Миле одлаже референдум

Миле ронхил се игра са народом Републике Српске

  • Да,тресла се гора родио се миш

  • Верујем да ће бити референдума


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.824
Срам га било гази народ годинама ,пуста обечања и онда као и увек НИШТА

Dodik odlaže referendum
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je da su počeli kontakti s Briselom i da su vlasti RS pristale da, kao znak dobre volje, odlože referendum, u nastojanju da se otvori dijalog o pitanjima koja su tražili.


13256.jpg
"U procesu smo intenzivnih razgovora sa određenim evropskim strukturama na koji način naći izlaz", kazao je Dodik i naveo su se u RS pažljivo pripremali kako im iz Evrope ne bi bilo poručeno da u nečemu nisu u pravu.

Dodik je, u intervjuu "Blicu", kazao da je cilj RS da se dođe do izmene zakona, što je i predmet najavljenog referenduma.

"Ako u razgovoru sa Evropom obezbedimo da jakom izjavom važan čovek EU kaže da su zahtevi koje smo izneli opravdani i tačni, i referendum gubi smisao, jer je njegov cilj da dođemo do rešenja. Kako god se ponašala Evropa pa i Amerika, oni će morati da daju trazene odgovore na ova pitanja jer je realnost u BiH nespojiva s pravnim sistemom i u Evropi i u Americi", kazao je Dodik.

Шта мислите ви да ли се Миле игра са народом Републике Српске
 
Poslednja izmena od moderatora:
Срам га било гази народ годинама ,пуста обечања и онда као и увек НИШТА

Dodik odlaže referendum
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je da su počeli kontakti s Briselom i da su vlasti RS pristale da, kao znak dobre volje, odlože referendum, u nastojanju da se otvori dijalog o pitanjima koja su tražili.


13256.jpg
"U procesu smo intenzivnih razgovora sa određenim evropskim strukturama na koji način naći izlaz", kazao je Dodik i naveo su se u RS pažljivo pripremali kako im iz Evrope ne bi bilo poručeno da u nečemu nisu u pravu.

Dodik je, u intervjuu "Blicu", kazao da je cilj RS da se dođe do izmene zakona, što je i predmet najavljenog referenduma.

"Ako u razgovoru sa Evropom obezbedimo da jakom izjavom važan čovek EU kaže da su zahtevi koje smo izneli opravdani i tačni, i referendum gubi smisao, jer je njegov cilj da dođemo do rešenja. Kako god se ponašala Evropa pa i Amerika, oni će morati da daju trazene odgovore na ova pitanja jer je realnost u BiH nespojiva s pravnim sistemom i u Evropi i u Americi", kazao je Dodik.

Шта мислите ви да ли се Миле игра са народом Републике Српске

Dobro je da ste shvatili, ali da nije kasno. :think:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Срам га било гази народ годинама ,пуста обечања и онда као и увек НИШТА

Dodik odlaže referendum
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je da su počeli kontakti s Briselom i da su vlasti RS pristale da, kao znak dobre volje, odlože referendum, u nastojanju da se otvori dijalog o pitanjima koja su tražili.


13256.jpg
"U procesu smo intenzivnih razgovora sa određenim evropskim strukturama na koji način naći izlaz", kazao je Dodik i naveo su se u RS pažljivo pripremali kako im iz Evrope ne bi bilo poručeno da u nečemu nisu u pravu.

Dodik je, u intervjuu "Blicu", kazao da je cilj RS da se dođe do izmene zakona, što je i predmet najavljenog referenduma.

"Ako u razgovoru sa Evropom obezbedimo da jakom izjavom važan čovek EU kaže da su zahtevi koje smo izneli opravdani i tačni, i referendum gubi smisao, jer je njegov cilj da dođemo do rešenja. Kako god se ponašala Evropa pa i Amerika, oni će morati da daju trazene odgovore na ova pitanja jer je realnost u BiH nespojiva s pravnim sistemom i u Evropi i u Americi", kazao je Dodik.

Шта мислите ви да ли се Миле игра са народом Републике Српске

Ne, sve radi kako treba.
Od početka je govorio da je spreman da odloži referendum, ali ne i da ga otkaže ukoliko se ne prihvate zahtevi koje traži RS.
 
Срам га било гази народ годинама ,пуста обечања и онда као и увек НИШТА

Dodik odlaže referendum
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je da su počeli kontakti s Briselom i da su vlasti RS pristale da, kao znak dobre volje, odlože referendum, u nastojanju da se otvori dijalog o pitanjima koja su tražili.


13256.jpg
"U procesu smo intenzivnih razgovora sa određenim evropskim strukturama na koji način naći izlaz", kazao je Dodik i naveo su se u RS pažljivo pripremali kako im iz Evrope ne bi bilo poručeno da u nečemu nisu u pravu.

Dodik je, u intervjuu "Blicu", kazao da je cilj RS da se dođe do izmene zakona, što je i predmet najavljenog referenduma.

"Ako u razgovoru sa Evropom obezbedimo da jakom izjavom važan čovek EU kaže da su zahtevi koje smo izneli opravdani i tačni, i referendum gubi smisao, jer je njegov cilj da dođemo do rešenja. Kako god se ponašala Evropa pa i Amerika, oni će morati da daju trazene odgovore na ova pitanja jer je realnost u BiH nespojiva s pravnim sistemom i u Evropi i u Americi", kazao je Dodik.

Шта мислите ви да ли се Миле игра са народом Републике Српске

Ne,ni najmanje. Sitacija je veoma nezgodna sto se tice trenutne medjunarodne politike. :think:
 
Срам га било гази народ годинама ,пуста обечања и онда као и увек НИШТА

Dodik odlaže referendum
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je da su počeli kontakti s Briselom i da su vlasti RS pristale da, kao znak dobre volje, odlože referendum, u nastojanju da se otvori dijalog o pitanjima koja su tražili.


13256.jpg
"U procesu smo intenzivnih razgovora sa određenim evropskim strukturama na koji način naći izlaz", kazao je Dodik i naveo su se u RS pažljivo pripremali kako im iz Evrope ne bi bilo poručeno da u nečemu nisu u pravu.

Dodik je, u intervjuu "Blicu", kazao da je cilj RS da se dođe do izmene zakona, što je i predmet najavljenog referenduma.

"Ako u razgovoru sa Evropom obezbedimo da jakom izjavom važan čovek EU kaže da su zahtevi koje smo izneli opravdani i tačni, i referendum gubi smisao, jer je njegov cilj da dođemo do rešenja. Kako god se ponašala Evropa pa i Amerika, oni će morati da daju trazene odgovore na ova pitanja jer je realnost u BiH nespojiva s pravnim sistemom i u Evropi i u Americi", kazao je Dodik.

Шта мислите ви да ли се Миле игра са народом Републике Српске

SVAKA MU CAST!
Do sada je uvek kada je neko isao suprotstavljen Zapadu dobio po njusci.........A ovaj put je Zapad uvazio njegove razloge i potrudio se da nadje kompromis.
Zasto bi Dodik dalje isao protiv Zapada, kada je ovim dogovorom postigao sve ono o cemu se narod pita na referendumu?
SVAKA MU CAST!, jos jednom.
 
Back
Top