Migranti su opasni jerbo će da siluju

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Srbenda u tramvaju napastvovao dvanaestogodišnju devojčicu. Iza njih su za to vreme sedele gospođe koje su se pravile da se ništa ne dešava.
I kojima je verovatno jedna od većih briga to da li će im se migranti doseliti u komšiluk.
Ua migranti, ua ******, ali kad Srbenda napastvuje devojčicu u tramvaju, onda smo kao malo zauzeti gledanjem kroz prozor.
Neću da stavim snimak, stavljam samo junačke grudi Srbende koji napastvuje decu po tramvajima

1657205_1657183-2323copy-edit-copy_ff.jpg
 
Imam dobro mišljenje o Srbima.
O nama, Srbima.
Ako znamo da u našem korpusu postoje idioti koji siluju, i da u svakom društvu postoje idioti koji siluju,
kada napravimo razlomak i poništimo isto,
ostajemo iznad razlomka.
Naći idiota u svojim redovima i naći idiota u tuđim redovima jeste jednako nalaženje idiota.
Ako budemo dovoljno svesni da izdvojimo i izolujemo idiote među nema, osudimo i kaznimo,
izbacimo, ignorišemo, kaznimo,
tada možemo postati normalno društvo.
Izaći na liturgiju, pomoći bližnjem, a bližnji je svako ko nije idiot.
Ne pušiti propagandu.
Kada se silovatelj predstavi kao Srbin to veze sa mozgom nema. Srbin je duhovna odrednica. Srbin je moralan. Ni lav ni vuk, (ni mačka ni pas) nego zmaj.
Čuvar vatre.
Mi smo narod koji zna kako izgleda napuštanje svog ognjišta.
Veliki narod. Istorijski narod.
Srbi.
 
Srbi se piše velikim slovom. Iza zareza i tačke ide razmak. Znak pitanja se piše uz slovo.
Dovoljno?
Ti izgleda nisi u stanju nista da napises u vezi naslova.Samo zezas sa gramatikom,koja ovde nikoga ne interesuje.Da li si zato na Forumu,da podjebavas
ko je stavio tacku zarez...i ostala sr...a.? Ako ti je to namera,nisi odabrao dobar portal.!
 
Imam dobro mišljenje o Srbima.
O nama, Srbima.
Ako znamo da u našem korpusu postoje idioti koji siluju, i da u svakom društvu postoje idioti koji siluju,
kada napravimo razlomak i poništimo isto,
ostajemo iznad razlomka.
Naći idiota u svojim redovima i naći idiota u tuđim redovima jeste jednako nalaženje idiota.
Ako budemo dovoljno svesni da izdvojimo i izolujemo idiote među nema, osudimo i kaznimo,
izbacimo, ignorišemo, kaznimo,
tada možemo postati normalno društvo.
Izaći na liturgiju, pomoći bližnjem, a bližnji je svako ko nije idiot.
Ne pušiti propagandu.
Kada se silovatelj predstavi kao Srbin to veze sa mozgom nema. Srbin je duhovna odrednica. Srbin je moralan. Ni lav ni vuk, (ni mačka ni pas) nego zmaj.
Čuvar vatre.
Mi smo narod koji zna kako izgleda napuštanje svog ognjišta.
Veliki narod. Istorijski narod.
Srbi.
E nasro si se onoliko....
 
Maltene sva muška rodbina s majčine strane je ratovala na strani Nemaca onomad. Ne znam dal' su palili gasne komore, maltene sam sigurna da nisu, ali to je sad već praktično nemoguće dokazati. Nemam nikakve emocije spram njih, nit sam šetala ma kakvim dvorovima dok su oni radili šta su radili, (a ni posle, čak ni imaginarnim) nit osećam bilo kakvu krivicu zbog tog što su radili - šta god to bilo. Svi su bili odrasli ljudi odgovorni za svoje postupke. Ja nisam gospod bog. Nek im on sudi, ako ima za šta. I ako postoji, naravno.

Takođe, u vezi drugog dela citata. Meni može biti neprijatno ako je neko moj radio gadosti. Mogu ga čak i osuđivati, mada je osuda uvek zeznuta stvar. Ali nekad je jasno, i čovek može da osudi. Mogu reći da je to što su neki moji radili bilo pogrešno, zlo i naopako, naprimer.

Ono što ne mogu, to je da se osećam lično odgovorna. To nisam ja radila.

Potpuno isto kao što ne tražim, niti bi mi na pamet palo da tražim ili očekujem, da se neko drugi oseća odgovoran za stvari koje sam ja počinila. Koji bi to blam bio, i koje licemerje i patetika i beda s moje strane. Svi su naši preci bili odrasli ljudi, jednom kad su odrasli, i kao što smo mi odgovorni za svoje postupke, tako su i oni.
Majkumu, alaj si ti potpuno racionalna.

Mene jebbe emotivni deo.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top