Милан Беко преко ЕУ врши корупцију у Србији

  • Začetnik teme Začetnik teme NN77
  • Datum pokretanja Datum pokretanja
Управо човек признао да у Бриселу има лобисте који раде за њега да би се мењали закони у Србији у његову корист. И каже да је велики заљубљеник у ЕУ.
Машала, жутаре.
Иначе, Дулић је смешан испао.

Лобирање је потпуно нормална ствар свугде у свету. Само наивнима је то чудно.
 
Лобирање је потпуно нормална ствар свугде у свету. Само наивнима је то чудно.

Па, сада, зависи од кога долази и шта ради. Али је невероватна одушевљеност Бека са Бриселом.
Још је јаднији став Дулића у емисији.
 
Управо човек признао да у Бриселу има лобисте који раде за њега да би се мењали закони у Србији у његову корист. И каже да је велики заљубљеник у ЕУ.
Машала, жутаре.
Иначе, Дулић је смешан испао.
Uopšte nije istina da je čovek tako nešto rekao!!!Izmišljaš i praviš insinuacije kao Jugoslav Ćosic i "svestrani" Dulic!!!!!
:manikir:
 
Управо човек признао да у Бриселу има лобисте који раде за њега да би се мењали закони у Србији у његову корист. И каже да је велики заљубљеник у ЕУ.
Машала, жутаре.
Иначе, Дулић је смешан испао.
Jeste da je lopurda neviđena , ali je uterao KURA* ovima iz vlasti jednostavno neće da im plati harač.
Što se tiče lobiranja to je sasvim ok , neka se menja zakon koj su pravili za pljačkanjeljudi.
To što se Dulić uz oproštenje iseravao za to u normalnim državama ide prijava , ne možeš u normalnom svetu da pljuješ po svima iako znaš da je lopov a nemaš dokaza za to.
A na kraju emisije Beko je šokirao i dulića i onoga advokata i voditelja izjavom , neka mu vrate sve pare s kamatom pa neka se nose sa lukom Beograd tamo gde sunce ne sija. :D
 
Jeste da je lopurda neviđena , ali je uterao KURA* ovima iz vlasti jednostavno neće da im plati harač.
Što se tiče lobiranja to je sasvim ok , neka se menja zakon koj su pravili za pljačkanjeljudi.
To što se Dulić uz oproštenje iseravao za to u normalnim državama ide prijava , ne možeš u normalnom svetu da pljuješ po svima iako znaš da je lopov a nemaš dokaza za to.
A na kraju emisije Beko je šokirao i dulića i onoga advokata i voditelja izjavom , neka mu vrate sve pare s kamatom pa neka se nose sa lukom Beograd tamo gde sunce ne sija. :D

Није тешко бити паметни од
oliver-dulic.png


Закон се није мењао да би се зауставила пљачка, већ да би дс ударао рекет. Претходни закон ни рекет није познавао и тај се закон много свиђа ЕУропејцу Беку.
 
Poslednja izmena:
Takvi ljudi kao sto je Beko se 'druze' sa svima. Ali je najjaci bio za vreme Kostunjavog. Dobro, i onog lopurde Bogdanovica.

Колико видех велики број локација у Београду је продат током 2002/03.
На страну то, Беко каже да му је ЕУ блиска срца а и Чедомор га јуче у Утиску пригрлио.
Бандо ЕУропска!
 
Poslednja izmena:
Jeste da je lopurda neviđena , ali je uterao KURA* ovima iz vlasti jednostavno neće da im plati harač.
Što se tiče lobiranja to je sasvim ok , neka se menja zakon koj su pravili za pljačkanjeljudi.
To što se Dulić uz oproštenje iseravao za to u normalnim državama ide prijava , ne možeš u normalnom svetu da pljuješ po svima iako znaš da je lopov a nemaš dokaza za to.
A na kraju emisije Beko je šokirao i dulića i onoga advokata i voditelja izjavom , neka mu vrate sve pare s kamatom pa neka se nose sa lukom Beograd tamo gde sunce ne sija. :D

Uterao im je krac zato sto je ova drzava nesposobna.

Jedan od razloga zasto je nesposobna je i taj sto je davala drustveno vlasnistvo radnicima, zato se i desavaju ovakvi idiotizmi. Ali to je druga prica.

Ono sto je ovde smesno je npr. to sto ovi iz DS-a sada pljuju Beka zbog zemljista, ali dizu u nebesa Djokovice kojima je to isto zemljiste poklonjeno.
 
Uterao im je krac zato sto je ova drzava nesposobna.

Jedan od razloga zasto je nesposobna je i taj sto je davala drustveno vlasnistvo radnicima, zato se i desavaju ovakvi idiotizmi. Ali to je druga prica.

Ono sto je ovde smesno je npr. to sto ovi iz DS-a sada pljuju Beka zbog zemljista, ali dizu u nebesa Djokovice kojima je to isto zemljiste poklonjeno.

Koje to "isto zemljiste poklonjeno" ???

Djokovici placaju dobre pare za zakup zemljista, za sportski kompleks. Djokovici su vlasnici 'samo' prava da odrzavaju turnir (i mogu da ga smeste gde im drago).
 
Ово је нестварно.
Пишеш о Ђоковићима, о којима треба да се пише али не сада, а прича о томе да олигарси преко Брисела чуда раде по Србији је тотално небитна. Иако, се уз банке, ту дешава највећи криминал у Србији због којег сви испаштамо.
И после се буниш када те прозивам.
 
Лобирање је потпуно нормална ствар свугде у свету. Само наивнима је то чудно.

То што неки покушавају да свињарију назову лепим именом: ЛОБИРАЊЕ је заиста жалосно када се зна да је то најобичније ДАВАЊЕ МИТА НЕКИМ СЛУЖБЕНИЦИМА У ЕУРуПСКОЈ УНИЈИ који своје ОДЛУКЕ ПРОДАЈУ ЗА ДОБАР НОВАЦ...ТО ЈЕ ОБИЧНА КОРУПЦИЈА И ЗЛОУПОТРЕБА ........
 
То што неки покушавају да свињарију назову лепим именом: ЛОБИРАЊЕ је заиста жалосно када се зна да је то најобичније ДАВАЊЕ МИТА НЕКИМ СЛУЖБЕНИЦИМА У ЕУРуПСКОЈ УНИЈИ који своје ОДЛУКЕ ПРОДАЈУ ЗА ДОБАР НОВАЦ...ТО ЈЕ ОБИЧНА КОРУПЦИЈА И ЗЛОУПОТРЕБА ........

Тако је. Зна Беко да би жутаре дупе дале за Брисел.
 

Back
Top