Miketiću prete privatnim fotografijama posle Vučićeve "najave" na Pinku: "BIA ne štiti državu"

Prosto je kao pasulj. Prestanite da razmišljate kao da li ste za vlast ili za opoziciju. Aman, počnite da razmišljate kao ljudi. Nije jedno bitno, a drugo nebitno. I jedno i drugo je bitno.

Ne sme se nijedna dimenzija ovde preskočiti. Ne mogu se Miketićevi postupci braniti. Ono nije privatan video snimak, to je snimak krivičnog dela, tako da on nema nikakvo pravo da se poziva na narušavanje privatnosti. On je jedan kompletni idiot koji je najviše pomogao Vučiću i najveću štetu naneo sopstvenoj koaliciji. To ponašanje je nemoralno, kriminalno i za osudu.

Nemojte da mi pričate ovde o tome da li su naprednjaci isti ili još i gori od Miketića. Jesu. Bivši makro im sedi u parlamentu, a ljudi kao Žeks i Aca Lukas su najveće pristalice. I day predsednik Srbije je još jednom pokazao koliko je strašan licemer (ali što već vrlo dobro znamo) zato što je sa svih strana okružen takvim ljudima i što mu Srbija bludi i razvrata upravo odgovara.

Opozicija mora da bude mnogo ozbiljna. I mora svojim primerom da pokaže da je bolja od onih koji su na vlasti. Tako da ništa od toga nije i ne može biti izgovor no spinovanje i relativizacija.

E to je ta "tanana" razlika između punokrvnog političara u demokratiji i javnosti i nekog Kadirova sa svojim ovcama. Odgovornost.
Upravo to, Srbiji ce dobrano svanuti kada se (i ako se) vec jednom unisti ta turkomanska despotsko-satrapska politicka ''kultura'' gde postoje kabadahije iznad zakona i tiranija za sve ostale, posebno postene gradjane. Ako se to ikada i desi...

Opozicija mora da bude mnogo ozbiljna. I mora svojim primerom da pokaže da je bolja od onih koji su na vlasti. Tako da ništa od toga nije i ne može biti izgovor no spinovanje i relativizacija.
Brate kada si se ti svrstao na stranu SNS dahija?

Šta biste rekli vi svi koji branite Miketića, da su objavljeni ovako javno snimci sa recimo
bunga bunga žurci iz Jagodine? Branili biste Palmu?

Kad se "naši" drogiraju i kurvaju i varaju žene, to je dobro
a nije dobro samo kad rade "njihovi".

Onda ste isti ko i SNS pa i gori, na neki način.

Zašto ovakve snimke nemaju zavetnici, dveri, radule, tadić, miloš jovanović, vuk jeremić...?
Da imaju već bi bili u javnosti....

Djilas i Marinika, su ovom klipanu trebali poslati SMS
sa jasnom porukom da podnese ostavke i izadje iz svih stranačkih uloga
i da izadju KAO POBEDNICI iz ove gluposti,
A OVAKO IZLAZE KAO JOŠ GORI OD SNS-a.

Da se PRVOG DANA povukao i rekao GREŠAN SAM jbga!
svi bi mu oprostili, a Srbija protiv nasilja bi bila još jača nego pre
ovako....ko se i malo dvoumio, rekao je dovidjenja!
nemoral....težak!
šta li bi sa državom tek radili kad dodju pare i stranci?!

Upravo to, Srbiji ce dobrano svanuti kada se (i ako se) vec jednom unisti ta turkomanska despotsko-satrapska politicka ''kultura'' gde postoje kabadahije iznad zakona i tiranija za sve ostale, posebno postene gradjane. Ako se to ikada i desi...
Srbiji ce dobrano svanuti kada spreči da dolaze na vlast, a to uključuje je i komuniste.

Poslednja izmena od moderatora:
niti znam ko je klimetic niti me zanima, a sigurno mi ne znaci nista

ali kad sam video o kome se radi prepoznapo sam nasilnika ispred skupstinske govornice, klipana koji se nekulturno ponasa, vice, gura mobilni drugima u lice-provocira, seta za vreme zasedanja i svasta jos/

to je ta ekipa polusveta na probnom radu pa ko se pokaze u napadu na sve srpsko mozda dobije neku mrvicu

tako je onaj postar dobio dzipa/ hebiga od neceg mora da se zivi

Teško, poslanik je. A i imamo mi gorih za hapšenje od njega. Što naravno, ne abolira njegovu blamažu.

Lik je iz ekipe koju je vrbovao Šnajder Hrvoje

Pustio snimak da bi se zamaskirao mnoge iz ekipe

Čuj ukraden mu lap top pa kao dočepali se snimka BIA

Nije nemoguće da je i vlsat neko "pritegao" da odigraju ovu igru kako bi ostali nekažnjeni brojni "MiketićI"

U svakom slučaju obični posmatrač može povezati ko su, gde im je centrala i kako dolaze do privilegija

Back