Migranti u Subotici napali devojku (18)

Ja nigde nisam videla da oni baš tako slobodno šetaju gradom!U par navrata samo, blizu glavne bus stanice.To je toliko prometno mesto, da ne verujem da bi se usudili.
Ispada da panduri "hvataju mušice po gradu", dok migranti slobodno šetaju. Msm, da to baš tako ne funkcioniše nigde, ponaročito u pograničnim mestima.Obično se veće grupe migranata prate.
ne znam za drugde...ovde se slobono setaju u coporima...uglavnom minimum njih petoro...vidjala ih po ulici, prodavnici, parku, putu, sumi...svuda...
 

Prilozi

  • Screenshot_20220301-191903_Firefox.jpg
    Screenshot_20220301-191903_Firefox.jpg
    103,3 KB · Pregleda: 11
ne znam za drugde...ovde se slobono setaju u coporima...uglavnom minimum njih petoro...vidjala ih po ulici, prodavnici, parku, putu, sumi...svuda...
Oni se svuda tako ponasaju, retko ces ih videti da idu sami. Obicno u coporima.
Ovo sta seta po Srbiji je 90% vojno sposobno i NISU IZBEGLICE kako se pokusavaju predstaviti narodu, sve su to moguci vojnici dzihada u buducnosti. Kako to narod ne vidi-nemam pojma. Ustvari vidi narod, mali deo je ubedjen da su oni 'jadni pobegli od rata'. Samo neka pogledaju granicu Ukrajine, ni jedan sposoban muskarac 18-60 ne moze da predje granicu, e to su izbeglice kojime treba pomoc. Ove samo deportovati po kratkom postupku u zemlju odakle su dosli, i naplatiti i kartu i hranu, smestaj, sve do dinara. Zene, decu i starce ostaviti i proslediti u EU. Podici ogradu kao Madjari sto su uradili...
 
Ne pribižavam se ja kolčevima.
Sam ću.

Iskreno zanima me šta bi se desilo tada. Gde bi vampir otišao. I koju cenu bi nevampiri platili...
Ali protiv mog postojanja je. Samoubice nisu nikad nagrađene nego kažnjene. Iako nekad pomislimo da je bolje menjati migranta za mir a ne shvatamo da baš taj migrant čuva kakav takav mir....

No nije svako za stvarni šah. Džihadisti znaju svoju svrhu. I daće se....ukoliko budu bili dozvani. Iskreno mislim da u ovom svetu kompjutera i socijalnih konstrukata ima boljih izlaza od džihada i nedžihada.

Ali bih definitivno dobio odgovor neki.
Redo vrv. Pošto undo ipak ne postoji. Možda prvih 15 minuta....
Probudio se u drugom ja....
Možda u @Neprilagodjena
 

Prilozi

  • Screenshot_20220302-083931_Genesis.jpg
    Screenshot_20220302-083931_Genesis.jpg
    62,8 KB · Pregleda: 6
Poslednja izmena:

Nisu ovo migranti nego kriminalci.
Migracija se radi legalnim putem a ne silom.
Nisu ni izbeglice jer su svi sposobni muškarci bez žena i dece.

Ove treba ili preko reke u Hrvatsku ili prvim avionom nazad o trošku matične zemlje.

Ako policija ne krene ozbiljnije da radi svoj posao čeka nas novi rat jer je narod na ivici nerava i ne treba mu puno da krene sam da deli pravdu po svojoj meri što se uvek zavrsi problematicno.
 

Back
Top