Migranti ostavili haos iza sebe, ikone porušene, ikonostas u delovima (VIDEO)

Nadam se da mozes objasniti na koji nacin?
Na način koji se utvđuje po zakonu Velikih brojeva:

100 migranata će svaka država samo mršnut
1000 će rećai hajde uđite ako je to sve
100k će reći WTF ?
a za milion , možete da samo pretpostaviti.

Uglavnom ludost je dopustiti migrante da se vuku okolo po našim gradvima i državi. njima je mjesto uz gornju granicu EU tu su krenuli tu ih treba i parkirati. evropljani su počkice, popustit će na kraju. neće se usuditi pucati , ovo što je bilo do sad je izuzetak.
 
Nadam se da mozes objasniti na koji nacin?
Na način koji se utvđuje po zakonu Velikih brojeva:

100 migranata će svaka država samo mršnut
1000 će rećai hajde uđite ako je to sve
100k će reći WTF ?
a za milion , možete sami pretpostaviti.

Uglavnom ludost je dopustiti migrante da se vuku okolo po našim gradvima i državi. njima je mjesto uz gornju granicu EU tu su krenuli tu ih treba i parkirati. evropljani su počkice, popustit će na kraju. neće se usuditi pucati , ovo što je bilo do sad je izuzetak.
 
Ne slazem se s tobom. Srbi su poznati po kriminalu i nasilju. Ovih nekoliko clanaka su samo ilustacija. Svako par dana imas neku likvidaciju ili pljacku koju su pocinili Srbi. I bas se bave tim tesklim oblicima kriminala. Jesi li ti svestan da je bilo na stotine likvidacija srpskih krimosa? Skorom da nema drzave gde se ne resetaju. A to je mali narod. Par miliona ljudi. Jos kad odbijes zene, decu, starce...

Mada je bilo i zena


Albanci su isto poznati po trgovini narkoticima i iskoristavanjem zena.

Kada je kriminal i nasilje u pitanju Srbi su tu pri vrhu. Nema sumnje.
govorio sam o PROCENTU %%%% kriminalaca, a ne o vrsti kriminala. po holandiji su harale grupe beograd- bijelo polje, sarajlije, zenicani, siptari i rvati. procentualno je bijelo poljaca sa beogradjanima bilo najmanje, ali su bili GLAVNI, strah i trepet . sad su ostali samo siptari, zatvori prepuni,rade najprljavije poslove. posle raspada YU kad god siptar, rvat ucini nesto lose, novine su bile pune JUGOSLOVENA, a kad srbi ucine nesto lose onda su to bili SRBI. i sve ove sto si publikovao su ljudi od pre 30- 40 godina, sada ih je jako malo takvih
 
govorio sam o PROCENTU %%%% kriminalaca, a ne o vrsti kriminala. po holandiji su harale grupe beograd- bijelo polje, sarajlije, zenicani, siptari i rvati. procentualno je bijelo poljaca sa beogradjanima bilo najmanje, ali su bili GLAVNI, strah i trepet . sad su ostali samo siptari, zatvori prepuni,rade najprljavije poslove. posle raspada YU kad god siptar, rvat ucini nesto lose, novine su bile pune JUGOSLOVENA, a kad srbi ucine nesto lose onda su to bili SRBI. i sve ove sto si publikovao su ljudi od pre 30- 40 godina, sada ih je jako malo takvih

Ne slazem se. I danas su novine pune. Te likvidacije i slicno sto sam postavio su od prosle godine. Srpske kriminalne bande su itekako prisutne i u samom vrhu u Evropi

Ali meni je nebitno. Veruj u sta zelis

Inace osim Marokanaca tu su i Rumuni kao glavna populacija u zatvorima sirom EU. I Rumuni su vecinom bagra i bave se svim oblicima krada i prevara. A oni bas uticu na tome da unistavaju kvalitet zivota obicnom svetu. Npr kradu bakar iz Kablova i svake sedmice u Belgiji imas zastoje vozova zbog toga. Pokrase boga oca

Úvek sam se pitao kako pokradu na kilometre kabla za kratko vreme. Mislio sam da to cupaju rukama ali svali put ukraduy po par stotina metara kabla. No jednom sam gledao doku i objasnili su kako to rade

Dodu s autom tipa pick up ili auto sa prikolicom. Na prikolici ima kolut koji rotira i na koji namotaju taj kabal. Za par minuta mogu da "namotaju" par stotina metara kabla. To rade Rumuni

Iskreno, tu bagru treba pre streljacki vod. Za obican svet je gori taj "sitni kriminal". Rumuni i Marokanci imaju najveci negativni impakt za svakodnevni zivot
 
Nisu oni dosli u tvoj rodni kraj ma gde on bio, vec ti kod njih da obaras cenu rada. Oni zive od tvog izrabljivanja?
A, da sto im se ne skines sa grbace?
vidi mudroseru, ja kod njih nisam dosla sa pukom da ih ubijam, a oni su dosli u moj rodni kraj upravo da ubijaju,i jos su tamo
mozes na glavi da dubis ubedjujuci nas u tvoje antisrpske teorije, al mi srbi smo jos uvek i za njih i za takve kao ti, gospoda
 
tacno, ako u migrantskoj koloni ima dva deteta , 3 zene i 250 mladica vojno-sposobnih, NE MOZEMO GENERALIZOVATI I RECI DA SU TO JADNE NEMOCNE RATNE IZBEGLICE...........................I ZAOBICI CINJENICU DA SE RADI O ORGANIZOVANOJ VOJNOJ AKCIJI AMERICKIH PLACENIKA U CIVILNIM ODELIMA.........................A cilj i zadatak OVIH OPERATIVNIH VOJNIH JEDINICA AMERICKE VOJSKE vec smo videli.

SAMO "MIGRANTI" SA JASNIM ZADATKOM UNISTAVAJU HRISCANSKA OBELEZJA . BILO BI MI LOGICNO DA PLJACKAJU PRODAVNICE, BANKE ......jer se radi navodno o ekonomskim izbeglicama koji beze od bede i siromastva ...........ali ne.........oni disciplinovano rade na izvrsenju nekog zadatka.
Pa dal ste ih videli kako se ponasaju na granicama ? Stoje u kolonama ko vojnici i jedan od njih ih obilazi i izdaje uputstva o ponasanju. Krajnje disciplinovani.............a onda ti isti , kada stignu u Bielefeld , razbijaju motkama i kamenjem automobile i izloge............da bi se opet kao po komandi prostrojili i sacekali da dodje policija........................a policija ih posle privodjenja (i posle telefonskog razgovora iz Londona) odmah pusti.............posto moraju da idu na drugi zadatak...............grupno silovanje..................

I STVARNO, NE TREBA DA GENERALIZUJEMO. znamo o cemu se radi.

Pa ne treba generalizovati ni na taj način, slažem se.
 
vidi mudroseru, ja kod njih nisam dosla sa pukom da ih ubijam, a oni su dosli u moj rodni kraj upravo da ubijaju,i jos su tamo
mozes na glavi da dubis ubedjujuci nas u tvoje antisrpske teorije, al mi srbi smo jos uvek i za njih i za takve kao ti, gospoda
U nedostatku argumenata prelazis na urede, probaj jos jedanpunt udahni duboko i izbroj do deset.
Napisala si da su oni tebi na grbaci.
Posto oni nisu dosli u tvoj kraj ma gde bio da obaraju cenu rada vec obrnuto ti kod njih, kako su oni tebi na grbaci?
Kada ces im se skinuti sa grbace?
 
U nedostatku argumenata prelazis na urede, probaj jos jedanpunt udahni duboko i izbroj do deset.
Napisala si da su oni tebi na grbaci.
Posto oni nisu dosli u tvoj kraj ma gde bio da obaraju cenu rada vec obrnuto ti kod njih, kako su oni tebi na grbaci?
Kada ces im se skinuti sa grbace?
za nekoga ko ne zeli o sebi da kaze ni odakle dolazi ni gde zivi, previse si radoznao, sta ko i gde radi,....to radis sve vreme na ovom forumu, trpas nos gde ti nije mesto i mesas se u tudje stvari
 
za nekoga ko ne zeli o sebi da kaze ni odakle dolazi ni gde zivi, previse si radoznao, sta ko i gde radi,....to radis sve vreme na ovom forumu, trpas nos gde ti nije mesto i mesas se u tudje stvari
za nekoga ko ne zeli o sebi da kaze ni odakle dolazi ni gde zivi, previse si radoznao, sta ko i gde radi,....to radis sve vreme na ovom forumu, trpas nos gde ti nije mesto i mesas se u tudje stvari
Ako nesto ne znas ne mora znaciti da i drugi ne znaju.
Nisam radoznao, kako mozes tvrditi da ti je neko seo za vrat kada si ti otisla kod njih, ako ti ne odgovaraju sta trazis kod njih?
Zelis zlo drzavi i narodu koji su ti pruzili gostoprimstvo, da li je to normalno?
Znam da je lecenje u Nemackoj skupo, kada se nalazis u srbiji svrati do svog izabranog lekara on ce te vec uputiti dalje do psihologa, znaju oni ne brini.
 
Ako nesto ne znas ne mora znaciti da i drugi ne znaju.
Nisam radoznao, kako mozes tvrditi da ti je neko seo za vrat kada si ti otisla kod njih, ako ti ne odgovaraju sta trazis kod njih?
Zelis zlo drzavi i narodu koji su ti pruzili gostoprimstvo, da li je to normalno?
Znam da je lecenje u Nemackoj skupo, kada se nalazis u srbiji svrati do svog izabranog lekara on ce te vec uputiti dalje do psihologa, znaju oni ne brini.
meni je jasno da si ti sad isfrustriran razvojem situacije, al ja nisam tvoj psiholog
 
88055677_2895462857163619_5223386822775668736_o (1).jpg
 
I svih stotinjak hiljada razbijaju ulice, siluju itd.?
svaka jedinica ima svoj zadatak. Silovanje, razbijanje, demonstracije, ............su u opisu akcija odredjenih grupa dok druge miruju i cekaju Termin za svoje akcije. Ove prve nabrojane Gruppe imaju zadatak da podignu tenzije, netrpeljivost evropskih naroda prema "migrantima" sto kao posledicu ima, vec u toku, nacinalna radikalizacija drustva. Ogorceni zapadnoevropski gradjani, koji se sada osecaju fizicki ugrozeni od "migranata" okrecu se i davaju podrsku radikalnim populistima...........a sve sa ciljem da se stvori nacionalisticka energija drustva koja ce , kao na primeru Treceg Rajha usmerena ka resavanju globalnih politickih ciljeva svetske vlade u senci................A CILJ JE: TRECI POKUSAJ NAPADA NA RUSIJU U ZADNJIH 200 GODINA.............I Hitler je pokrenuo radikalizaciju nacizma u Nemackoj na osnovu "odbrane nemackog naroda od pogubnog uticaja Versajskog ugovora" a zavrsio je svetskim ratom.......SA STVARNIM CILJEM: POROBLJAVANJE RUSIJE.
Tako i ove , naizgled marginalne krize sa migrantima, imaju isti cilj kao i 1921............radikalizaciju najpre velikih evropskih nacija kako bi se na krilima novonastalog radikalizma, energija nacionalizma bez problema usmerila ka drugim ciljevima. Naravno, ne treba ocekivati odusevljenje nemackog, francuskog, talijanskog, svedskog ........naroda radi sukoba sa Rusijom a li nije cilj mobilizacija evropskih gradjana u ratu protiv Rusije vec tolerancija i ustupak nacionalnih resursa u ime borbe protiv "agresivnog delovanja Rusije"...............tacnije, bezpogovorno materijalno finansiranje rata sa Rusijom. Izvrsioci ce biti "psi rata" , placenicke snage koje su sakupljene po celom svetu a najvise po siromasnim islamskim zemljama, regrutovane i uvezbane u americkim vojnim bazama sirom sveta , ispraksovani na ratistima Ukrajine, Libije, Sirije, Avganistana...............a sada dovedeni u Evropu pod "sluzbenom formulacijom MIGRANTI.............sa vec navedenim ciljem.
Dakle imamo sve relevantne faktore: ROTSHILDA (samoplanirani buduci vladar planete), AMERIKU (kao logisticki Faktor u realizaciji te Agende), EVROPU (mesto odlucuje "bitke" protiv Rusije), MIGRANTI ("udarna pesnica koalicionih snaga " pod zastavom ROTSHILDOVE ARMIJE NATO-a)...............................svi nabrojani Faktori su realnost a njihova povezanost govori da nam se ponavlja 1939 ......................SA ISTIM CILJEM I AKTERIMA.

hajde SALIVA, FELICITI, KOMSIJA.................zaradite jos koji dolar.
 
Ako nesto ne znas ne mora znaciti da i drugi ne znaju.
Nisam radoznao, kako mozes tvrditi da ti je neko seo za vrat kada si ti otisla kod njih, ako ti ne odgovaraju sta trazis kod njih?
Zelis zlo drzavi i narodu koji su ti pruzili gostoprimstvo, da li je to normalno?
Znam da je lecenje u Nemackoj skupo, kada se nalazis u srbiji svrati do svog izabranog lekara on ce te vec uputiti dalje do psihologa, znaju oni ne brini.
jel ovo mislis, za razliku od tebe, ne rusim drzavu i vlast u kojoj zivim i ne sirim laznu propagandu po drustvenim mrezama,
postujem misljenje nemaca, kakvo god bilo gloopo, al oni su ti koji ce se morati tuci sa migrantima,
ja necu sigurno, ako do toga dodje branicu srbiju a ne nemacku
 
jel ovo mislis, za razliku od tebe, ne rusim drzavu i vlast u kojoj zivim i ne sirim laznu propagandu po drustvenim mrezama,
postujem misljenje nemaca, kakvo god bilo gloopo, al oni su ti koji ce se morati tuci sa migrantima,
ja necu sigurno, ako do toga dodje branicu srbiju a ne nemacku
Taman covek pomisli napisala je nesto pametno, na drugoj temi, kad' ona demantuje samu sebe. Prelistaj svoje postove pa ces videti koliko je ova izjava kontradiktorna sa tvojim do sada iznesenim stavovima.
 
Ај сад лепо ову изузетно важну вест стопите и слепите са другим темама, што да се зна?

https://www.kurir.rs/planeta/342131...-sebe-ikone-porusene-ikonostas-razbucan-video


MIGRANTI UNIŠTILI CRKVU SVETOG ĐORĐA: Ostavili haos iza sebe, ikone porušene, ikonostas u delovima (VIDEO)

Foto: Twitter/ReiNe Margot
MEŠTANI ZAPREPAŠĆENI
MIGRANTI UNIŠTILI CRKVU SVETOG ĐORĐA: Ostavili haos iza sebe, ikone porušene, ikonostas u delovima (VIDEO)
PLANETA
03.03.2020. 10:55h
Otkad je turski predsednik Redžep Tajip Erdogan desetinama hiljada migranata dao zeleno svetlo da krenu ka granicama Evrope, nastao je haos, pogotovo u Grčkoj.

U mestu Moriji, na ostrvu Lezbosu, meštani su zatekli zaista neugodan prizor u crkvi Sv. Đorđa.
Zidovi su išarani, u samom objektu stvari su razbacane, prljavština se razvlači po podu. Ikone su takođe pobacane i oštećene, a ikonostas uništen. Zaprepašćeni lokalci su sve to snimili nekoliko sati posle prolaska migranata.


Mnogi evropski zvaničnici već su osudili Erdoganov potez. Austrijski kancelar Sebastijan Kurc optužio ga je da zloupotrebljava izbeglice kako bi izvršio pritisak na EU.

422 људи прича(ју) о овоме


"Dešava se da imamo talas izbeglica samo na grčkoj granici, ali ne i na granici prema Bugarskoj. To pokazuje da se ne radi o nikakvoj slučajnosti, već nečemu što je organizovano. Nisu to ljudi koji iz Sirije beže ka Grčkoj, već ljudi koji godinama žive u Turskoj. Predsednik Erdogan je svesno ovu akciju organizovao. Autobusi se stavljaju na raspolaganje, migrantima se daju lažne informacije i svesno se pokušava organizovati pritisak na granici ka Grčkoj", objasnio je on.
Kurir.rs
Foto: Twitter/ReiNe Margot
haha arapi udarili na arape. haos bliskog istoka
17-38-19-3wqvxf.jpg
 
Ај сад лепо ову изузетно важну вест стопите и слепите са другим темама, што да се зна?

https://www.kurir.rs/planeta/342131...-sebe-ikone-porusene-ikonostas-razbucan-video


MIGRANTI UNIŠTILI CRKVU SVETOG ĐORĐA: Ostavili haos iza sebe, ikone porušene, ikonostas u delovima (VIDEO)

Foto: Twitter/ReiNe Margot
MEŠTANI ZAPREPAŠĆENI
MIGRANTI UNIŠTILI CRKVU SVETOG ĐORĐA: Ostavili haos iza sebe, ikone porušene, ikonostas u delovima (VIDEO)
PLANETA
03.03.2020. 10:55h
Otkad je turski predsednik Redžep Tajip Erdogan desetinama hiljada migranata dao zeleno svetlo da krenu ka granicama Evrope, nastao je haos, pogotovo u Grčkoj.

U mestu Moriji, na ostrvu Lezbosu, meštani su zatekli zaista neugodan prizor u crkvi Sv. Đorđa.
Zidovi su išarani, u samom objektu stvari su razbacane, prljavština se razvlači po podu. Ikone su takođe pobacane i oštećene, a ikonostas uništen. Zaprepašćeni lokalci su sve to snimili nekoliko sati posle prolaska migranata.


Mnogi evropski zvaničnici već su osudili Erdoganov potez. Austrijski kancelar Sebastijan Kurc optužio ga je da zloupotrebljava izbeglice kako bi izvršio pritisak na EU.

422 људи прича(ју) о овоме


"Dešava se da imamo talas izbeglica samo na grčkoj granici, ali ne i na granici prema Bugarskoj. To pokazuje da se ne radi o nikakvoj slučajnosti, već nečemu što je organizovano. Nisu to ljudi koji iz Sirije beže ka Grčkoj, već ljudi koji godinama žive u Turskoj. Predsednik Erdogan je svesno ovu akciju organizovao. Autobusi se stavljaju na raspolaganje, migrantima se daju lažne informacije i svesno se pokušava organizovati pritisak na granici ka Grčkoj", objasnio je on.
Kurir.rs
Foto: Twitter/ReiNe Margot

Migranti upali na liturgiju, pa opljačkali vernike u Beogradu: Ženi odneli celu penziju
Jedan mladić je predat policiji, dok je drugi uspeo da pobegne


Dvojica migranta upala su jutros u crkvu Svetog Aleksandra Nevskog na Dorćolu u Beogradu i pokrali ljude koji su prisustvovali liturgiji. Kako portal Nova.rs saznaje, na meti ovih lopova našla su se dva vernika, a prisutni građani uspeli su da savladaju jednog napadača, dok je drugi uspeo da pobegne.

Ovu informaciju je za portal potvrdio i otac Vajo Jović, starešina hrama Svetog Aleksandra Nevskog u Beogradu, koji je naveo da je o celom slučaju obaveštena i policija.

- Da, tačno je. Dvojica su bila, upali su u crkvu tokom liturgije koja je bila u toku i oteli su dve tašnice, tri mobilna telefona. Oni se se po ulasku u hram rasporedili na dve strane, ljudi su, kada su videli šta se dešava, uspeli da jednog od njih uhvate i oduzeli su mu mobilne telefone i novac koji je ukrao. Drugi je uspeo da pobegne, on je odneo dve tašnice, u jednoj je bilo 3.500 dinara, dok je u drugoj bilo 18.000, odnosno cela penzija jedne žene - rekao je otac Vajo.

Kako je naveo, odmah su pozvali policiju.


- Tog mladića smo predali policiji, dok je drugi uspeo da pobegne. Taj jedan koga smo uhvatili, pokušao je da u jednom trenutku uzme telefon navodno, a ustvari je imao nešto, da li klešta ili nož, ne znam. Ali, sreća, pa je uhvaćen na vreme i nije stigao. Ovo je jedna drskost, zar da ljudima ništa nije sveto poput liturgije, strašno - rekao je starešina.
+++++++++++++++++++++++++
Јбт, не могу да верујем шта читам - па ово је ужас - ХИТНО СВЕ МИГРАНТЕ ПОТПУНО ИЗОЛОВАТИ И ЗАБРАНИТИ ИМ КРЕТАЊЕ...
 
Migranti upali na liturgiju, pa opljačkali vernike u Beogradu: Ženi odneli celu penziju
Jedan mladić je predat policiji, dok je drugi uspeo da pobegne


Dvojica migranta upala su jutros u crkvu Svetog Aleksandra Nevskog na Dorćolu u Beogradu i pokrali ljude koji su prisustvovali liturgiji. Kako portal Nova.rs saznaje, na meti ovih lopova našla su se dva vernika, a prisutni građani uspeli su da savladaju jednog napadača, dok je drugi uspeo da pobegne.

Ovu informaciju je za portal potvrdio i otac Vajo Jović, starešina hrama Svetog Aleksandra Nevskog u Beogradu, koji je naveo da je o celom slučaju obaveštena i policija.

- Da, tačno je. Dvojica su bila, upali su u crkvu tokom liturgije koja je bila u toku i oteli su dve tašnice, tri mobilna telefona. Oni se se po ulasku u hram rasporedili na dve strane, ljudi su, kada su videli šta se dešava, uspeli da jednog od njih uhvate i oduzeli su mu mobilne telefone i novac koji je ukrao. Drugi je uspeo da pobegne, on je odneo dve tašnice, u jednoj je bilo 3.500 dinara, dok je u drugoj bilo 18.000, odnosno cela penzija jedne žene - rekao je otac Vajo.

Kako je naveo, odmah su pozvali policiju.


- Tog mladića smo predali policiji, dok je drugi uspeo da pobegne. Taj jedan koga smo uhvatili, pokušao je da u jednom trenutku uzme telefon navodno, a ustvari je imao nešto, da li klešta ili nož, ne znam. Ali, sreća, pa je uhvaćen na vreme i nije stigao. Ovo je jedna drskost, zar da ljudima ništa nije sveto poput liturgije, strašno - rekao je starešina.
+++++++++++++++++++++++++
Јбт, не могу да верујем шта читам - па ово је ужас - ХИТНО СВЕ МИГРАНТЕ ПОТПУНО ИЗОЛОВАТИ И ЗАБРАНИТИ ИМ КРЕТАЊЕ...
Kako tumacis da sam se jedini javio nakon vise od 40 minuta? Na nas nekoliko koji smo upozoravali na posledice primanja migranata se gledalo od karakterizacije sovinista, rasista........... do podsmevanja.
 
Kako tumacis da sam se jedini javio nakon vise od 40 minuta? Na nas nekoliko koji smo upozoravali na posledice primanja migranata se gledalo od karakterizacije sovinista, rasista........... do podsmevanja.
Pa ovo nije nista novo. Na zapadu su ove stvari normalnost zadnjih godina. Dobro je jos dok ne pocnu osnivati svoje krajeve, gde Srbin nece smeti da zadje :)

pametan covek uci na tudjim greskama, aonaj gluplji na svojim .
 
Kako tumacis da sam se jedini javio nakon vise od 40 minuta? Na nas nekoliko koji smo upozoravali na posledice primanja migranata se gledalo od karakterizacije sovinista, rasista........... do podsmevanja.
Тумачим тако да ЗА САГОВОРНИКЕ ИМАМО ИДИОТЕ....... ето како...... треба схватити да је опљачкана црква тј. ВЕРНИЦИ У ЦЕНТРУ БЕОГРАДА НА ВРЛО ПРОМЕТНОМ МЕСТУ И УОПШТЕ МИ НИЈЕ ЈАСНО КАКО СУ СЕ УСУДИЛИ НА ТАКО НЕШТО...
 
Poslednja izmena:

Back
Top