Jeste da je lopurda neviđena , ali je uterao KURA* ovima iz vlasti jednostavno neće da im plati harač.
Što se tiče lobiranja to je sasvim ok , neka se menja zakon koj su pravili za pljačkanjeljudi.
To što se Dulić uz oproštenje iseravao za to u normalnim državama ide prijava , ne možeš u normalnom svetu da pljuješ po svima iako znaš da je lopov a nemaš dokaza za to.
A na kraju emisije Beko je šokirao i dulića i onoga advokata i voditelja izjavom , neka mu vrate sve pare s kamatom pa neka se nose sa lukom Beograd tamo gde sunce ne sija.