Milanoviću se gadi Srbija: Dok je mene živog neće u EU

Vitez123

Primećen član
Poruka
732
ХАХАХАХАХАХАХА

becki-konjusari-720_orig.jpg
Bolje i bečki "konjušari" (katolici ljudi isto kao mi) nego turski muslimanski konjušari i vazali kao vi.

Vitez123

Primećen član
Poruka
732
Ми нисмо ни једно ни друго ни треће хахаха то мораш неком бошњи да кажеш
Očito ne znaš ni povijest vlastitog naroda i države. 500 godina ste bili pod Turcima i skoro svi srpski plemići i velikaši su postali turski vazali. Čak ste zajedno sa Turcima napadali Hrvatsku u Krbavskoj bitci 1493. godine.

fanstebre

Poznat
Poruka
7.036
Očito ne znaš ni povijest vlastitog naroda i države. 500 godina ste bili pod Turcima i skoro svi srpski plemići i velikaši su postali turski vazali. Čak ste zajedno sa Turcima napadali Hrvatsku u Krbavskoj bitci 1493. godine.

Тада нисте постојали. А под турцима нисмо били непрекидно 500 година већ укупно 350 са прекидима. Више смо устанака подигли против турака него што сте ви пушака очистили.

Ваша повијест је можда велика али ваша историја практично не постоји.

1665850794986.jpeg

retka zver

Iskusan
Poruka
5.845
Mi smo imali državu koju je Otomanska Imperija porobila kao i veliki deo istočne Evrope a vi ste bili plemena u okviru raznih germansko ugarskih država.
Mi smo se Turaka oslobodili ali smo pogrešili,oslobodili smo i vas i sada plaćamo tu grešku....to ti je sine istorija.

Samo se zapitaj..zašto...Beli Manastir a ne Beli Samostan.... ;)

Vitez123

Primećen član
Poruka
732
Тада нисте постојали. А под турцима нисмо били непрекидно 500 година већ укупно 350 са прекидима. Више смо устанака подигли против турака него што сте ви пушака очистили.

Ваша повијест је можда велика али ваша историја практично не постоји.

Pogledajte prilog 1238991
Naravno da smo postojali i 1493. godine i mnogo prije. Naše viševijekovno postojanje koje traje više od 1000 godina kao i naši knezovi, kraljevi, banovi, bitke, ratovi sve je to arheološki istraženo i zapisano u raznim dokumentima, knjigama, poveljama, pismima, kamenu. A to što si ti neuk, bez osnovnog znanja i obrazovanja i što ti je mozak ispran velikosrpskom propagandom je tvoj problem i tvoja sramota. Kada ste digli ustanke protiv Turaka? Jedino u početku u 14. vijeku kada je bio kosovski boj ali tada se niste samo vi borili protiv Turaka nego više naroda uključujući Hrvate. I na kraju u 19. vijeku kada je Tursko carstvo bilo pred slomom i kada im je više i dosadilo da vam drže tu vašu ružnu Srbiju koja nije imala ni more. To su svi vaši "ustanci". Sve ostalo je bilo vaše vazalstvo i služenje turskim gazdama.

Vitez123

Primećen član
Poruka
732
Mi smo imali državu koju je Otomanska Imperija porobila kao i veliki deo istočne Evrope a vi ste bili plemena u okviru raznih germansko ugarskih država.
Mi smo se Turaka oslobodili ali smo pogrešili,oslobodili smo i vas i sada plaćamo tu grešku....to ti je sine istorija.

Samo se zapitaj..zašto...Beli Manastir a ne Beli Samostan.... ;)
Kako, kada i od koga ste vi nas oslobodili molim te objasni mi to?

retka zver

Iskusan
Poruka
5.845
Kako, kada i od koga ste vi nas oslobodili molim te objasni mi to?
Pitaj učiteljicu,pitaj dokle je došla Srpska vojjska 1918....znam ja da ste vi žrtve lošeg obrazovanja ili namernog skrivanja istorije.
Beli Manastir
Kosovo u Hercegovini
Pitaj učiteljicu ko je osnovao FK Hajduk....šta znači hajduk...i tako dalje....knjigu u šake dečko.

retka zver

Iskusan
Poruka
5.845
Naravno da smo postojali i 1493. godine i mnogo prije. Naše viševijekovno postojanje koje traje više od 1000 godina kao i naši knezovi, kraljevi, banovi, bitke, ratovi sve je to arheološki istraženo i zapisano u raznim dokumentima, knjigama, poveljama, pismima, kamenu. A to što si ti neuk, bez osnovnog znanja i obrazovanja i što ti je mozak ispran velikosrpskom propagandom je tvoj problem i tvoja sramota. Kada ste digli ustanke protiv Turaka? Jedino u početku u 14. vijeku kada je bio kosovski boj ali tada se niste samo vi borili protiv Turaka nego više naroda uključujući Hrvate. I na kraju u 19. vijeku kada je Tursko carstvo bilo pred slomom i kada im je više i dosadilo da vam drže tu vašu ružnu Srbiju koja nije imala ni more. To su svi vaši "ustanci". Sve ostalo je bilo vaše vazalstvo i služenje turskim gazdama.
Lažu te sine,to vam je istorija koja je falsifikovana zadnjih 30 godina i pokušaj pranja sramote.Nikada vi niste imali kraljeve,nikada niste imali državu,nikada niste bili samostalni.Prvu državu smo vam mi Srbi dali.

Vitez123

Primećen član
Poruka
732
Pitaj učiteljicu,pitaj dokle je došla Srpska vojjska 1918....znam ja da ste vi žrtve lošeg obrazovanja ili namernog skrivanja istorije.
Beli Manastir
Kosovo u Hercegovini
Pitaj učiteljicu ko je osnovao FK Hajduk....šta znači hajduk...i tako dalje....knjigu u šake dečko.
Pročitao sam ja mnogo i dovoljno knjiga zato i znam da lažeš i pričaš gluposti. Ali evo da te malo obrazujem i da vidiš nešto i van velikosrpske mitomanije. Ponešto o osnivanju Hajduka iz Splita i tome kako su Srbi "oslobodili" Hrvate od Italije i "sačuvali" nas talijanske okupacije, otvori slobodno linkove, nemoj se bojati istine: 1. https://gol.dnevnik.hr/clanak/rubri...-za-rad-1911-godine---695949.html?amp-article 2. https://hr.m.wikipedia.org/wiki/Rapalski_ugovor 3. https://hr.m.wikipedia.org/wiki/Rimski_ugovori_(1924.)

Vitez123

Primećen član
Poruka
732
Lažu te sine,to vam je istorija koja je falsifikovana zadnjih 30 godina i pokušaj pranja sramote.Nikada vi niste imali kraljeve,nikada niste imali državu,nikada niste bili samostalni.Prvu državu smo vam mi Srbi dali.
Zar si ti neki faktor i autoritet da određuješ da li je hrvatska istorija (povijest) falsifikovana ili nije i da li smo imali državu i kraljeve i bili samostalni? Previše sebi daješ na važnosti a realno nebitan si. Kad ste vi nama dali državu? Ako misliš na 1918. godinu Hrvatska tada nije postala država, tada ste stvorili unitarnu Kraljevinu Jugoslaviju i ukinuli Trojednu Kraljevinu Hrvatsku, Slavoniju i Dalmaciju to je bila autonomija koju smo imali u Austro-Ugarskoj. Dakle 1918. godine ste nas okupirali isto kao i 1945. godine i 1991. godine. Ali na kraju vas je stigla kazna u vidu Bljeska i Oluje 1995. godine i sada smo slobodni a vi poraženi.

retka zver

Iskusan
Poruka
5.845
Pročitao sam ja mnogo i dovoljno knjiga zato i znam da lažeš i pričaš gluposti. Ali evo da te malo obrazujem i da vidiš nešto i van velikosrpske mitomanije. Ponešto o osnivanju Hajduka iz Splita i tome kako su Srbi "oslobodili" Hrvate od Italije i "sačuvali" nas talijanske okupacije, otvori slobodno linkove, nemoj se bojati istine: 1. https://gol.dnevnik.hr/clanak/rubri...-za-rad-1911-godine---695949.html?amp-article 2. https://hr.m.wikipedia.org/wiki/Rapalski_ugovor 3. https://hr.m.wikipedia.org/wiki/Rimski_ugovori_(1924.)
Živi ti u zabludi,ne smeta mi....edukuj se na Wikipediji,nemam protiv...
Beli Manastir
Kosovo u Hercegovini
Hajduk...
To ti neće objasniti tvoji historičari...nikada.. :hahaha:

retka zver

Iskusan
Poruka
5.845
Zar si ti neki faktor i autoritet da određuješ da li je hrvatska istorija (povijest) falsifikovana ili nije i da li smo imali državu i kraljeve i bili samostalni? Previše sebi daješ na važnosti a realno nebitan si. Kad ste vi nama dali državu? Ako misliš na 1918. godinu Hrvatska tada nije postala država, tada ste stvorili unitarnu Kraljevinu Jugoslaviju i ukinuli Trojednu Kraljevinu Hrvatsku, Slavoniju i Dalmaciju to je bila autonomija koju smo imali u Austro-Ugarskoj. Dakle 1918. godine ste nas okupirali isto kao i 1945. godine i 1991. godine. Ali na kraju vas je stigla kazna u vidu Bljeska i Oluje 1995. godine i sada smo slobodni a vi poraženi.
Bljesak,Oluja,Tajfun,Rat Zvezda.....:hahaha::hahaha:

Ne pričaj nikome tu bruku....čak se i američki vojnici zgražavaju i svedoče o gadostima nad nedužnim starcima,ženama i decom...bruka ali vi Hrvati za sram i bruku ne znate,takvi ste rodjeni.
Jedini vojni uspeh je bacanje bombi iz aviona na civile koji beže u koloni za Srbiju...herojski čin...ajde u rupu se sakri.

Vitez123

Primećen član
Poruka
732
Živi ti u zabludi,ne smeta mi....edukuj se na Wikipediji,nemam protiv...
Beli Manastir
Kosovo u Hercegovini
Hajduk...
To ti neće objasniti tvoji historičari...nikada.. :hahaha:
Ne piše to samo na Wikipediji. To su stari dokumenti lako provjerljivi koje možeš pronaći svuda na internetu, po muzejima, bibliotekama itd. Di točno u Hercegovini se nalazi misto koje se zove Kosovo? Da li u zapadnoj Hercegovini ili istočnoj Hercegovini? Koja je to općina?

retka zver

Iskusan
Poruka
5.845
Ne piše to samo na Wikipediji. To su stari dokumenti lako provjerljivi koje možeš pronaći svuda na internetu, po muzejima, bibliotekama itd. Di točno u Hercegovini se nalazi misto koje se zove Kosovo? Da li u zapadnoj Hercegovini ili istočnoj Hercegovini? Koja je to općina?
Ajde bezi,ti ne poznajes ni sadasnjicu a pricas o istoriji....... :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:

Poruka
6.453

Milanoviću se gadi Srbija: Dok je mene živog neće u EU​

Hrvatski predsjednik Zoran Milanović danas je komentarišući odbijenicu Ministarstva pravosuđa, koju su uputili Srbiji na zamolnicu za izručenjem četiri pilota, protiv kojih je sud u Beogradu nedavno podigao optužnice zbog ratnih zločina u BiH tokom Oluje.

REGION24.09.2022 | 16:11
Milanoviću se gadi Srbija: Dok je mene živog neće u EU

- Vlada nije učinila ništa i vidim da neće učiniti ništa. Da sam premijer, učinio bih nešto. Nisam premijer. Mogu predložiti, ali ne ovako javno. Tu se radi o zulumu i teroru nad hrvatskim zapovjednicima i rekao sam sve što sam imao reći o njihovoj navodnoj odgovornosti - poručio je Milanović, naglasivši kako je način na koji se, kako prenose hrvatski mediji, Srbija ponaša nejasan.

- Ja ne znam što oni hoće. Hoće u EU. Na ovaj način neće. I cijela priča je besmislena. I ova inicijativa Brdo-Brijoni na kojoj sam bio prije nekoliko dana, da bih onda slušao preko beogradskih i sarajevskih medija da sam navodno komentirao nešto Srebrenicu. To je gadljivo, meni to ne treba, Hrvatskoj to ne treba - istakao je.

- A zna se, kaže MIlanović, ko to može - premijer.

Ta priča s ubijenom djecu mi je postala nepodnošljivo gadljiva. I mi Hrvati isto imamo djecu. Kao neko je išao ubijati srpsku djecu, baš iz aviona je išao gađati srpsku djecu.

"Zašto neće? Nemam pojma. Ova priča da mi po tome nećemo postupati, kao da ti netko opsuje mater više puta, možeš ne postupati, a možeš i reagovati. A ti pokušavaš fino - rekao je pa se obrušio i na srpskog predsjednika Aleksandra Vučića zbog priča o ubijenoj srpskoj djeci.

-Ta priča s ubijenom djecu mi je postala nepodnošljivo gadljiva. I mi Hrvati isto imamo djecu. Kao neko je išao ubijati srpsku djecu, baš iz aviona je išao gađati srpsku djecu. Tu ima cijeli niz pitanja, koje Srbija u principu ni nema prava postavljati i taj njihov zakon kojim si prisvajaju pravo i moralnu auru da sude svemu što se dogodilo na području bivše Jugoslavije, u redu, ali tako u EU nećeš ući - naglasio je upitavši radimo li mi Srbiji probleme kakve neke države rade Makedoniji, koja ih nije ni napala, prenose hrvatski mediji.

Ocekujemo vulinovu reakciju

On je dalje kazao da Srbija pored njega živog neće ući u Evrospku uniju..

(BN Foto: AA)
Srbin Milanovic po Bosancu Vucicu, ocekuje se odgovor Vulina.

C0NSIGLIERI

Buduća legenda
Poruka
39.554
:hahaha: :rotf:

Ajde jednom da resimo i to famozno “more”.
Prvo hvala sto si me nasmejao sa onim crvenim delom poruke, na cas sam pomislio da imas 14 godina, a sad ako si stariji znas sta to znaci.

Sto se tice “mora”, pajdo moj, more ima Zanzibar, Beliz i masa svetskih prcija, a pored sto ste u Dalmaciji bili gladni pored mora dok se turizam nije pojavio kao privredna grana posle WWII, vi to more niste bili u stanju da koristite za trgovinu, kao npr. Dubrovacka Republika koja nikad nije bila Hrvatska do Jugoslavije.

Nije Hrvatska Hawaii da joj turisticka sezona traje 365 dana, a od 4 meseca se ne zivi, vec prezivljava i zato se iseljavate pored mora.
Lova je u trgovini a ne u suncanju na kamenju, a za to treba malo vise pameti i organizacije.

fanstebre

Poznat
Poruka
7.036

Тачно. Мислим да су и Господари прстенова инспирисани вашом историјом. Да вас нема људска раса не би постојала.

Чак и Маје имају предање о вама као великом ратничком народу који се храбро и часно бори.....кад сте ви дошли тамо они су то назвали "златно доба"

Poslednja izmena:

fanstebre

Poznat
Poruka
7.036
А сад стварно.....

Каква ваша историја и краљеви.....хрвати су били аварско племе које је силом прилика остало на подручју око Нина и Обровца

Док католичка црква није почела да покрштава Србе по Далмацији ви хрвати сте били на нивоу статистичке грешке.......једва да сте постојали. Ако си бео ти сигурно ниси потомак тих хрвата јер прави хрвати су авари који су овде дошли негде у 7 веку и постали познати под тим именом...... Касније су авари изгубили идентитет и били замењени покатоличеним Србима који су полако због католичанства прелазили у хрвате

Ево га један хрват, класичан потомак авара, по изгледу се то јасно види:

Сви бели хрвати су директни потомци покатоличених срба

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.