• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Milanoviću se gadi Srbija: Dok je mene živog neće u EU

JankoTheGreat

Buduća legenda
Poruka
26.543

Milanoviću se gadi Srbija: Dok je mene živog neće u EU​

Hrvatski predsjednik Zoran Milanović danas je komentarišući odbijenicu Ministarstva pravosuđa, koju su uputili Srbiji na zamolnicu za izručenjem četiri pilota, protiv kojih je sud u Beogradu nedavno podigao optužnice zbog ratnih zločina u BiH tokom Oluje.

REGION24.09.2022 | 16:11

- Vlada nije učinila ništa i vidim da neće učiniti ništa. Da sam premijer, učinio bih nešto. Nisam premijer. Mogu predložiti, ali ne ovako javno. Tu se radi o zulumu i teroru nad hrvatskim zapovjednicima i rekao sam sve što sam imao reći o njihovoj navodnoj odgovornosti - poručio je Milanović, naglasivši kako je način na koji se, kako prenose hrvatski mediji, Srbija ponaša nejasan.

- Ja ne znam što oni hoće. Hoće u EU. Na ovaj način neće. I cijela priča je besmislena. I ova inicijativa Brdo-Brijoni na kojoj sam bio prije nekoliko dana, da bih onda slušao preko beogradskih i sarajevskih medija da sam navodno komentirao nešto Srebrenicu. To je gadljivo, meni to ne treba, Hrvatskoj to ne treba - istakao je.

- A zna se, kaže MIlanović, ko to može - premijer.

Ta priča s ubijenom djecu mi je postala nepodnošljivo gadljiva. I mi Hrvati isto imamo djecu. Kao neko je išao ubijati srpsku djecu, baš iz aviona je išao gađati srpsku djecu.

"Zašto neće? Nemam pojma. Ova priča da mi po tome nećemo postupati, kao da ti netko opsuje mater više puta, možeš ne postupati, a možeš i reagovati. A ti pokušavaš fino - rekao je pa se obrušio i na srpskog predsjednika Aleksandra Vučića zbog priča o ubijenoj srpskoj djeci.

-Ta priča s ubijenom djecu mi je postala nepodnošljivo gadljiva. I mi Hrvati isto imamo djecu. Kao neko je išao ubijati srpsku djecu, baš iz aviona je išao gađati srpsku djecu. Tu ima cijeli niz pitanja, koje Srbija u principu ni nema prava postavljati i taj njihov zakon kojim si prisvajaju pravo i moralnu auru da sude svemu što se dogodilo na području bivše Jugoslavije, u redu, ali tako u EU nećeš ući - naglasio je upitavši radimo li mi Srbiji probleme kakve neke države rade Makedoniji, koja ih nije ni napala, prenose hrvatski mediji.

Ocekujemo vulinovu reakciju

On je dalje kazao da Srbija pored njega živog neće ući u Evrospku uniju..

(BN Foto: AA)

JankoTheGreat

Buduća legenda
Poruka
26.543
Њих/њега ће неко нешто питати. Ко је и шта је било је јасно кад се хвалио са "дидом" усташом.

Vulin nazvao Milanovića ustašom​

PROMO Autor:N1 Srbija24. sep 202218:16
Podijeli:

1664036151-1663224449-Tan2022-8-22_153617296_2-900x576-750x480.jpg
Izvor: TANJUG/OMK MUP REPUBLIKE SRBIJE/ANTON ANTANASIJEVIC
Ministar unutrašnjih poslova Srbije Aleksandar Vulin odgovorio je hrvatskom predsjedniku Zoranu Milanoviću i naveo da "dok Vučić vodi Srbiju, nećemo prestati da tražimo pravdu za našu pobijenu djecu".

„Zato što je hrvatska politika prema Srbima mješavina kompleksa i loših namjera, između hrvatske ljevice i desnice nema nikakve razlike kada je u pitanju odnos prema Srbiji i srpskim žrtvama“,
naveo je Vulin u saopštenju.

Kako je naveo, „kada se Milanović pred veteranima hvalio bliskim rođacima pripadnicima ustaškog pokreta, bio je iskren, baš kao što iskreno mrzi i Vučića i Srbiju“.

„Reći da je ‘to sa pobijenom srpskom djecom, postalo nepodnošljivo gadljivo’, može da kaže samo ustaša. Dok Vučić vodi Srbiju, nećemo prestati da tražimo pravdu za našu pobijenu djecu, nama su ona vrijedna istine i pravde, a ustaše neka nastave da prijete blokiranjem ulaska Srbije u Evropsku uniju i neka se drže svog obećanja, da bar jednom urade nešto dobro za Srbiju. Evropska unija u kojoj odlučuju ustaše nije mjesto za Srbiju“,
izjavio je ministar unutrašnjih poslova Srbije Aleksandar Vulin, reagujući na navode predsjednika Hrvatske Zorana Milanovića da je Vučićevo pominjanje djece postalo „nepodnošljivo gadljivo“.

MOST6

Elita
Poruka
21.381

Milanoviću se gadi Srbija: Dok je mene živog neće u EU​

Hrvatski predsjednik Zoran Milanović danas je komentarišući odbijenicu Ministarstva pravosuđa, koju su uputili Srbiji na zamolnicu za izručenjem četiri pilota, protiv kojih je sud u Beogradu nedavno podigao optužnice zbog ratnih zločina u BiH tokom Oluje.

REGION24.09.2022 | 16:11

- Vlada nije učinila ništa i vidim da neće učiniti ništa. Da sam premijer, učinio bih nešto. Nisam premijer. Mogu predložiti, ali ne ovako javno. Tu se radi o zulumu i teroru nad hrvatskim zapovjednicima i rekao sam sve što sam imao reći o njihovoj navodnoj odgovornosti - poručio je Milanović, naglasivši kako je način na koji se, kako prenose hrvatski mediji, Srbija ponaša nejasan.

- Ja ne znam što oni hoće. Hoće u EU. Na ovaj način neće. I cijela priča je besmislena. I ova inicijativa Brdo-Brijoni na kojoj sam bio prije nekoliko dana, da bih onda slušao preko beogradskih i sarajevskih medija da sam navodno komentirao nešto Srebrenicu. To je gadljivo, meni to ne treba, Hrvatskoj to ne treba - istakao je.

- A zna se, kaže MIlanović, ko to može - premijer.

Ta priča s ubijenom djecu mi je postala nepodnošljivo gadljiva. I mi Hrvati isto imamo djecu. Kao neko je išao ubijati srpsku djecu, baš iz aviona je išao gađati srpsku djecu.

"Zašto neće? Nemam pojma. Ova priča da mi po tome nećemo postupati, kao da ti netko opsuje mater više puta, možeš ne postupati, a možeš i reagovati. A ti pokušavaš fino - rekao je pa se obrušio i na srpskog predsjednika Aleksandra Vučića zbog priča o ubijenoj srpskoj djeci.

-Ta priča s ubijenom djecu mi je postala nepodnošljivo gadljiva. I mi Hrvati isto imamo djecu. Kao neko je išao ubijati srpsku djecu, baš iz aviona je išao gađati srpsku djecu. Tu ima cijeli niz pitanja, koje Srbija u principu ni nema prava postavljati i taj njihov zakon kojim si prisvajaju pravo i moralnu auru da sude svemu što se dogodilo na području bivše Jugoslavije, u redu, ali tako u EU nećeš ući - naglasio je upitavši radimo li mi Srbiji probleme kakve neke države rade Makedoniji, koja ih nije ni napala, prenose hrvatski mediji.

Ocekujemo vulinovu reakciju

On je dalje kazao da Srbija pored njega živog neće ući u Evrospku uniju..

(BN Foto: AA)
Naslov je izokretanje rečenog. Milanović nije izjavio da mu se gadi Srbija. Srpski mediji su dno dna.

Poruka
17.349
Naslov je izokretanje rečenog. Milanović nije izjavio da mu se gadi Srbija. Srpski mediji su dno dna.
Nije izjavio ali ne iskljucujem da je tako mislio.
Imam osjecaj da se njemu gade svi koji mu ne idu 100% niz dlaku.

Boze dragi, koliko su ono bila neka ljepsa vremena dok je Kolinda bila predsjednica, tako mi fali onakva lijepa i blentava, a najvise mi je zao sto od 1990 naovamo Hrvatska po prvi put ima normalnog covjeka za premijera kojem taj bubuljicavi, nabrekli majmun stalno radi zvrcke.

MOST6

Elita
Poruka
21.381
Pa i on se gadi nama,al' koga to zaboli.
Točno. Niti je nama stalo što vaši političari rade i govore, niti je vašima stalo što naši govore. Zaključak: jedni drugima smo posve nepotrebni i ne uvažavamo se međusobno ni 0,0000000000000000001%. Jednostavno smo nebitni jedni drugima. Čekamo samo da vaše svađalice prestanu non-stop spominjati Hrvatsku pa da zaboravimo da uopće postojite. Nažalost, ništa od toga, jer Vučić i njegovi robovi žive od spominjanja Hrvatske. ;)

Poruka
17.349
Zaključak: jedni drugima smo posve nepotrebni i ne uvažavamo se međusobno ni 0,0000000000000000001%. Jednostavno smo nebitni jedni drugima. Čekamo samo da vaše svađalice prestanu non-stop spominjati Hrvatsku pa da zaboravimo da uopće postojite.
Batice, kada ti ono gasis account na krstarici?

:mrgreen:

Poruka
17.349
Zašto misliš da sam političar, prehlađeni detektivu?
Zbog toga sto za razliku od tebe, mene nikada neces vidjeti da pisem u prvom licu mnozine.
Btw. to mi je jedna od osnovnih stvari po kojma filtriram ljude i spremam ih u odredjene ladice.
Pa sada jos jednom procitaj svoj upis i obrati paznju u kojem je licu napisan.
Nema potrebe da ja tebe igdje trpam, sam si sebe strpao.

MOST6

Elita
Poruka
21.381
Zbog toga sto za razliku od tebe, mene nikada neces vidjeti da pisem u prvom licu mnozine.
Btw. to mi je jedna od osnovnih stvari po kojma filtriram ljude i spremam ih u odredjene ladice.
Pa sada jos jednom procitaj svoj upis i obrati paznju u kojem je licu napisan.
Nema potrebe da ja tebe igdje trpam, sam si sebe strpao.
Vidi se da gledaš kroz perspektivu ladica. Pokušaj razmišljati out of box. ;) Osim toga, kako ti kao rasist uopće imaš obraza bilo što kritizirati drugoga? :roll:

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.