Quantcast
  • Blog je internet dnevnik u kome autor iznosi svoja razmišljanja na neku temu. Molimo vas da se pridržavate Pravilnika Bloga.

Migranti su opasni jerbo će da siluju

sanja*

Drevna Kornjača
Poruka
8.819
Srbenda u tramvaju napastvovao dvanaestogodišnju devojčicu. Iza njih su za to vreme sedele gospođe koje su se pravile da se ništa ne dešava.
I kojima je verovatno jedna od većih briga to da li će im se migranti doseliti u komšiluk.
Ua migranti, ua ******, ali kad Srbenda napastvuje devojčicu u tramvaju, onda smo kao malo zauzeti gledanjem kroz prozor.
Neću da stavim snimak, stavljam samo junačke grudi Srbende koji napastvuje decu po tramvajima

Poruka
19.644
Država je širok pojam.
Juče sam gledala taj snimak. Pitam se je l ti ljudi što sede imaju decu, unučad? Pa čak i kao nemaju, šta sede ko drvene marije?
Ako ja nisam spremna zaštititi tuđe dete, kako mogu verovati da će negde u belom svetu neko nepoznat i dobar zaštititi moje dete?
Da se vratim, država... ajmo konkretno
Može...evo, ovo je toliko urgentan slučaj da bi država trebala npr da u vreme emitovanja nekog od rijalitija emitovati emisiju o ovome, o vom ponašanju napasnika i ovih ljudi.
Pa bar tri dana
pa repriza

Juče u Sarajevu čini mi se, nastradaše dva policajca, u pokušaju sprečavanja krađe automobila
Hej , krađa automobila... ŠTA ĆEMO SE PEDOFILIJOM, DROGOM, i da ne nabrajam
Pa i to je alarmantno, i to ne danas, nego PREKJUČE.

sanja*

Drevna Kornjača
Poruka
8.819
trustnoone;bt308717:
Ovog treba streljati po kratkom postupku,ili ga dati ocu te devojcice da mu on presudi.

Ali ne vidim zasto su migranti ubaceni u sve to?Oni su tiho mnogo veca opasnost za Srbiju....
Zbog tebe su ubaceni.

Bas neki dan je jedan takav kao ti potezao pricu kako ce migranti da siluju po Srbiji.
Pa mu ja kazem kako su glavni silovatelji po Srbiji - Srbi, kako je silovanje kod nas kao"dobar dan", te da se junacimo protiv toga jedino na recima, bas ovako kao ti.

Da je devojcicu napao Hrvat, Albanac, crnac, migrant, po tvojim omiljenim novinama bi sad bili naslovi"Hrvat napao", "Siptar napao", "Crnac napao", "migrant napao".

Da je devojcicu neko napao a nije snimljeno kamerom, takvi kao ti bi spekulisali o tome da ju je sigurno napao neki migrant.

Pa posto smo vec narod koji je sklon da naglasava nacionalnost onda kada prica o takvim stvarima, svaki put kada Srbin siluje treba naglasiti da je Srbin silovao.
Tek ce onda Srbi krenuti zaista da reaguju na takve stvari, a ne samo po internetu..

trustnoone

Iskusan
Poruka
5.860
A ko je rekao da nije srbin na zalost?Ne vidim vezu izmedju migaranata i ovog slucaja,a ja nisam nigfe komentarisao da ce migranti da siluju,bar zasad.Ne znam sta imas sa njima,i u krajnjem slucaju me ne zanima,ali mesas babe i zabe.To koliko je opasno sto nam kroz zemlju prolaze hiljade VOJNIKA a ne izbeglica ces videti jako brzo...Ne moze da bude izbeglica vojno sposoban miskarac ili zena.
I ponavljam,ja sam za smrtnu kaznu za silovatelje,bio on Srbin ili Mjanmarac!!!

trustnoone

Iskusan
Poruka
5.860
sanja*;bt308726:
to vazi i za nase izbeglice devedesetih?
Pa 90ih kod nas su 90% izbeglica bili deca i starci.A trenutno kroz Srbiju takvih prodje mizeran procenat.Ne mozes da poredis izbeglice koji su NASI ljudi,iz istog civilizacijskog okruzenja,koji beze u zemlju koja je njihova matica (Srbi u Srbiju),i neke tamo Libijce,Somalijce koji ne beze u susednu zemlju gde nema rata,nego prrelaze pola sveta.I ne postuju zemlju,obicaje zemlje u koju su dosli,nego se ponasaju kao da su kod njih u tim njihovim pripizdinama.Opet kazem,mesas babe i zabe.
Iskreno,najpametniji su Madjari sa ogrdom,da smo pametni i mi bi isto to uradili.Ali sta bi posle nase sponzoruse bez Libijaca i slicnih,to je vec pitanje.
I da,KRIJU se zlocini migranata u Srbiji,i ne samo u Srbiji nego svuda u Evropi,zbog bolesne teznje Merkelove da ih prihvati.i bolesnih politicara koji joj se uvlace.
Nego,zasto ti toliko vatreno branis te indijance?

sanja*

Drevna Kornjača
Poruka
8.819
trustnoone;bt308730:
Pa 90ih kod nas su 90% izbeglica bili deca i starc
Koga lazes?
To mozda nekoga ko u ono vreme nije bio rodjen. Mene tesko.

Ne mozes da poredis izbeglice koji su NASI ljudi,
Moji su Ljudi, tvoji su Srbi.
Sto ce reci, skup mojih i tvojih se unekoliko poklapa, ali moji i tvoji nisu isto.

koji beze u zemlju koja je njihova matica (Srbi u Srbiju)
Zato nas je tako mnogo po belom svetu, sto bezimo iskljucivo u Srbiju.

[
Nego,zasto ti toliko vatreno branis te indijance?
ja branim ljude, a napadam neljude, Jednostavno je.

OK, mozda TEBI nije jednostavno, ali u principu bi trebalo da bude.

hakim bej

Elita
Poruka
16.178
Nisam mislio da ces nekoga ko se ziv i pametan izjasnjava kao Srbin svrstati medju ljude.
Biti Srbin znaci voleti. Biti rodoljub. Rodoljubivost i nacionalizam su, pre titinog plana i pre nastanka B92 novogovora, bili sinonimi.
Ako je Amerikanac "praud tu bi Amerikan" da li i Srbin moze biti "praud to bi Amerikan"? :)

faraonn

Veoma poznat
Poruka
14.571
...vec 26. godina
u Europi je blam
biti Serbe jer si,- Ura Serbe /...sto dalje Srbi../
do tog vremena
i kao radnici i posjednici Yugo_pasosa
na cijeni se
naislo je vrijeme Srbske_kuge
kao odprilike nekad biti komunista
u Americi...svi putevi su ti zatvoreni
i to linijom ciganluka / ne nacionalnosti nego prokazenog ponasanja/
sve je to stvar propagande a nikako stvarnosti
oni koji treba da znaju....Oni znaju,
ali Covjek je kratkovjecan
kako rece Tetida,
majka Ahilejeva...

hakim bej

Elita
Poruka
16.178
Nije Evropa ono sto su naselili ljudozderi pod okriljem inkvizicije. Evropa NIJE jedna kultura, jedan rajh.
Evropa je skup kultura i nekultura porobljenih naroda i nacija. (npr. mi smo narod, Svajcarci su nacija.)
Evropljani su pozeleli da postanu nacija ali su brzo shvatili da moraju prestati da postoje kao narod da bi postali nacija. Sa dizela na magarca.
Kada rob posle teskog rada, borbe, rizika i odricanja promeni vlasnika, nije promenio svoj status.

Onaj ko ne priznaje balkanski pasos su pomenuti ljudozderi i njihove vodje inkvizitori. Kod njih je, sada je ocigledno, lakse uci bez pasosa nego sa srpskim pasosom. Dovoljno je da kazete da ste iz Sirije, pasos nije potreban, naselice vas na plodnoj zemlji, ogradjenom potezu Buhenvald-Dahau. I necete biti silovani jer to rade Srbende.