Quantcast

Mila Guza Veselih Dogadjaja

da li cicaglisa ima pisu

• da ima

glasova: 2 33,3%
  • ne nema

glasova: 1 16,7%
  • ima po potrebi

glasova: 1 16,7%
  • to niko ne zna

glasova: 3 50,0%
  • uopste me ne zanima to

glasova: 2 33,3%

• Ukupno glasova
    6

GANFAJTER :*

Buduća legenda
Poruka
40.708
zasto je uvek ljubav kao ideal kome se tezi u direktnoj suprotnosti sa realnim desavanjima
seks je bolji odnosno najbolji uvek sa osobama koje su havarija kombo za sve osim seksa
najkompatibilnije su mi uvek bile najnekompatibilnije ribe
to uvek brzo gori i brzo izgara
i objasnjava koliko je dobro
zasto ?
:O :( :)

MrNapokon

Elita
Poruka
19.127
Imas hebaca i imas provajdera.
Provajder je onaj sto je zaposlen, ima finu platicu, perspektivan i ona ide iza njega i koriguje mu svaku recenicu. Ne svidja mi se kako si ono rekao u drustvu. Nemoj da psujes, nemoj tako da se oblacis i td. Tako i u seksu. Ne odgovara ova poza. Ja da ti to uradim? Ne dolazi u obzir.
Hebac je onaj koji je sve suprotno. Smeje se na njegove najgluplje fore, gleda ga zacaklenim ocima, u seksu je: Zvuci uzbudljivo, to jos nisam probala.

PerfectOne

Vitača Milut
Poruka
24.372
zasto je uvek ljubav kao ideal kome se tezi u direktnoj suprotnosti sa realnim desavanjima
seks je bolji odnosno najbolji uvek sa osobama koje su havarija kombo za sve osim seksa
to uvek brzo gori i brzo izgara i objasnjava koliko je dobro
zasto ?

stvarno, to uopšte nije tužna priča. jednog dana biće ti drago što su sve te vatre brzo sagorele.
na primer uopšte nisam težila tom idealu ljubavi, ali mi se desio uinat meni. možda je kvaka u tome da ti se desi uvek suprotno od onoga o čemu sanjaš.

Manastirka

Veoma poznat
Poruka
10.282
Zato što se osobe mogu slagati u s.xu... dok su u drugim stvarima "nebo i zemlja"!
Razlika je u tome što se u se. xu mogu slagati neko vreme(dok im ne dosadi), dok je teško pronaći osobu sa kojom delimo sva druga interesovanja ili život.
Druga stvar je što i u kompatibilnim vezama (iako je s. x dobar), vremenom dosadi.

Poslednja izmena:

Kafa

Poznat
Poruka
8.539
Imas hebaca i imas provajdera.
Provajder je onaj sto je zaposlen, ima finu platicu, perspektivan i ona ide iza njega i koriguje mu svaku recenicu. Ne svidja mi se kako si ono rekao u drustvu. Nemoj da psujes, nemoj tako da se oblacis i td. Tako i u seksu. Ne odgovara ova poza. Ja da ti to uradim? Ne dolazi u obzir.
Hebac je onaj koji je sve suprotno. Smeje se na njegove najgluplje fore, gleda ga zacaklenim ocima, u seksu je: Zvuci uzbudljivo, to jos nisam probala.
:roll:

Nataly Ciottolo

Veoma poznat
Poruka
13.824
to uvek brzo gori i brzo izgara
i objasnjava koliko je dobro
zasto ?
Valjda postoje dve vrste ljudi nevezano za pol, emotivni i seksualni, što ne iskljulije ni emotivnost ni seksualnost, već im je samo redosled suprotno postavljen.

Emotivnima je potrebna neka vresta bliskosti, prepoznavanja i poverenja da bi seks bio fantastičan. I ne znači da će da se zavole ili ostanu zauvek zajedno.

Seksualni preko seksualnog iskustva, koje može da bude fantastično i bez boljeg poznavanja, dolaze kasnije do emocija.
Ako ne dođe i seks im dosadi idu dalje.

Ništa loše nema ni u jednoj varijanti, jednostavno drugačije je paljenje.

Nataly Ciottolo

Veoma poznat
Poruka
13.824
I realno, ko ne želi da bude voljen?

Ko to tvrdi, ne govori istinu. Druga je stvar da li traži, čeka, digne ruke, ne misli o tome ili se samo hefta pokušavajući da nadoknadi nedostatak ljubavi. Činjenica je da svako od nas želi da bude voljen.
A neki i da vole. I da se seksaju. 😊

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.