Quantcast
  • Blog je internet dnevnik u kome autor iznosi svoja razmišljanja na neku temu. Molimo vas da se pridržavate Pravilnika Bloga.

Migranti su opasni jerbo će da siluju

Lord Gledston

Iskusan
Poruka
5.380
Silovanja ce uvek biti,i u svakom drustvenom sistemu ga ima.Medjutim,kada bi se ozakonilo otvaranje javnih kuca u srbiji,broj silovanja bi se drasticno
smanjio.Ali,na zalost,neki puritanci u nasoj zemlji,se zgrazavaju,na samu pomisao da se javne kuce otvore,i da posluju u okvirima zakona .I naravno,
pod medicinskom kontrolom.!

Lord Gledston

Iskusan
Poruka
5.380
Nije Evropa ono sto su naselili ljudozderi pod okriljem inkvizicije. Evropa NIJE jedna kultura, jedan rajh.
Evropa je skup kultura i nekultura porobljenih naroda i nacija. (npr. mi smo narod, Svajcarci su nacija.)
Evropljani su pozeleli da postanu nacija ali su brzo shvatili da moraju prestati da postoje kao narod da bi postali nacija. Sa dizela na magarca.
Kada rob posle teskog rada, borbe, rizika i odricanja promeni vlasnika, nije promenio svoj status.

Onaj ko ne priznaje balkanski pasos su pomenuti ljudozderi i njihove vodje inkvizitori. Kod njih je, sada je ocigledno, lakse uci bez pasosa nego sa srpskim pasosom. Dovoljno je da kazete da ste iz Sirije, pasos nije potreban, naselice vas na plodnoj zemlji, ogradjenom potezu Buhenvald-Dahau. I necete biti silovani jer to rade Srbende.
Ono sto nama srbima 'lomi" vrat,to je nasa nesreca,da se nalazimo na tom ukletom polu ostrvu koje se zove BALKAN. Za celu evropu,samo ime BALKAN,izaziva tihu jezu.Balkanci imaju imidz nekih divljaka,sa ogromnim penisima testisima ko kod nosoroga,koji prvo siluju zrtvu,pa je na kraju...
dokrajce.Mi treba svojim ponasanjem,svako od nas,da pokazemo i dokazemo toj evropi,da ima pogresno misljenje.Da svojim licnim primerom,
promenimo to negativno misljenje,koje vlada o nama.Da li smo mi sposobni,i da li zelimo uopste da promenimo to lose misljenje o nama...
nesto nisam siguran.Mnogim srbima,bas imponuje,sto svi o nama najgore misle.!

Mrkalj

Elita
Moderator
Poruka
20.370
Ono sto nama srbima 'lomi" vrat,to je nasa nesreca,da se nalazimo na tom ukletom polu ostrvu koje se zove BALKAN. Za celu evropu,samo ime BALKAN,izaziva tihu jezu.Balkanci imaju imidz nekih divljaka,sa ogromnim penisima testisima ko kod nosoroga,koji prvo siluju zrtvu,pa je na kraju...
dokrajce.Mi treba svojim ponasanjem,svako od nas,da pokazemo i dokazemo toj evropi,da ima pogresno misljenje.Da svojim licnim primerom,
promenimo to negativno misljenje,koje vlada o nama.Da li smo mi sposobni,i da li zelimo uopste da promenimo to lose misljenje o nama...
nesto nisam siguran.Mnogim srbima,bas imponuje,sto svi o nama najgore misle.!
Mi treba da imamo elitu koja će da nas brani pred elitama Zapada. Stvaranje srpske elite je dug, mukotrpan i neizvestan proces koji još nije otpočeo.

Lord Gledston

Iskusan
Poruka
5.380
i 21
Mi treba da imamo elitu koja će da nas brani pred elitama Zapada. Stvaranje srpske elite je dug, mukotrpan i neizvestan proces koji još nije otpočeo.
Dragi moj kolega Mrkalj.Pa zar nije jos ni otpoceo,taj proces stvaranja intelektualne elite.Pa kada ce pobogu.Mi trosimo vec 21 vek,a elita se jos ni ne nazire.Pa sto je mnogo mnogo je.Valjda necemo cekati novih pet vekova,da se pojavi neki srpski reformator,kalibra Napoleona ili Ruzvelta kod nas,
u ovoj nasoj ubogoj nesretnoj srbiji,koju mladi napustaju ko izvesne zivotinjeke,kada brod tone.!!!

2600

Domaćin
Poruka
3.007
Drzava ce mozda i da kazni njega, ali nece kasniti saucesnike koji su sedeli u tramvaju i nisu reagovali.
To nisu saučesnici. Srbija nema zakon o dobrom Samarićaninu kao Nemačka, mi nismo dužni da pomažemo nekome u nevolji ili da sprečavamo krivična dela.

Po našem zakonu, ako si svestan izvršenja krivičnog dela, dužan si da ga prijaviš. To je sve.

Razumem tvoj bes, ali zakon je zakon.