Milanoviću se gadi Srbija: Dok je mene živog neće u EU

Vitez123

Primećen član
Poruka
732
Док је њега живог....

Жив нам био Милановићу 100 година.....мада ће ЕУ много пре тога да се распарча...и твоја лијепа са њом
Prije će se Srbija raspasti nego Hrvatska. Uostalom vaš raspad se trenutno dešava. Albanci su vam već uzeli Kosovo. Što je sljedeće? Mađari Vojvodinu. Bošnjaci Sandžak. Bugari istočnu Srbiju. Za razliku od vas mi čuvamo naše granice i ne predajemo ono što je naše.

Vitez123

Primećen član
Poruka
732
Dobio vam ga je NATO, i to znaš.
Kako nam je NATO dobio rat objasni mi molim te pošto niti jedan hrvatski general niti bilo tko od naših branitelja koji su učestvovali u Oluji, Bljesku, Maslenici i ostalim oslobađajućim akcijama nisu vidjeli da im pomažu ni NATO avioni, ni NATO tenkovi, ni NATO brodovi, ni NATO pješadija?

Casual Observer

Veoma poznat
Poruka
14.847
Prije će se Srbija raspasti nego Hrvatska. Uostalom vaš raspad se trenutno dešava. Albanci su vam već uzeli Kosovo. Što je sljedeće? Mađari Vojvodinu. Bošnjaci Sandžak. Bugari istočnu Srbiju. Za razliku od vas mi čuvamo naše granice i ne predajemo ono što je naše.
Misliš, hegemonistička sila nije imala želje da vas malo očerupa? Videćemo već u kineskom periodu, samo se ti busaj u prsi junačke kad vas niko ne dira.

Casual Observer

Veoma poznat
Poruka
14.847
Kako nam je NATO dobio rat objasni mi molim te pošto niti jedan hrvatski general niti bilo tko od naših branitelja koji su učestvovali u Oluji, Bljesku, Maslenici i ostalim oslobađajućim akcijama nisu vidjeli da im pomažu ni NATO avioni, ni NATO tenkovi, NI NATO brodovi, ni NATO pješadija?
USAF vam je dobio rat, pretnje Zlobodanu Šiljoševiću još od ‘91., ne bi ste se izvukli ni od one raspale JNA da nije bilo ogromnih pritisaka na Srbiju, pa posle bombardovanja VRS RSK je imala oko 200 hiljada stanovnika, polovina preko 65.

Misliš da bi se onako završilo da ste naišli na VJ?

Casual Observer

Veoma poznat
Poruka
14.847
Pa mi fino surađujemo sa Kinezima. Eno izgradili nam Pelješki most.
Da su vas onako pri bombardovali kao bosanske Srbe savladala bi vas i VRS, posle, a o VJ ni maštati, VRSK nije imala nikakvu brojnost, znaš gi to lepo.

Ne postaje se heroj u borbi 20:1, to je Njofri prijatelju Zlobinom trebalo da bi postao “Otac Nacije”. Jedan Njofra pored Kralja Zvonimira!?! Pa gde to ima?!? Samo kod vas.

Vitez123

Primećen član
Poruka
732
USAF vam je dobio rat, pretnje Zlobodanu Šiljoševiću još od ‘91., ne bi ste se izvukli ni od one raspale JNA da nije bilo ogromnih pritisaka na Srbiju, pa posle bombardovanja VRS RSK je imala oko 200 hiljada stanovnika, polovina preko 65.

Misliš da bi se onako završilo da ste naišli na VJ?
Prijetili su i nama sa zapada 1993. godine u akciji Maslenica ako nastavimo da napredujemo i 1995. godine kad smo bili prid Banja Lukom. A 1991. godine smo imali embargo zabranu na uvoz oružja. Tako da nije zapad nešto previše bio na našoj strani. Čuj to vojska Republike Srpske Krajine preko 65 godina imala. Zar ti stvarno viruješ u tu bajku? Pa di su im bili mladi muškarci? Nije valjda "Krajina" bila sastavljena samo od dice, žena i staraca?

Casual Observer

Veoma poznat
Poruka
14.847
Prijetili su i nama sa zapada 1993. godine u akciji Maslenica ako nastavimo da napredujemo i 1995. godine kad smo bili prid Banja Lukom. A 1991. godine smo imali embargo zabranu na uvoz oružja. Tako da nije zapad nešto previše bio na našoj strani. Čuj to vojska Republike Srpske Krajine preko 65 godina imala. Zar ti stvarno viruješ u tu bajku? Pa di su im bili mladi muškarci? Nije valjda "Krajina" bila sastavljena samo od dice, žena i staraca?
A, to, e to ti je najlepši znak da ste dobili dirigovan rat - ne bi Tuđmanu ušao u BiH od RV i PVO VJ da taj isti Zapad nije pritegao Zlobodana.

fanstebre

Poznat
Poruka
7.036
Предаћете сами првом освајачу без испаљеног метка. То вам је традиција.

Darth Vader

Buduća legenda
Poruka
30.377
Ako nam je to tradicija kako onda Hrvatsku nismo predali JNA i četnicima 1991.-1995...?
Četnicima?
Taj rečnik sačuvaj za međuustašku upotrebu.
Što se tiče jna čija je to vojska bila i ko je upravljao sa njom?
Predali ste se bez ispaljenog metka nato-u i skinuli gaće ispred Zapadne Evrope.Ne EU.Nego Zapadne Evrope.
A sad će te da ostanete i bez svoje valute.
A kad se sve to rastoči kao g.ovno na kiši ostaćete i bez države.Kovid kriza je pokazala šta je EU.Mislim na ono divljačko otimanje humanitarne pomoći za italiju od strane nemačke.Pa ono kad su amerikanci došli i pokupovali sve maske iz fabrike u italiji.A hrvatska je POSLEDNJA članica eu koja je dobila famozne vakcine.eto toliko ste bitni i to je eu pred kojom ste se naguzili.
Vidiš.Sutra.Kad rusija završi sa ukrajinom.prećiće na sledeću državu.neku iz nato pakta.onda ćeš videti isto ponašanje kao i za vreme korona krize.znam da ne veruješ.nisam ni ja verovao šta se radi po eu i sa eu kad je počela korona.pa svi videsmo.

Vitez123

Primećen član
Poruka
732
Četnicima?
Taj rečnik sačuvaj za međuustašku upotrebu.
Što se tiče jna čija je to vojska bila i ko je upravljao sa njom?
Predali ste se bez ispaljenog metka nato-u i skinuli gaće ispred Zapadbe Evrope.Be EU.Nego Zapadne Evrope.
A sad će te da ostanete i bez svoje valute.
A kad se sve to rastoči kao g.ovno na kiši ostaćete i bez države.Kovid kriza je pokazala šta je EU.Mislim na ono divljačko otimanje humanitarne pomoći za italiju od strane nemačke.Pa ono kad su amerikanci došli i pokupovali sve maske iz fabrike u italiji.A hrvatska je POSLEDNJA članica eu koja je dobila famozne vakcine.eto toliko ste bitni i to je eu pred kojom ste se naguzili.
Vidiš.Sutra.Kad rusija završi sa ukrajinom.prećiće na sledeću državu.neku iz nato pakta.onda ćeš videti isto ponašanje kao i za vreme korona krize.znam da ne veruješ.nisam ni ja verovao šta se radi po eu i sa eu kad je počela korona.pa svi videsmo.
Pa ti vojnici protiv kojih smo ratovali 1991.-1995. su sami sebe nazivali četnicima, ne svi ali većina jesu. Nije to naša izmišljotina nego njihovo vlastito (sopstveno) izjašnjavanje koje je potvrđeno brojnim dokazima u vidu videosnimaka i fotografija sa ratišta. Sa JNA je upravljao prije svih Slobodan Milošević a onda ispod njega Veljko Kadijević i Blagoje Adžić. Nismo se predali NATO-u jer nas NATO nije ni napao ni okupirao, oni su naši saveznici i prijatelji. Baš "uspješno" Rusija završava sa Ukrajinom hahahahahaha ne mogu pobijediti najsiromašniju državu u Europi a umislili da su ravnopravni zapadu. Ako bi Rusija napala neku državu koja je članica NATO pakta recimo Poljsku to bi bio kraj Rusije jer bi se Amerika, Velika Britanija, Njemačka, Francuska direktno uključile sa svojim vojskama. Ne možeš to uspoređivati sa koronom. Znaju se pravila NATO pakta i šta je potpisano. Ako napadneš jednu NATO članicu napao si ih sve.

Vitez123

Primećen član
Poruka
732
Neće stradati Amerika nikad.Niti Velika Britanija.Ali će stradati Poljska,Baltik.A kad se sve raspadne.Svojevoljno će te se podati Mađarskoj i Italiji.
Koliko imaš godina?
Pamti moje reči da ih se setiš.Neće to daleko biti.
Zašto bi se mi svojevoljno podali Mađarskoj i Italiji? Kakve to gluposti lupetaš? Da nam je do svojevoljnog podavanja okupatorima onda domovinskog rata 1991.-1995. ne bi ni bilo jer bi mi odmah rekli Srbima evo vam radite što hoćete od Hrvatske, pravite Veliku Srbiju, Krajinu ili ostavite Jugoslaviju, nas to uopće ne zanima. Uostalom više Mađara ima u samoj Vojvodini nego u čitavoj Hrvatskoj i to mnogo mnogo više, prije će oni vama odcijepiti teritorije nego nama. Na kraju krajeva Italija i Mađarska zvanično priznaju teritorijalni integritet i suverenitet Hrvatske a vaše granice bome ne uvažavaju naročito jer su priznali nezavisnost Kosova.

fanstebre

Poznat
Poruka
7.036
Ako nam je to tradicija kako onda Hrvatsku nismo predali JNA i četnicima 1991.-1995...?
Тако што је није предао ватикан, немачка уз остале западне силе којима је одговарало рушење Југославије на штету Срба, а на корист вас малих новостворених народића

Vitez123

Primećen član
Poruka
732
Тако што је није предао ватикан, немачка уз остале западне силе којима је одговарало рушење Југославије на штету Срба, а на корист вас малих новостворених народића
Vatikan i Njemačka su priznali Hrvatsku 1992. godine i to je to. Ali nisu Vatikan i Njemačka došli da ratuju umjesto nas. Mi smo sami ratovali čak i onda kad smo bili slabo naoružani i kad nas zapad još nije ni priznao a to je bilo 1991. godine. Kako to objašnjavaš ako nam je navodno u tradiciji da svoju zemlju dajemo prvom osvajaču? I na osnovu čega tvrdiš da smo mi novonastali narodčić? Kad smo mi to nastali po tebi u kojem stoljeću (vijeku) i koje godine? Ajde "veliki poznavaoče" povijesti (istorije) "nauči" nas da se još malo nasmijemo tvojim glupostima.

fanstebre

Poznat
Poruka
7.036
Vatikan, Njemačka su priznali Hrvatsku 1992. godine i to je to. Ali nisu Vatikan i Njemačka došli da ratuju umjesto nas. Mi smo ratovali čak i onda kad smo bili slabo naoružani i kad nas zapad još nije ni priznao a to je bilo 1991. godine. Kako to objašnjavaš ako nam je navodno u tradiciji da svoju zemlju dajemo prvom osvajaču? I na osnovu čega tvrdiš da smo mi novonastali narodčić? Kad smo mi to nastali po tebi u kojem stoljeću (vijeku) i koje godine? Ajde "veliki poznavaoče" povijesti (istorije) "nauči" nas da se još malo nasmijemo tvojim glupostima.
Ајде бре мани ме ваше храбрости, сви знамо све о вашој храбрости, ујединили сте се сви против Срба, и квази-муслимани и словенци плус сте имали сваку могућу логистичку подршку западних сила кроз њихове службе и остало.

Ова ваша реченица коју често користите "нећете (ово или оно) док смо живи ми" говори много о вашој подсвести......

Vitez123

Primećen član
Poruka
732
Ајде бре ујединии сте се сви против Срба, и квази-муслимани и словенци плус сте имали сваку могућу логистичку подршку западних сила кроз њихове службе и остало.

Ова ваша реченица коју често користите "нећете (ово или оно) док смо живи ми" говори много о вашој подсвести......
Jao baš smo "veliku" pomoć mi Hrvati imali od muslimana iz BiH i Slovenaca, inače su oni poznati po svojoj snazi, brojnosti i naoružanosti pa su nam zaista bili od velike "pomoći" u sukobu sa vama, toliko su nam bili od "koristi" da smo mi njih morali spašavati od vas. Koju logističku podršku sa zapada smo imali? Jel to bilo ono 1991. godine kad su nam uveli embargo zabranu na uvoz oružja? Ili 1993. godine kad su nam prijetili sankcijama i zaustavili naše napredovanje u akciji Maslenica? Ili 1995. godine kad su rekli našoj vojsci stop pred Banja Lukom? Zapad jeste priznao Hrvatsku kao nezavisnu državu 1992. godine i to je više manje sve od njihove pomoći. Nisu oni bili toliko presudan faktor u tom ratu kao što vi to želite predstaviti kako bi ste našli izgovor za vaš poraz.

fanstebre

Poznat
Poruka
7.036
Ма ви сте сила бре одувек били. Сами против свих Срба. Још од памтивјека. Показали сте се као пркосан и војно способан народ.

хахахаха

ХАХХАХАХАХА

Украјина плаче за вама.....поделите јој то ваше велико ослободилачко искуство

Vitez123

Primećen član
Poruka
732
Ма ви сте сила бре одувек били. Још од памтивјека. Показали сте се као пркосан и војно способан народ. Нико вама није могао да влада тако лако.

хахахаха
Za vas jesmo oduvik bili sila, čak i onda kad ste vi imali više oružja i bolje oružje mi smo to nadoknađivali srcem, hrabrosti i inteligencijom, a kamoli sad kad ni u naoružanju više nemate prednost jer nemate dovoljno novca da kupite, sad smo doslovno Bogovi za vas u apsolutno svemu.

fanstebre

Poznat
Poruka
7.036
Za vas jesmo oduvik bili sila, čak i onda kad ste vi imali više oružja i bolje oružje mi smo to nadoknađivali srcem, hrabrosti i inteligencijom, a kamoli sad kad ni u naoružanju više nemate prednost jer nemate dovoljno novca da kupite, sad smo doslovno Bogovi za vas u apsolutno svemu.

ХАХАХАХАХАХАХА

becki-konjusari-720_orig.jpg

То богови само напред, недајте се

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.