Milan St. Protić kao niko do sada opisao Vučića

dejan624

Domaćin
Poruka
3.176
Predsednik Srbije ne uzima reč “demokratija” u usta već godinama, niti bilo ko drugi od njegovih satrapa. Njegova ličnost je kaćiperska, snobovska, malograđanska i zato on sebi stalno mora da dokazuje da je nešto važan
Ličnost današnjeg predsednika Srbije je kaćiperska, površna, malograđanska i snobovska. On mora sam sebi stalno da dokazuje da je nešto važan, da je nešto bitan i da od njega nešto zavisi u ovoj zemlji”, objašnjava naš sagovornik.


Protić dodaje da se Vučić znatno drugačije ponaša kad razgovara sa strancima.


“Pred njima pezi, kleči, klanja se, ljubi skute. Taj njegov kompleks inferiornosti je vidljiv u odnosu na veliki svet, svejedno da li je u pitanju Putin, Si Điping, Tramp, Bajden. Videli ste kad je dolazila Angela Merkel, bukvalno vam dođe da povraćate od one njegove snishodljivosti. Prema svetu on je manji od makovog zrna zato što zna da ne vredi ništa. On njih vidi kao ne znam kakve veličine i genijalce koji prosipaju mudrost koju god reč da kaže”, opisuje jedan od vođa petooktobarskih promena.


“S druge strane, nama u zemlji svakodnevno dosađuje dramatičnim nastupima koji traju duže od sat vremena, tokom kojih nam ne kaže aposlutno ništa. To je jedno fraziranje, gde on ne propušta priliku da pomene nekog iz opozicije, koji su svi najgori na svetu i treba ih sve pomlatiti, jer najbolje bi bilo da u Srbiji nema nikakve opozicije i da na svakoj televiziji on svaki dan ‘trućka’ od jutra do sutra. Tako vam je kad izaberete takvog za predsednika. On je rezultat nepromišljenosti ovog naroda koji nije izvukao pouke iz svojih prethodnih, loših istorijskih iskustava”
https://nova.rs/vesti/politika/milan-st-protic-kao-niko-do-sada-opisao-vucica/
 
meni se ovaj deo izuzetno dopao

„Kad hoćete republiku i direktno biranje – ovo možete da dobijete. Tako je bilo sa Brozom i Miloševićem, pa sad i treći put ponavljate istu grešku. To je kad hoćete direktno biranog predsednika – ima da vam se penje na glavu i noću i danju. Ovo je odgovor jednog ciničnog monarhiste, kakav sam ja”, poručuje Protić.
 
Иаки ми Протић није готиван,овде је у праву. Вуле је чедо запада и истока,нема тај петљу да се окрене једнима или другима. Овамо продаје спику паштетарима о некој тобоже независности и неутралности.
 
Иаки ми Протић није готиван,овде је у праву. Вуле је чедо запада и истока,нема тај петљу да се окрене једнима или другима. Овамо продаје спику паштетарима о некој тобоже независности и неутралности.
a i zapad i istok naivni pa ne vide du dvostruku Vuletovu igru.
Il je Vule Ajnstajn pa ih sve vrti, il Vule neradi ni za koga.........Posto je dokazano daleko od Ajnstajna, ondak je ovo drugo.
 
a i zapad i istok naivni pa ne vide du dvostruku Vuletovu igru.
Il je Vule Ajnstajn pa ih sve vrti, il Vule neradi ni za koga.........Posto je dokazano daleko od Ajnstajna, ondak je ovo drugo.
Ради он за свакога. Бити издајник и гузити се свима није одлика његове памети. Већ полтронства и политичког не знања. И многи су пре њега владали и мањом Србијом па су знали неки баланс да нађу. Овај сем задуживања и лизања буље сваком странцу,ништа није урадио. Три тенка не сме на Космет да пошаље.
 
Bravo grobar on jejedan glumer i pozer koji samo priča a ništa ne radi ono lupa štakom u sto i kaže ja branim naš narod ja neću da dozvolim ono ja neću ono takvi koji puno pričaju i ne skidaju se sa televizije takvi obično ništa i ne rade zna to zapad zato ga i drži na vlasti..ta priča može da pali samo kod penzionera i nepismenih koji gledaju pink i hepi
 
Ради он за свакога. Бити издајник и гузити се свима није одлика његове памети. Већ полтронства и политичког не знања. И многи су пре њега владали и мањом Србијом па су знали неки баланс да нађу. Овај сем задуживања и лизања буље сваком странцу,ништа није урадио. Три тенка не сме на Космет да пошаље.
samo se ti dobrovoljno prijavi kod njega da vozis tenk, pa da vidis dal ce te odbije.
Svi ovde galamite na Vuleta , a nedaj Boze da vas mobilise..........bila bi veca bezanija nego 1991
 
alo , ljudi , izgubili smo 90-ih

koliko se secam slicno se ponasala i vlada u kojoj je bio protic

on bese i ambasador , sta je uradio dok je bio?

lako je pljuckati

ili mozda neko misli da je srbija ravnopravna americi , rusiji , nemackoj ?

ama nije

zavisimo od njih , okruzeni smo nato zemljama

i ovo sto su nadletali avioni je vise nego sto smemo
 
samo se ti dobrovoljno prijavi kod njega da vozis tenk, pa da vidis dal ce te odbije.
Svi ovde galamite na Vuleta , a nedaj Boze da vas mobilise..........bila bi veca bezanija nego 1991
Миран сам ја,кад видим тебе таквог ратника. Знам да нам ни Амери не могу ништа. :hahaha:
 
alo , ljudi , izgubili smo 90-ih

koliko se secam slicno se ponasala i vlada u kojoj je bio protic

on bese i ambasador , sta je uradio dok je bio?

lako je pljuckati

ili mozda neko misli da je srbija ravnopravna americi , rusiji , nemackoj ?

ama nije

zavisimo od njih , okruzeni smo nato zemljama

i ovo sto su nadletali avioni je vise nego sto smemo
Posle Miloševića nama ni Bog teško da može da pomogne.
 
Posle Miloševića nama ni Bog teško da može da pomogne.
Наравно да може и то врло лако. Али да би Бог помогао мора да се замоли, заслужи.
Овако демонизованом народу Бог може само да пошаље Потоп, као што нам је и послао 1999, али то видиш народу није доста.
 
Добар је Протић човек. Мало зевзек, али један Богобојажљив човек. Лепу је књигу написао.

sinajsko_jevandjelje_vv.jpg
 

Back
Top