Mijenjate li raspored namještaja u kući?

Neno

Elita
Poruka
19.905
ili ne mijenjate uopšte, dok ga ne promjenite?

dnevna.jpg

(slika izabrana slučajnim izborom)

Nekima je to svejedno, jednostavno ne obraćaju pažnju niti im smeta ako su na istom mjestu godinama..
Nasuprot njima, ima i onih koji očas posla,pa pomjeraju namještaj, sve dok im se ne "učini" da je sada na pravom mjestu. Koliko će ih to držati, pitanje je, možda mjesec,dva..godinu..
E vidi.. kad ste to mijenjali raspored? Skoro negdje, već me j e nerviralo pa sam morala.. i tako do sledećeg, nerviranja :mrgreen:

Mislm, lako je mijenjati ako to prostor dozvoljava gdje postoje razne mogućnosti i kombinacije. Problem je kod manjih stanova, prostorija..

Koliko često mijenjate svoj namještaj*
Jeste li skloni tom eksperimentisanju ili ga ne bi dirali ni za "živu glavu"?

Nasuprot njima, ima i onih koji očas posla,pa pomjeraju namještaj, sve dok im se ne "učini" da je sada na pravom mjestu. Koliko će ih to držati, pitanje je, možda mjesec,dva..godinu.
U ovome se prepoznajem baš...
Izmenjala sam svemu pokretnom u kući mesto više puta do sad-uglavnom od krečenja do krečenja, dok je to u mojim ličnim prostorijama bilo i češće. Samo sedim, gledam i u jednoj sekundi rešim: "Hajde da sve ovo rotiram, raštrkam, ispomeram, sve na neko drugo i novo mesto!" :D
Konačno sam u fazi kad mi je sve onako kako treba da bude.
Sad radim na tome da stvar po stvar menjam, ali svaki nov komad nameštaja bi uzeo mesto starom iste vrste.

U ovome se prepoznajem baš...
Izmenjala sam svemu pokretnom u kući mesto više puta do sad-uglavnom od krečenja do krečenja, dok je to u mojim ličnim prostorijama bilo i češće. Samo sedim, gledam i u jednoj sekundi rešim: "Hajde da sve ovo rotiram, raštrkam, ispomeram, sve na neko drugo i novo mesto!" :D
Konačno sam u fazi kad mi je sve onako kako treba da bude.
Sad radim na tome da stvar po stvar menjam, ali svaki nov komad nameštaja bi uzeo mesto starom iste vrste.
Da, ponekad se i pretjera pa posle par dana vratimo kako je bilo. :D

Back