnu po nemačkom stavu meru

Jedino šta na ovim prostorima nije umanjeno od 1990- te godine je proizvodnja el energije ...znači sva struja koju je trošila privreda negde je išla i nekome ..šta misliš gde i kome i po kojoj ceni, tj da li je uopšte plaćana ili eto krade neki direktorčić u EPS-u
Što bi ložili naš lignit u hrvatski blok TENT-a
Niko ne smanjuje zbog ekologije već zato što nema ugalj .. da li se na KiM brinu o ekologiji?

Po Beču se žale gastosi kako ih "podaviše" Kinezi iz Bora kada dođu 15 dana na 30 km od Bora na odmor ..ali gle čuda oni koji žive u Boru se ne žale

Bor su "dali" Kinezima u vreme ljubavi i misleći da se Kinezi neće ovajditi.

I da se razumemo ja razumem zašto sve to Nemačka radi nama i sasvim je ok ako mogu, ali ne razumem da neko na našem jeziku mi prodaje priču i zamagljuju stvarnost

Nemci ljudi rade šta mogu, ali zar mi moramo imati debile koji im pomažu u tome?
Ja ne napadam Nemce, ja štitom naš interes a in nije nikada bio jednak sa nemačkim ako nikada

Osnovno što se meni ne sviđa kod Dveri i Zavetnika jeste da su verski fanatici i licemeri.

Oni nisu ni verski fanatici.
Imaju dve opcije

Ili ih Crkva šalje kod neprijatelja ili ih neprijatelj šalje kod Crkve

Jedino šta na ovim prostorima nije umanjeno od 1990- te godine je p[Mvodnja el energije ...znači sva struja koju je trošila privreda negde je išla i nekome ..šta misliš gde i kome i po kojoj ceni, tj da li je uopšte plaćana ili eto krade neki direktorčić u EPS-u
Što bi ložili naš lignit u hrvatski blok TENT-a
Niko ne smanjuje zbog ekologije već zato što nema ugalj .. da li se na KiM brinu o ekologiji?
Није тачно, запад има залихе угља, али смањују због еколошких проблема. Ми имамо овде на Балкану екоцид и никога то не занима. Људи ће ускоро масовно носити гас маске, бићемо као Лондон 1952. године.

Сада због источног фронта, неке западне земље се враћају угљу, зато што га имају, а нису га користили због екологије.

Само у Београду, партије које пропагирају екологију су освојиле око 13 %. Тога ће бити све више, појављује се и десни сектор који говори о еколошким проблемима.

Тебе и Вучића то не занима, ви само мислите на профит и лажни патриотизам.

Po Beču se žale gastosi kako ih "podaviše" Kinezi iz Bora kada dođu 15 dana na 30 km od Bora na odmor ..ali gle čuda oni koji žive u Boru se ne žale
Жале се они и тек како, али су осуђени да умиру полако у том српском Чернобилу.

Ако смо толико јадни као држава, а јесмо, требало би од јужног дела Србије да направимо индустијски центар, да тамо буду и ТЕ и све прљаве кинеске и западне фабрике, а да становништво преселимо у БГ и Војводину.

Жалосно је што морамо да убијамо свој сопствени народ, а да нам режим и неке опозиционе странке говоре да је то патриотски чин.

I da se razumemo ja razumem zašto sve to Nemačka radi nama i sasvim je ok ako mogu, ali ne razumem da neko na našem jeziku mi prodaje priču i zamagljuju stvarnost

Nemci ljudi rade šta mogu, ali zar mi moramo imati debile koji im pomažu u tome?
Ja ne napadam Nemce, ja štitom naš interes a in nije nikada bio jednak sa nemačkim ako nikada
Немачка брине о својим грађанима, ја желим да свака наша власт брине такође о Србима и другим грађанима. Није нормално тровати свој сопствени народ. Екологија је небитна, ако бринемо о својој средини, али ако не бринемо, онда еколошке теме и партије постају гласне.

Ако смо толико јадни као држава, а јесмо, требало би од јужног дела Србије да направимо индустијски центар, да тамо буду и ТЕ и све прљаве кинеске и западне фабрике, а да становништво преселимо у БГ и Војводину.

Жалосно је што морамо да убијамо свој сопствени народ, а да нам режим и неке опозиционе странке говоре да је то патриотски чин.
ех..
да је дошао немац па увео тамо зелену технологију,Бог да нас види :mrgreen:

Немачка брине о својим грађанима, ја желим да свака наша власт брине такође о Србима и другим грађанима. Није нормално тровати свој сопствени народ. Екологија је небитна, ако бринемо о својој средини, али ако не бринемо, онда еколошке теме и партије постају гласне.
Добар немац,леп је немац,успешан,си очаран,ха?:lol:
Рус мало бољи,ал ти си заљубљен,само што не почнеш цвркућеш-Лили марлен- :)

Добар немац,леп је немац,успешан,си очаран,ха?:lol:
Рус мало бољи,ал ти си заљубљен,само што не почнеш цвркућеш-Лили марлен- :)

Лили Марлен је само прелепа једна Љубавна Песма.
Немам замерки.
Исто као и КАЋУША.
Eрика је боља.
Посвећена цвету.

Није тачно, запад има залихе угља, али смањују због еколошких проблема. Ми имамо овде на Балкану екоцид и никога то не занима. Људи ће ускоро масовно носити гас маске, бићемо као Лондон 1952. године.

Сада због источног фронта, неке западне земље се враћају угљу, зато што га имају, а нису га користили због екологије.

Само у Београду, партије које пропагирају екологију су освојиле око 13 %. Тога ће бити све више, појављује се и десни сектор који говори о еколошким проблемима.

Тебе и Вучића то не занима, ви само мислите на профит и лажни патриотизам.

Netačno, nemaju uglja dovoljno

Ekologija je nova "demokratija" najobičnija ideologija i načinu da se ucenjuju oni koje bi da drže pod kontrolom

Što naravno ne znači da ne treba voditi računa o životnoj sredini

Bor kao grad postoji zbog rudnika i topionice bakra ..svako ko se tamo doselio znao je gde dolazi i zašto
Tako žive 100 godina ali eto treba im neko ko je otišao u Beč da soli pamet kako da uređuju život tamo gde su ostali

Ne može dok postoje takvi kao ti svuda ..u vlasti, u državnom aparatu u komšiluku, na mrežama

Oni će za malo nemačke moći prodati mnogo naših interesa
Neki što su pohlepni neki što su glupi

Bor kao grad postoji zbog rudnika i topionice bakra ..svako ko se tamo doselio znao je gde dolazi i zašto
Tako žive 100 godina ali eto treba im neko ko je otišao u Beč da soli pamet kako da uređuju život tamo gde su ostali
Није тако увек било у Бору. А људи нису заслужили да трпе вашу сендвичарску или било коју следећу тиранију и да нам загађујете животну средину.
Бор је посебан проблем, али проблем су и несавесни појединци којима се мора стати на пут. Све је патриотизам, па чак и заштита српске животне средине,а не само да подригујете о западу или истоку.

Netačno, nemaju uglja dovoljno

Ekologija je nova "demokratija" najobičnija ideologija i načinu da se ucenjuju oni koje bi da drže pod kontrolom

Što naravno ne znači da ne treba voditi računa o životnoj sredini
Лажеш. Угља има довољно, али када имаш аерозагађење, нормално је да се запиташ, зашто власт и опозиција о овоме ћуте ... онда се појави покрет и странка која говори о томе, и на крају скоро 15% Београђана гласа за њих, не зато што се неко у Београду сетио неке нове идеологије, него зато што је ваздух у Београду постао ненормално загађен.Онда ове друге странке се понекад сете екологије, кад дођу избори.

Back