МИЛАДИН КОВАЧЕВИЋ ТРАЖИ ОД НИКОЛИЋА ПОМИЛОВАЊЕ

МАЧАК

Buduća legenda
Poruka
25.542
Miladin Kovačević traži od Nikolića pomilovanje
http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/330524/Miladin-Kovacevic-trazi-od-Nikolica-pomilovanje
Miladin Kovačević, koji izdržava kaznu od dve godine i tri meseca zatvora zbog prebijanja Amerikanca Brajana Štajnhauera u Bostonu 2008, uputio je predsedniku Srbije Tomislavu Nikoliću molbu za pomilovanje, saznaje “Blic”.
238069_miladin-kovacevic-01-foto-ap-darko-vojinovic_f.jpg
Miladin Kovačević očekuje aboliciju od predsednika

Kovačević izdržava kaznu u Kazneno-popravnom zavodu u Somboru od januara 2011. i njegova molba za pomilovanje stigla je u beogradsku Palatu pravde 20. juna. Kako nam je rečeno u Prvom osnovnom sudu, predmet će prvo biti prosleđen Ministarstvu pravde, a potom upućen na adresu zgrade na Andrićevom vencu.

Kako “Blic” saznaje, Kovačevićeva molba je slične sadržine kao i njegovi raniji zahtevi za uslovni otpust i ublažavanje kazne koji su odbijeni. On posebno ističe da mu je uskraćen nastavak studija prava, da nije do sada koristio slobodan vikend, odnosno da mu nije dozvoljeno da provede nijedan dan van zatvora, kao i da je u sobi sa zatvorenikom koji boluje od teške zarazne bolesti.

Zahtev za preinačenje pravosnažne presude kojim je tražio da mu se smanji kazna Kovačević je podneo 30. marta ove godine. Kao razlog da se nađe ranije na slobodi on je naveo da je kazna ostavila teške posledice na njegov život i zdravlje, kao i na zdravlje njegovih roditelja. Pošto je krivično vanraspravno veće Prvog osnovnog suda odbilo ovaj zahtev, Kovačević je 10. aprila podneo molbu za uslovni otpust, navodeći iste razloge kao i u prethodnom slučaju. Pre nego što je odlučio, sud je pribavio izveštaj zatvora u Somboru, koji nije bio nimalo povoljan za Kovačevića.

U ovom izveštaju, između ostalog, stoji da Kovačević krši zatvorske propise i podstiče druge da to čine, da je napao jednog zatvorenika i da su protiv njega vođena tri disciplinska postupka.

:ok::ok::ok:
Да му се да...
Многа фукара и убице су помиловани,
па зашто не би и овај момак,
који је премлатио америчку сису.

Извештај је написао затворски педагог који Миладина очима не може гледати.
Миладину је забрањено и да излази у двориште и да игра баскет са осталима.
Поред свега, одбијен му је захтев за операцију, опет због мутних разлога.
Не дају му да студира, јер, како кажу, немају средстава ни логистике да га прате на факултет.

'Kazna je ostavila teske posledice na njegov zivot i zdravlje...'

Nije valjda? Bas nam ga nesto zao. Mozda drzava treba za njega da plati jos koje milionce, kao odstetu za dusevu bol?

Тренутно се разматра та опција, пошто су Амери рекли да за њих још важи интерполова потерница, тако да испада да је Миња служио казну без разлога.

Није такав лик, али ми се чини да га ти одлично познајеш, чим си тако урчевита...

ne poznajem ga uopste, ali itekako mi se gadi da se zbog nekoga ko je imao sansu u zivotu i ko je tu sansu prokockao placa tamo nekome odsteta i to drzava da placa i time uzima od gradjana, a u te gradjane spadam i ja.

kao sto napisah nek se ubije, pa da zavrsimo sa tom debilnom pricom o miladinu kovacevicu.

zasto su za njega izdvojene pare, a za onu devojcicu koja ima neki uzasan rak pankreasa i koja ce umreti, pare ne mogu biti izdvojene za lecenje. ili onu zenu koja decenijama boluje od neke retke bolesti oticanja i koja ne moze da izadje na ulicu, niti da se krece ne mogu biti izdvojene pare za invalidska kolica tj. dali su joj obicna, a ne moze sama da gura tockove. i to samo zato sto ta bolest u nasem zdravstvu ne postoji. ima gomila primera gde su nevini ljudi nastradali, a za tog nekog miladina se placa tamo neka odsteta. pa neka se vadi sam.

Poslednja izmena:
Није због Миње плаћена одштета, већ због наших службеника који су дебело зезнули.
Дечко је учествовао у проклетој кафанској тучи, ништа више.
Е сада, то што држава не издваја паре за друге ( хитније и важније )случајеве није до Миње, већ до државе.

Није због Миње плаћена одштета, већ због наших службеника који су дебело зезнули.
Е сада, то што држава не издваја паре за друге ( хитније и важније )случајеве није до Миње, већ до државе.

Jeste nasi zeznuli pa mi placamo porodici i tom Ameru 1milioncic..
Kako da ne, jos verujes u te gluposti nasi zeznuli?
Nasi su govna pa imaju da daju pare kako slicna govna ne bi imala problema..

A Miladin neka crkne ko ga jeebe....

on je povukao nogu, sto bi rekli......mogao je i trebao je da se iskontrolise. napravio je problem, pa neka se sam vadi iz tog problema, a ne preko tudjih ledja i tudjim parama.
meni ga nije zao ni truncicu, niti ce mi njemu slicnih ikada biti zao.

a on ce to isto raditi i po srbiji. ko zna mozda nekoga i ubije. trebao je da zna gde se nalazi i u kojoj zemlji i da je tamo samo gost i nista vise.

sledeci u redu pomilovanje dobija karic, pa saric :klap:

nego, kad smo kod pomilovanja, nije li u koaliciji sa veljom i karicka, koji su opet u koaliciji sa sns-om. i nisu li lepo pricali da karic treba da se vrati u zemlju, da se uapsi dinkic i sl. ziva nisam dok ne cujem reakcije :klap:

Ovaj deo Karić - Dinkić i mene interesuje ...

miladin je imao sanse koje nije imalo 99.9% srba...i sve sanse je zbog lude glave bacio pod noge...osramotio sebe,porodicu i srbiju....srbija je za njega uradila vise nego za 99,9% srba...nema prava da od srbije trazi vise nista...
a nikolic ako ga amnestira---reci ce o sebi mnogo...

Pazi Pajo realno trebao je jednu vaspitnu da mu udari ... jer onaj gmaz je verovatno zaslužio ... ali ipak je preterao ....pa nije ti to Srbija Miladine ....

Pazi Pajo realno trebao je jednu vaspitnu da mu udari ... jer onaj gmaz je verovatno zaslužio ... ali ipak je preterao ....pa nije ti to Srbija Miladine ....

Cek cek a kako ti znas da je Amer zasluzio? Mozda mu je ovaj muvao ribu, Amer njemu piss off i ovaj ga nalupao... Nisi bio tamo, kao ni ja pa samim tim mi nismo verodostojni da kazemo sta je bilo i kako je bilo, zar ne?

Al opet se vracamo na stvar. Miladin je napavio sranje zbog kojeg je Srbija ostala bez 1mill dolara. Generalno nisu to velike pare al taj milioncic bi mnogo pomogao onima koji nemaju, bolesnima... Mogli su da izgrade skolu za decu ometene u razvoju, mogli su da kupe kolica za 100 invalida ( minimum ), mogli su da plate lecenje za obolele od raka i da plate transplaraciju onima kojima je zivot ugrozen i koju su mozda nesto pozitivno uradili za Srbiju, al ne onu su resili da iz dzepa gradjana plate za sranje koje je Miladin napravio..

Da sam ja na vlasti popisao bih mu imovinu i konfiskovao svu, tj. imovinu roditelja, rasprodao i onda dodao koliko treba, a za ostatak neka miladin rmpa ceo zivot i nek 50% od plate vraca drzavi...

Cek cek a kako ti znas da je Amer zasluzio? Mozda mu je ovaj muvao ribu, Amer njemu piss off i ovaj ga nalupao... Nisi bio tamo, kao ni ja pa samim tim mi nismo verodostojni da kazemo sta je bilo i kako je bilo, zar ne?

Al opet se vracamo na stvar. Miladin je napavio sranje zbog kojeg je Srbija ostala bez 1mill dolara. Generalno nisu to velike pare al taj milioncic bi mnogo pomogao onima koji nemaju, bolesnima... Mogli su da izgrade skolu za decu ometene u razvoju, mogli su da kupe kolica za 100 invalida ( minimum ), mogli su da plate lecenje za obolele od raka i da plate transplaraciju onima kojima je zivot ugrozen i koju su mozda nesto pozitivno uradili za Srbiju, al ne onu su resili da iz dzepa gradjana plate za sranje koje je Miladin napravio..

Da sam ja na vlasti popisao bih mu imovinu i konfiskovao svu, tj. imovinu roditelja, rasprodao i onda dodao koliko treba, a za ostatak neka miladin rmpa ceo zivot i nek 50% od plate vraca drzavi...

Pa onaj pijani jevrejin je vatao za doope neku devojku (meksikanku) što je bila sa njima u društvu ... pretpostavljam pošto je ješa i državljanin USA da je trebao i da je kresne tu ... zbog političke korektnosti ... btw ni ti nisi bio tamo, ali cenim da znaš šta je bilo, jer CNN sigurno ne laže :roll:

Pa onaj pijani jevrejin je vatao za doope neku devojku (meksikanku) što je bila sa njima u društvu ... pretpostavljam pošto je ješa i državljanin USA da je trebao i da je kresne tu ... zbog političke korektnosti ... btw ni ti nisi bio tamo, ali cenim da znaš šta je bilo, jer CNN sigurno ne laže :roll:

A ti znas da je Jevrej bio pijan i da je spopadao meksikanku, Miladin sigurno nije lagao...

Koj ja koorac tero na Moravu ( tj. na Misisipi ) kad ne zna da pliva ! :mrgreen:

Back