Милановић: "Додик није четник, Република Српска није настала на геноциду, него САД"

Slavenska

Domaćin
Poruka
4.286
ауторска тема

Председник Хрватске Зоран Милановић данима , месецима , изненађује са својим изјавама које даје новинарима .Тако је на једној од конференција за штампу напао новинара Н1 и рекао ":Додик није четник , он је наш партнер , Република Српска није настала на геноциду , него САД и Херцег Босна ће бити трећи ентитет "

https://www.blic.rs/vesti/republika...tuaciji-o-bih-potkacio-izetbegovica-i/p68zgq7

https://ba.n1info.com/vijesti/milan...ec-partner-hrvati-u-bih-spremni-za-3-entitet/

Паметна политика хрватског председника може довести до тога да Хрвати заиста добију свој трећи ентитет , ово је можда први пут да се Загреб залаже за питања Хрвата у средњој Босни и да жели да реши њихов статус .

Мислим да треба поздравити овакву политику Милановића и оних Хрвата који овако размишљају .

Требамо да прихватимо да очигледно постоје две Хрватске или пак је ово све једна представа за народ ..

какво је ваше мишљење?
 
Poslednja izmena od moderatora:
Tako mi puca krasni kura*c za BiH.
Njemu ako je do BiH neka tamo preseli i kandidira se na izborima, a ne da svojim postupcima zajebava gradjane drzave koji su ga vecinski izabrali za predsjednika.
Svako dobro Bosnjacima, Hrvatima i Srbima koji tamo zive, ali stanovnici Hrvatske imaju dovoljno vlastitih muka, nisu nam uz sve nase potrebne jos i tudje.
 
Tako mi puca krasni kura*c za BiH.
Njemu ako je do BiH neka tamo preseli i kandidira se na izborima, a ne da svojim postupcima zajebava gradjane drzave koji su ga vecinski izabrali za predsjednika.
Svako dobro Bosnjacima, Hrvatima i Srbima koji tamo zive, ali stanovnici Hrvatske imaju dovljno vlastitih muka, nisu nam uz sve nase potrebne jos i tudje.

Чињеница је да су хрвати у средњој Босни обесправљени , чињеница је и да нико из Загреба о њима није много водио рачуна , ово је први пут , али наравно ту постоје и неке недоумице ..да ли је он искрен у овом што говори и колико је спреман да иде .
 
Чињеница је да су хрвати у средњој Босни обесправљени , чињеница је и да нико из Загреба о њима није много водио рачуна , ово је први пут , али наравно ту постоје и неке недоумице ..да ли је он искрен у овом што говори и колико је спреман да иде .
Jesu, obespravljeni su, ali imaju svoje politicke predstavnike pa neka se bore za sebe.
BiH Hrvatima iskreno zelim treci entitet, ali ne preko ledja RH.
 
Plenković je skoro optužio Milanovića da je ruski agent lol
Možda i jeste čim toliko brani Dodu koji je neskriveni ruski igrač
To je jedna najobicnija nasmrkana budaletina.
Uzmi kokain, spoji to s bahatim karakterom zagrebacke zlatne mladezi i dobijes to sto dobijes.
Mene su ljudi isprdavali kada sam glasao za Kolindu, pitali me kako mozes kad je ovaj dva koplja po inteligenciji ispred nje (sto uopce ne znaci da je nesto posebno pametan, vec je ona nesretnica totalno tupava).
Pa eto, duplo je inteligentniji, ali i cetiri puta ludji.
Ona je bila lijepa i glupa, samim time nije radila nikakvu stetu.
 
Jesu, obespravljeni su, ali imaju svoje politicke predstavnike pa neka se bore za sebe.
BiH Hrvatima iskreno zelim treci entitet, ali ne preko ledja RH.
a znaci trebaju dobiti treci entitet preko ledja dodika..jedino ga mogu dobiti preko ledja hrvatske..
 
Jesu, obespravljeni su, ali imaju svoje politicke predstavnike pa neka se bore za sebe.
BiH Hrvatima iskreno zelim treci entitet, ali ne preko ledja RH.

Problem je što nemaju, nego im predstavnike biraju muslimani.
 
Ko nas zavadi, Cia i Mosad.

srbi-i-hrvati-bra%C4%87a-foto-nezavisne.jpg
 
Cim se ovako nesto pojavi proradi vas srbski patrijotski gen slabost na Hrvate. To je bratstvo i jedinstvo. :super:

Ne baš, jer nama Hrvati ne trebaju, nego mi njima. Jedino što nam je lepo da gledamo kako oni buše muslimane, dok mi grickamo kokice u Srpskoj očišćenoj i od jednih i od drugih :kafa: Kako god obrneš, tvojih 23 posto je najebalo :whistling:
 
Problem je što nemaju, nego im predstavnike biraju muslimani.
Meni je to sve jasno, ali ova drzava ima dovoljno vlastitih problema.
Jedine osobe koje poznajem da trzaju na Milanoviceve stavove, a do jucer su ga mrzile su nekakve ustasofilne zenge u penzijama s nadimcima kao sto su Krle, Pipe, Cipe i sl. odreda intelektualne i ljudske gromade.

Cim se ovako nesto pojavi proradi vas srbski patrijotski gen slabost na Hrvate. To je bratstvo i jedinstvo. :super:
Desnicarska solidarnost.

:mrgreen:

Znam da je mom hiperustaskom tetku koji iz dna duse mrzi Srbe cetnik daleko miliji od ijednog hrvatskog partizana.
 
Meni je to sve jasno, ali ova drzava ima dovoljno vlastitih problema.
Jedine osobe koje poznajem da trzaju na Milanoviceve stavove, a do jucer su ga mrzile su nekakve ustasofilne zenge u penzijama s nadimcima kao sto su Krle, Pipe, Cipe i sl. odreda intelektualne i ljudske gromade.

Možda zato što ranije nije iskazivao takve stavove? Vidi, ako nećeš da ti Hrvati iz Hercegovine dolaze u Hrvatsku, onda moraš da učiniš sve da im obezbediš normalne uslove tamo odakle su u originalu. Jedan od osnovnih takvih uslova, posebno u turbulentnoj sredini kakva je BiH, jeste da postoji nekakav politički mehanizam koji obezbeđuje ravnopravnost svih. Onde se dešava potpuno suprotno i neko ko godinama gleda sve to iz pozicije Hrvata, sigurno da mu nije dobro i da želi da pobegne odatle. A gde će da pobegne osim u Hrvatsku?
 
Vidi, ako nećeš da ti Hrvati iz Hercegovine dolaze u Hrvatsku, onda moraš da učiniš sve da im obezbediš normalne uslove tamo odakle su u originalu.
Ma nije mi problem mijenjati svakog mutavog RH Hrvata za normalnog BiH Hrvata.
Meni bi bilo daleko draze da dalmatinski Srbi nisu protjerani, zbog toga sto je Tudjman tamo naselio Janjevce.
Nisu dalmatinski Srbi nesto bogomdani, budaletine su poput njihovih vlaskih susjeda Hrvata iz Zagore (sam od tamo potjecem), ali jos uvijek daleko normalniji od nekakvog copora janjevackih divljaka.
Na kraju krajeva, dok je osoba bijele rase, nije bitno odakle dolazi, vec u sta se razvila.
Uglavnom cu uvijek prije naci zajednicku rijec s osobom iz Zagreba, Istre, Subotice, Novog Sada, Raguse, nego s nekim iz Posusja, Citluka, Zare, Spalata i sl.

ne vrijedi ni da ti covjek nacrta osnovne stvari u politici...
Znam, ne zelim se u to petljati.
Zbog toga tu na politiku dodjem trolati i dobro je.
Najljepse svadje se ovdje vode.
 
Meni je to sve jasno, ali ova drzava ima dovoljno vlastitih problema.
Jedine osobe koje poznajem da trzaju na Milanoviceve stavove, a do jucer su ga mrzile su nekakve ustasofilne zenge u penzijama s nadimcima kao sto su Krle, Pipe, Cipe i sl. odreda intelektualne i ljudske gromade.


Desnicarska solidarnost.

:mrgreen:

Znam da je mom hiperustaskom tetku koji iz dna duse mrzi Srbe cetnik daleko miliji od ijednog hrvatskog partizana.

Budala se budali raduje, bilo i bice.
 

Back
Top