Milanoviću se gadi Srbija: Dok je mene živog neće u EU

fanstebre

samo mu ti nabijaj komplekse, dok se ne masi za srbosjek u cilju etnicki ciste, i religiozno slobodne od sizmatika

Vitez123

e, ma lozi te ovaj, samo lecite svoje komplekse nad nekim drugim, a ne na srbima, daleko vam lepa kuca
mi se zezamo sa nasim kompleksima, si gledao crni gruja?
1665869139318.png
 
Poslednja izmena:
:hahaha: :rotf:

Ajde jednom da resimo i to famozno “more”.
Prvo hvala sto si me nasmejao sa onim crvenim delom poruke, na cas sam pomislio da imas 14 godina, a sad ako si stariji znas sta to znaci.

Sto se tice “mora”, pajdo moj, more ima Zanzibar, Beliz i masa svetskih prcija, a pored sto ste u Dalmaciji bili gladni pored mora dok se turizam nije pojavio kao privredna grana posle WWII, vi to more niste bili u stanju da koristite za trgovinu, kao npr. Dubrovacka Republika koja nikad nije bila Hrvatska do Jugoslavije.

Nije Hrvatska Hawaii da joj turisticka sezona traje 365 dana, a od 4 meseca se ne zivi, vec prezivljava i zato se iseljavate pored mora.
Lova je u trgovini a ne u suncanju na kamenju, a za to treba malo vise pameti i organizacije.

А сад стварно.....

Каква ваша историја и краљеви.....хрвати су били аварско племе које је силом прилика остало на подручју око Нина и Обровца

Док католичка црква није почела да покрштава Србе по Далмацији ви хрвати сте били на нивоу статистичке грешке.......једва да сте постојали. Ако си бео ти сигурно ниси потомак тих хрвата јер прави хрвати су авари који су овде дошли негде у 7 веку и постали познати под тим именом...... Касније су авари изгубили идентитет и били замењени покатоличеним Србима који су полако због католичанства прелазили у хрвате

Ево га један хрват, класичан потомак авара, по изгледу се то јасно види:


Сви бели хрвати су директни потомци покатоличених срба
Imaš li dokaze da su Hrvati avarsko pleme, da su ostali samo oko Nina i Obrovca i nigdje drugo, da smo bili statistička greška i da je katolička crkva masovno pokatoličavala Srbe u Dalmaciji? Ako imaš pokaži. Ovako kako si ti to zamislio rekla kazala i viruj mi na rič tako ćeš teško koga uvjeriti.
 
Imaš li dokaze da su Hrvati avarsko pleme, da su ostali samo oko Nina i Obrovca i nigdje drugo, da smo bili statistička greška i da je katolička crkva masovno pokatoličavala Srbe u Dalmaciji? Ako imaš pokaži. Ovako kako si ti to zamislio rekla kazala i viruj mi na rič tako ćeš teško koga uvjeriti.
Јован И. Деретић је све доказао, у својим књигама има изворе за све своје тврдње па и за то да су први хрвати били аварско племе али ви доказима не верујете тако да шта ће вам докази ? Ти се сигурно неће променити ниакд без обзира на било какав доказ али твоји потомци за 50, 100, 200 година можда схвате неке ствари.
 
Јован И. Деретић је све доказао, у својим књигама има изворе за све своје тврдње па и за то да су први хрвати били аварско племе али ви доказима не верујете тако да шта ће вам докази ? Ти се сигурно неће променити ниакд без обзира на било какав доказ али твоји потомци за 50, 100, 200 година можда схвате неке ствари.
Ako je tebi Jovan Deretić relevantan onda si ti skroz prolupao i definitivno bi trebao da odeš kod čike psihijatra. Mada tko zna, možda nisi lud, možda si samo dokoni trol koji nema pametnijeg posla nego da se sprda ovdje.
 
Mi sa Hrvatima više nemamo veze. Otkačinjanjem sa njihovog naftovoda ćemo se još više udaljiti.

Hrvati su hteli da razbiju Jugoslaviju, budu nezavisni od Srbije i etnički čista država. To su dobili i - gotovo je.

Ne razumem želju Hrvata da pišu na forumu ljudi od kojih su pobegli i sa kojima nikada više neće imati veze.

Zašto ne uživate po EU forumima sa svojom novom braćom, prijateljima i saveznicima?

Što se EU tiče, čekajmo da prođe kriza, da vidimo hoće li ona opstati i u kom obliku. Sumnjam da će još dugo i EU i NATO dopuštati Istočnoj Evropi da ima pravo glasa...
 

Back
Top